Najlepsze promocje na ekspresy – Bosch, Siemens, DeLonghi

Aromatyczna, pyszna kawa o poranku – czy można lepiej zacząć dzień? Sprawdź najlepsze promocje na ekspresy, aby nie przepłacić. Oto proponowane modele od Bosch, Siemens oraz DeLonghi.

Ekspres automatyczny, czyli własna kawiarnia w twojej kuchni – brzmi jak luksus? Jasnym jest, że sprzęt nie należy do tanich, jednak okresowe obniżki cen to szansa na upolowanie pewnych modeli w dość przystępnych cenach. Sprawdziłam, do których sklepów warto zajrzeć, aby zaoszczędzić kilka stówek i kupić swój wymarzony ekspres ciśnieniowy. Poniżej, znajdziesz najbardziej najlepsze promocje na urządzenia od Bosch, Siemens oraz DeLonghi!

Najlepsze promocje na ekspresy Bosch

Ekspres Bosch VeroCup 100 TIS30129RW

Oferta Bosch dotyczy w dużej mierze ekspresów do zabudowy lub przelewowych. Wśród klasycznych modeli automatycznych udało mi się jednak znaleźć wisienkę, a mowa tu o VeroCup 100. Za odpowiednią temperaturę parzenia kawy odpowiada SensoFlow System, który możemy wykorzystać podczas przyrządzania aż 4 typów kaw.

Ekspres Bosch VeroCup 100 TIS30129RW

Promocyjna cena: 1999 zł 1598 zł

Najlepsze promocje na ekspresy Siemens

Ekspres Siemens EQ500 classic TP507R04

Pora na nieco droższą propozycję dla bardziej wymagających użytkowników, a mowa tu o modelu z serii EQ500. Ekspres przyrządzi za nas m.in. Flat White, Cappuccino oraz Latte Macchiato. Dodatkowym atutem jest zastosowanie ceramicznego młynka i możliwość przyrządzenia dwóch kaw jednocześnie. W zależności od oczekiwań, wybrać możemy zarówno ilość zaparzanej kawy, jak i jej moc.

Ekspres Siemens EQ500 classic TP507R04

Promocyjna cena: 2539 zł 1999 zł

Ekspres Siemens EQ.9 plus TI9553X1RW

Ten ekspres Siemens przeniesie Cię na inny poziom, co z pewnością uraczy podniebienie niejednego kawosza. Model przyrządzi 5 rodzajów kaw, w tym m.in. Caffe Latte, Cappuccino i Ristretto. Gdy masz nieco więcej czasu, aby rozkoszować się dawką kofeiny, możesz skorzystać z opcji kawy w rozmiarze XL. W celu zachowania ekspresu w jak najlepszym stanie, system autoMilkClean czyści parą układ spieniania mleka po każdym napoju mlecznym

Ekspres Siemens EQ.9 plus TI9553X1RW

Promocyjna cena: 5799 zł 4899 zł

Najlepsze promocje na ekspresy DeLonghi

Ekspres Delonghi Magnifica Plus ECAM320.70.TB 

Jeśli zależy Ci na dużym wyborze kaw, to jedna z lepszych propozycji w budżecie do 3000 zł. Wśród napojów znajdziemy m.in. Doppio, Cold Coffee, Americano oraz Cappucinno Mix (dostępnych jest kilkanaście opcji). Gdy mowa o personalizacji, producent oferuje 5 poziomów intensywności, 4 rozmiary kawy oraz 3 ustawienia temperatury. Innymi słowy, do wyboru, do koloru. Nad spienianiem mleka czuwa system LatteCrema Hot.

Ekspres DELONGHI Magnifica Plus ECAM320.70.TB

Promocyjna cena: 3199 zł 2999 zł

Ekspres DeLonghi Magnifica S Smart ECAM23.260.B

Szukasz budżetowego rozwiązania, a jednocześnie marzysz o pysznej, świeżo zaparzonej kawie? Najlepsze promocje na ekspresy obejmują również takie rozwiązania. Model ECAM23.260.B przyrządzi dla Ciebie Cappuccino, Espresso i Espresso Lungo. Stalowy młynek posiada aż 13-stopniową regulację mielenia, a twardość wody możemy dostosować na 4 poziomach.

Ekspres DeLonghi Magnifica S Smart ECAM23.260.B, najlepsze promocje na ekspresy

Promocyjna cena: 1699 zł 1499 zł

Uwaga, produkt jest dostępny wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Najlepsze promocje na ekspresy, a pułapki – na to uważaj

Okazji w internecie nie brakuje, jednak nie wszystkie z nich są godne uwagi. Podczas wybierania sprzętu, zwracaj uwagę nie tylko na dużą, wyróżnioną cenę, ale również tę, sprzed 30 dni przed obniżką. Wówczas, masz szansę wykorzystać uroki dyrektywy Omnibus, która obowiązuje wszystkie sklepy ponad rok. Jej wprowadzenie niejednokrotnie udowodniło, że nierzadko rabat na kwotę 100 zł jest bardziej korzystny, niż ten wynoszący 500 zł.

Decydując się na zakup ekspresu w niższej cenie, upewnij się, że jest to produkt pełnowartościowy (może pochodzić on również z outletu, o czym warto wiedzieć). Nawiasem mówiąc, nierzadko rabaty są znacznie wyższe, niż same promocje. Takową formę sprzedaży oferuje m.in. Media Expert oraz OleOle.

Kawa jest nam znana od wieków, a swego czasu – najbogatsi zatrudniali do jej parzenia służbę. Dziś, proces nie jest na tyle skomplikowany, ponieważ w zadaniu wyręczyć może nas sam ekspres. Przyrządzenie to jednak nie wszystko, co powinien wiedzieć szanujący się kawosz. Jeśli przeanalizowałeś najlepsze promocje na ekspresy, jednak nadal masz wątpliwości, który model wybrać – zajrzyj do: Jaki ekspres parzy najtańszą kawę? Policzyłam, porównałam i… już wiem

Materiał zawiera linki partnerskie.