Masz dość spędzania długich godzin w kuchni i zmywania mnóstwa garnków lub patelni? Czas na pomocnika – Lidlomix to całkiem dobry kandydat. Jako że roboty kuchenne z rodziny Monsieur goszczą cyklicznie na półkach Lidla od kilku lat, śledzę zarówno nowe wersje, udoskonalenia, jak i… promocje. Popularne sprzęty okrywają się niemałą sławą, jednak szansa zakupu w niższej cenie brzmi jak połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wygląda na to, że nadchodzi ku temu idealna okazja.

Monsieur Cuisine Smart & Monsieur Cuisine Smart – ile zaoszczędzisz na Lidlomix?

Przedsiębiorstwa dwoją się i troją, aby zaskakiwać funkcjonalnością sprzętów w zakresie robotów wielofunkcyjnych. Wraz z kolejnymi udogodnieniami, rośnie również cena, która może sięgać nawet 6 tysięcy złotych. Duża konkurencja sprawia, że ograniczony budżet lub niechęć do wydawania tak dużej ilości pieniędzy nie musi oznaczać rezygnacji z nowoczesnych rozwiązań. Najlepszym przykładem są urządzenia z Lidla, a mowa tu o Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Cuisine Connect. Zarówno w kwestii możliwości, jak i stosunku jakości do ceny – wypadają dość dobrze. Śledzenie aktualnych rabatów w sieci sklepów Lidl pozwoliło mi na wyłapanie pewnych zależności – mniej więcej co miesiąc, pojawia się nowa akcja związana z robotami z Lidla. Raz dotyczy modelu Smart, następnie modelu Connect (wbrew pozorom, najnowszy model wcale nie wygryzł poprzednika).

Lidlomix, Monsieur Cuisine Connect

Ostatnia promocja w 2024 roku roku była dość wyczekiwana, ponieważ miała miejsce dopiero 12 lutego. Na ten moment, dostępne są dwa modele – Monsieur Cuisine Smart oraz Connect. Poniżej możesz znaleźć wspomniany harmonogram minionych wyprzedaży i promocji.

Rozpiska promocji na Lidlomix – 2023 rok i 2024 rok

 • Styczeń (od 17.01.2023 r.) – promocja na model Connect (bon rabatowy o wartości 200 zł na zakupy przy zakupie robota)
 • Marzec (od 16.03.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 300 zł)
 • Kwiecień (od 03.04.2023 r.) – promocja na Connect (rabat 100 zł)
 • Maj (31.05.2023 r.) – promocja na Connect (rabat 400 zł)
 • Czerwiec (od 12.06.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 500 zł)
 • Czerwiec (od 26.06.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 300 zł)
 • Lipiec (od 31.07.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 300 zł)
 • Lipiec (od 31.07.2023 ) – promocja na Connect (rabat 110 zł)
 • Wrzesień (od 11.09.2023) – promocja na Smart (rabat 500 zł)
 • Wrzesień (od 25.09.2023) – promocja na Connect (rabat 500 zł)
 • Listopad (od 29.11.2023) – promocja na Smart (rabat 700 zł)
 • Grudzień (od 28.12.2023) – promocja na Connect (rabat 500 zł)
 • Luty (od 12.02.2024) – promocja na Connect (rabat 500 zł)
 • Marzec (od 11.03.2024) – promocja na Smart (rabat 700 zł)

Promocja na Monsieur Cuisine Smart – jak skorzystać?

Wygląda na to, że Lidl pierwszy raz w historii, zmienił swoją taktykę promocyjną. Dotychczas, na ewentualną promocję mogliśmy liczyć raz w miesiącu (z drobnymi wyjątkami). Ostatnia akcja rabatowa miała miejsce 11 marca i trwała przez cały tydzień. Zakupu mogliśmy dokonać zarówno stacjonarnie, jak i online. Byłam przekonana, że kolejna okazja pojawi się dopiero w kwietniu i to w odniesieniu do starszego, tańszego modelu. Przyznaję, że niemiecka sieć sklepów nieźle mnie zaskoczyła, albowiem szykuje się kolejna promka i najpewniej, ma to związek z 10 urodzinami Monsieur Cuisine. Zastanówmy się, czy można świętować lepiej?

