Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na wynajmowanie mieszkania. Pogoń za karierą, nie sprzyja osiedlaniu się w jednym miejscu na dłużej. Efektem tego ich mieszkania są pozbawione jakiejkolwiek personalizacji – stają się sypialniami bez wyrazu. Trudno przecież przyozdabiać wynajmowane cztery kąty wedle własnego uznania, jeśli nie jest się pewnym gdzie spędzi się kolejny miesiąc.

FLIXI to ramki na zdjęcia, które pozwolą na szybkie spersonalizowanie przestrzeni, bez konieczności naruszania integralności ścian. Każda ramka posiada moduł z dwustronną taśmą przylepną wielokrotnego użytku oraz zamontowanym na stałe kątomierzem. Dodatkowo każda ramka ma wbudowaną nóżkę do stawiania na meblach.

Zamiast szklanej tafli, zdjęcia zabezpieczane są elastycznym tworzywem. Dzięki temu całość jest lżejsza, bezpieczniejsza i wygodniejsza w obsłudze.

Producent udostępnia również oprogramowanie, które pozwoli na stworzenie wirtualnej ścianki ze zdjęciami. Wizualizacja ma ułatwić wybranie układu zdjęć oraz dobór rozmiaru, ułożenia i koloru ramek.

Aby otrzymać ramkę (5 x 7″) w przypadku powodzenia jej kampanii crowdfundingowej na portalu kickstarter.com, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 16 dolarów. Na 18 dni przed zakończeniem akcji zbierania środków, nie udało się zebrać nawet 1/3 planowanej kwoty. Niestety podzielamy brak entuzjazmu – wydaje się ze niezły pomysł został pogrzebany przez rzucające się w oczy, niezbyt staranne wykonanie.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.