Think-About jest serwisem realizowanym z inicjatywy zespołu dziennikarzy konsumenckich, wyspecjalizowanych w tematyce technologii domowych. Pracujemy razem od 2019 roku, a od 2022 roku działamy w pełni niezależnie w domenie Think-About.pl

Serwis prezentuje zagadnienia skoncentrowane na grupach tematycznych związanych z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażeniem wnętrz, automatyką domową i ogrodową oraz przydomowym warsztatem. Nasze treści koncentrują się na doradztwie zakupowym i poradach konsumenckich.

Ciekawe wydarzenia z historii zespołu Think-About:

  • Współpracowaliśmy z ponad 80 markami technologicznymi
  • Uczestniczyliśmy w seriach nagrań eksperckich dla Radiowej Czwórki
  • Współtworzyliśmy magazyn Tap&Swipe z redakcjami technologicznymi wydawnictwa RASP
  • Współtworzyliśmy magazyn PCWorld w wydawnictwie IDG

Właścicielem serwisu jest firma INANA Piotr Opulski.

O grupie INANA Publishing

Serwis Think-About jest częścią konsumenckiej grupy wydawniczej INANA Publishing tworzącej specjalistyczne witryny internetowe. Grupa funkcjonuje od 2022 roku. Działalność grupy obejmuje wydawanie serwisów w domenie Think-About.pl, 3D-INFO.pl, produkcję treści wideo na platformach Youtube i TikTok, a także funkcjonowanie studia wideo Życzliwa Przestrzeń.

Czy wiesz, że:
Pierwsza odsłona Think-About powstała już w 2012 roku wspólnym wysiłkiem grupy studentów. Portal internetowy tworzyło kilkanaście osób piszących o innowacjach, wzornictwie i inicjatywach crowdfundingowych. Pierwotna formuła serwisu wyczerpała się w 2016 roku.

Pozostałe aktywności Think-About

Realizowane przez nas filmy można obejrzeć na platformie Youtube oraz w serwisie TikTok. Kluczowe informacje o aktywnościach publikujemy również na naszym Fanpage oraz na profilu portalu Linkedin.

Redakcja Think-About posiada własne studio wideo Życzliwa Przestrzeń na warszawskiej Białołęce.