Monsieur Cuisine Smart ponownie zasili stacjonarne półki już 23 marca, a w dodatku w tak samo niskiej cenie. Mowa tu o obniżce rzędu 700 zł, jednak jak przystało na specyfikę i możliwości sklepów, dostępność może być ograniczona. Niestety mam złą wiadomość dla osób, które preferują zakupy online – promocja nie obowiązuje sklepu internetowego. Z drugiej strony dostarczenie sprzętu przed świętami mogłoby być wyzwaniem, tak więc ruch Lidla wydaje się dość przemyślany. Zakładam, że następna szansa na zakup Monsieur Cuisine z rabatem może mieć miejsce dopiero za kilka tygodni, jednak zniżka będzie dotyczyła modelu Connect (na tę chwilę jest niedostępny). Domyślam się, że z powodu nadchodzącej akcji promocyjnej.

Monsieur Cuisine Smart online

Cena: 2499 zł 1799 złprzejdź do oferty

Monsieur Cuisine Smart czy Connect – który model wybrać?

Jak wspomniałam, zazwyczaj w sklepie internetowym Lidl dostępne są dwa modele wielofunkcyjnych robotów kuchennych. Mowa tu o wersji Smart (w dwóch wersjach kolorystycznych) oraz Connect.

Urządzenia różnią się między sobą kilkoma parametrami takimi jak m.in. moc, pojemność użytkowa czy wielkość wyświetlacza. Fanów innowacyjnych rozwiązań może ucieszyć sterowanie głosowe w przypadku nowszej wersji oraz możliwość tworzenia własnych przepisów. Niestety w parze z nieco większą funkcjonalnością, idzie również cena. Nowsze urządzenie Smart jest droższe. Jego regularna cena to 2 499 zł, natomiast starszy model Connect wyceniono na 1 899 zł. Nie da się ukryć, że 600 zł w domowym budżecie to dość duża różnica. Niemniej, wiele użytkowników w dalszym ciągu chwali tańszą wersję, a różnice nie są aż tak istotne, jak w przypadku TM5 i TM6. Pytanie, które z funkcji będą dla nas na tyle przekonujące, aby dopłacić?

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, zajrzyj do publikacji: Smart czy Connect? Który model wybrać dla siebie? Znajdziesz tam zarówno pełną specyfikację, jak i omówienie różnic oraz podobieństw. Gdyby okazało się, że żaden Lidlomix nie spełnia twoich oczekiwań, zestawiliśmy jego funkcjonalność również z Tefal Cook4me.

monsieur cuisine smart

Nie chcesz dopłacać do najnowszej wersji, jednak zależy Ci na poszerzeniu możliwości robota kuchennego? W tym celu warto przejrzeć ofertę dodatkowych akcesoriów, które można upolować w całkiem niskich cenach. Więcej dowiesz się z wpisu: Masz Lidlomixa? Oto akcesoria w których się zakochasz! Ceny rozpoczynają się już od 23 zł – wilk syty, owca cała.

Jeśli nie Monsieur Cusine Smart to…

Nadchodząca promocja jest wysoce atrakcyjna, jednak w dalszym ciągu to dość wysoka kwota. Co więcej, nie jest to jedyny sprzęt na rynku, którym warto się zainteresować. Jeśli poszukujesz nieco bardziej budżetowego modelu, przygotowałam publikację poświęconą alternatywom dla Lidlomixa – najtańszy model z funkcją gotowania kosztuje zaledwie 1050 zł. Myślę, że to najlepszy dowód na to, że zwiększanie komfortu życia nie jest już wyłącznie luksusem dla wybranych.

Materiał zawiera linki partnerskie.


6 replies on “Monsieur Cuisine Smart 700 zł taniej! Podpowiadam, jak skorzystać z promocji na Lidlomixa”

Comments are closed.