Najlepszy Powerbank 2016 – Test i recenzja 9 modeli

Samsung EB-PG850BWE

Samsung to kolejna po Asusie marka, która zajmuje się niemal wszystkimi segmentami elektroniki. Koreański producent posiada w swojej ofercie również sprzęt AGD. Najdroższy w zestawieniu powerbank jest sprzedawany w prostym kartoniku z dużym okienkiem. Zestaw obejmuje dwie, bardzo grube instrukcje.

Samsung EB-PG850BWE (7)

Model EB-PG850BWE o pojemności 8 400 mAh otrzymał plastikową obudowę o wymiarach 101 x 75 x 22,9 mm i wadze 208 gram. Oprócz matowego tworzywa, producent zastosował wstawkę o fakturze zbliżonej do skóry. Próba uzyskania koloru perłowego nie powiodła się jednak po całości. Powerbank Samsunga wygląda jak pożółkły gadżet z innej epoki.

Samsung EB-PG850BWE (4)

Samsung EB-PG850BWE (5)

Najbardziej charakterystyczną częścią wykończenia PG850BWE jest zintegrowany kabelek o długości 20 cm. Całkiem pomysłowe rozwiązanie oszczędza nam konieczności pamiętania o zabieraniu kabla. Jedyne gniazdo USB ma oferować natężenie na poziomie 2 A. Naturalnie nie zabrakło również gniazda micro USB przeznaczonego do ładowania całości. Wyprofilowany włącznik umieszczono na jednym z długich boków. Cztery niebieskie diody odpowiadające za sygnalizację stanu baterii ulokowano na froncie obudowy.

Samsung EB-PG850BWE (2)

Samsung EB-PG850BWE (6)

Wygodę użytkowania oceniliśmy pozytywnie. Obudowa, mimo że dość gruba, posiada wymiary zbliżone do smartfona. Zarówno gniazda jak i przycisk są łatwo dostępne. Wyciągany kabelek zwiększa natomiast wartość użytkową.

Cena: 149 złotych

NASTĘPNA STRONA

SPIS TREŚCI

 

Posted in Archiwalne, Recenzje, Technologie and tagged , , , , , , , .