środa, 19 czerwca

Gotowanie może być relaksem, obowiązkiem, ale także zadaniem rodem z popularnej produkcji pod tytułem ”Koszmar z ulicy Wiązów”. Popularne przedsiębiorstwo wprowadza płyty indukcyjne z technologią, która wyklucza niepożądane kipienie i przypalanie. Czy to możliwe, aby cały proces obył się bez mieszania?

Kuchenne rewolucje dzieją się nie tylko na łamach programu z Magdą Gessler, ale i w większości polskich domów. Rzecz jednak nie w samym gotowaniu, a okolicznościach temu towarzyszących. Bądźmy szczerzy, przygotowanie składników to jedno, ale pilnowanie 2 garnków z gorącymi smakołykami to jak opieka nad dziećmi. Chwila nieuwagi i tragedia gotowa – w najlepszym scenariuszu będzie to opryskany blat, choć przypadków przypalenia nie brakuje. Jak więc gotować, aby nie wiązało się to z długim podpieraniem blatu, ciągłym procesem mieszania i szorowaniem naczyń do nocy? Na to sposób znalazła… Amica.

Idzie nowe – płyty indukcyjne, które wyręczą Cię w gotowaniu

Brzmi jak clickbait, ale nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom na rynku jest wiele sprzętów, które oferują nam swoje wsparcie w procesie przyrządzania posiłków. Dotyczy to jednak głównie robotów kuchennych, multicookerów i frytkownic. Osobiście miałam okazję testować tego typu modele, choć nadal bardziej przekonuje mnie tradycyjny sposób gotowania. Pora pomówić więc o rozwiązaniach, które wykorzystujemy najczęściej – kuchenkach, znanych jako płyty indukcyjne. Mają one swoje plusy i minusy, a tak jak w przypadku uprzednio wymienionych sprzętów, wraz z upływem lat nie brakuje również unowocześnień.

Płyty indukcyjne Amica HobControlPro – co to takiego?

Nowa technologia przynosi wiele korzyści, jednak rzeczywistej funkcjonalności należy poszukiwać w precyzyjnych programach automatycznych. Amica oferuje aż 4 opcje, których zakres temperatur waha się od 40 °C do 200 °C. Wbrew pozorom, umożliwia to znacznie więcej, niż moglibyśmy przypuszczać, albowiem nie musi tyczyć się konkretnych dań i składników, a sposobu przyrządzania.

  • program do topienia czekolady i masła (40°C),
  • program do duszenia, przygotowywania gęstych sosów i gulaszu (70°C),
  • program do gotowania na wolnym ogniu (90°C),
  • program do grillowania steków, smażenia na głębokim tłuszczu czy dań stir fry (200°C).

Myślę, że każdy kto choć raz roztapiał czekoladę obawiał się o przypalenie (im mniej kakao, tym szybciej o nieprzyjemności). Podobnie sytuacja ma się w przypadku sosów, które wymagają ciągłego mieszania. Na koniec zostawmy sobie wspomnienie o kipiącej zupie, zalanym blacie i resztkach barwiących przypraw wokół garnka. Niestety kulinarne podboje nie są najłatwiejszym zadaniem, a płyty indukcyjne z nową funkcją zdają się eliminować wiele problemów. Jak zaznacza producent, możemy korzystać z różnych programów jednocześnie. Jeśli zabraknie nam pomysłów, warto zajrzeć również na stronę producenta poświęconą przepisom – mięsnym, wegetariańskim i nie tylko.

Płyty indukcyjne zawiodą? Otrzymasz zwrot pieniędzy

Zdaje się, że Amica jest pewna swego, co obrazuje najnowsza akcja promocyjna. Dokonując zakupu masz 60 dni na testy. Jeśli po tym czasie będziesz niezadowolony z zakupu, przedsiębiorstwo gwarantuje zwrot pieniędzy wraz z demontażem i odbiorem sprzętu. Co istotne, akcja potrwa wyłącznie do 31 października, tak więc jeśli stoisz przed wyborem nowych sprzętów, warto z niej skorzystać.

Oferta dotyczy wyłącznie modeli z nową technologią, jest to blisko aż 30 produktów (szczegóły znajdziesz w regulaminie). Ceny wahają się od 1399 zł do 2179 zł w zależności od dodatkowych funkcji, wykonania. W kilku przypadkach, atrakcyjne oferty możemy upolować na oficjalnej stronie Amica. Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach stacjonarnych, jak i tych realizowanych online. Nadmienię, że w odróżnieniu od wielu tego typu akcji, nie musimy nigdzie rejestrować naszego zakupu. Wystarczy, że zatrzymamy paragon (data na rachunku jest 1 dniem testu). W przypadku chęci zwrotu, należy zgłosić zwrot towaru promocyjnego i wypełnić wyszczególnione pola wraz z opisaniem powodu ww.

Jeśli kochasz gotować lub pałaszować ulubione potrawy, jednak płyty indukcyjne nie brzmią dla Ciebie przekonująco – zajrzyj do publikacji: Chcesz kupić Monsieur Cuisine Smart taniej? Już wiem, kiedy promocja na Lidlomixa

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.