Główną wadą wszelkiego rodzaju opasek fitnessowych jest ich ograniczona wygoda użytkowania. Jeśli naszym celem jest monitoring organizmu przez całą dobę, musimy liczyć się z otarciami czy odparzeniami na nadgarstkach.

AmpStrip to wearables skupiające się na pomiarach dotyczących tętna. Jego głównym założeniem było umożliwienie śledzenia pracy serca w trybie 24/7.

Urządzenie przyklejane jest na wysokości dolnych żeber, bezpośrednio na ciało użytkownika. Rozwiązanie to ma być praktyczne, precyzyjne i łagodne dla skóry. Oczywiście całość jest wodoodporna.

Zestaw (30 szt) specjalnych nakładek przylepnych, pozwala na skuteczne przymocowanie AmpStrip.  Prócz tętna, analizowana jest również temperatura skóry użytkownika, obciążenie organizmu podczas ćwiczeń, czy postawa. Nie zabrakło również standardowych funkcji takich jak licznik spalonych kalorii, krokomierz, czy pomiary jakości snu.

Dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne, pozwala analizować i przechowywać zbierane dane.

Aby otrzymać podstawowy zestaw AmpStrip, należy wesprzeć projekt na portalu indiegogo.com kwotą co najmniej 119 dolarów. Autorzy zebrali już niemal 500% zakładanej pierwotnie kwoty.

Urządzenie otrzymało wyróżnienie za innowacyjność podczas CES 2015.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.