czwartek, 20 czerwca

Aromatyczna, pyszna kawa o poranku – czy można lepiej zacząć dzień? Sprawdź najlepsze promocje na ekspresy, aby nie przepłacić. Oto proponowane modele od Bosch, Siemens oraz DeLonghi.

Ekspres automatyczny, czyli własna kawiarnia w twojej kuchni – brzmi jak luksus? Jasnym jest, że sprzęt nie należy do tanich, jednak okresowe obniżki cen to szansa na upolowanie pewnych modeli w dość przystępnych cenach. Sprawdziłam, do których sklepów warto zajrzeć, aby zaoszczędzić kilka stówek i kupić swój wymarzony ekspres ciśnieniowy. Poniżej, znajdziesz najbardziej najlepsze promocje na urządzenia od Bosch, Siemens oraz DeLonghi!

Najlepsze promocje na ekspresy Bosch

Ekspres Bosch VeroCup 100 TIS30129RW

Oferta Bosch dotyczy w dużej mierze ekspresów do zabudowy lub przelewowych. Wśród klasycznych modeli automatycznych udało mi się jednak znaleźć wisienkę, a mowa tu o VeroCup 100. Za odpowiednią temperaturę parzenia kawy odpowiada SensoFlow System, który możemy wykorzystać podczas przyrządzania aż 4 typów kaw.

Promocyjna cena: 1999 zł 1598 zł

Najlepsze promocje na ekspresy Siemens

Ekspres Siemens EQ500 classic TP507R04

Pora na nieco droższą propozycję dla bardziej wymagających użytkowników, a mowa tu o modelu z serii EQ500. Ekspres przyrządzi za nas m.in. Flat White, Cappuccino oraz Latte Macchiato. Dodatkowym atutem jest zastosowanie ceramicznego młynka i możliwość przyrządzenia dwóch kaw jednocześnie. W zależności od oczekiwań, wybrać możemy zarówno ilość zaparzanej kawy, jak i jej moc.

Promocyjna cena: 2499 zł 2199 zł

Ekspres Siemens EQ.9 plus TI9553X1RW

Ten ekspres Siemens przeniesie Cię na inny poziom, co z pewnością uraczy podniebienie niejednego kawosza. Model przyrządzi 5 rodzajów kaw, w tym m.in. Caffe Latte, Cappuccino i Ristretto. Gdy masz nieco więcej czasu, aby rozkoszować się dawką kofeiny, możesz skorzystać z opcji kawy w rozmiarze XL. W celu zachowania ekspresu w jak najlepszym stanie, system autoMilkClean czyści parą układ spieniania mleka po każdym napoju mlecznym

Promocyjna cena: 5799 zł 4899 zł

Najlepsze promocje na ekspresy DeLonghi

Ekspres DeLonghi Dinamica ECAM359.55.B

Jeśli zależy Ci na dużym wyborze kaw, to jedna z lepszych propozycji w budżecie do 2500 zł. Wśród napojów znajdziemy m.in. Doppio, Flat White, Caffee Latte oraz Cappucinno. Gdy mowa o personalizacji, możemy skorzystać z funkcji Moja Kawa, która zapisuje 3 z kluczowych ustawień. Ilość mleka, kawy oraz intensywność. Innymi słowy, do wyboru, do koloru.

Promocyjna cena: 2599 zł 2299 zł

Ekspres DeLonghi Magnifica S Smart ECAM23.260.B

Szukasz budżetowego rozwiązania, a jednocześnie marzysz o pysznej, świeżo zaparzonej kawie? Najlepsze promocje na ekspresy obejmują również takie rozwiązania. Model ECAM23.260.B przyrządzi dla Ciebie Cappuccino, Espresso i Espresso Lungo. Stalowy młynek posiada aż 13-stopniową regulację mielenia, a twardość wody możemy dostosować na 4 poziomach.

Promocyjna cena: 1699 zł 1499 zł

Uwaga, produkt jest dostępny wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Najlepsze promocje na ekspresy, a pułapki – na to uważaj

Okazji w internecie nie brakuje, jednak nie wszystkie z nich są godne uwagi. Podczas wybierania sprzętu, zwracaj uwagę nie tylko na dużą, wyróżnioną cenę, ale również tę, sprzed 30 dni przed obniżką. Wówczas, masz szansę wykorzystać uroki dyrektywy Omnibus, która obowiązuje wszystkie sklepy ponad rok. Jej wprowadzenie niejednokrotnie udowodniło, że nierzadko rabat na kwotę 100 zł jest bardziej korzystny, niż ten wynoszący 500 zł.

Decydując się na zakup ekspresu w niższej cenie, upewnij się, że jest to produkt pełnowartościowy (może pochodzić on również z outletu, o czym warto wiedzieć). Nawiasem mówiąc, nierzadko rabaty są znacznie wyższe, niż same promocje. Takową formę sprzedaży oferuje m.in. Media Expert oraz OleOle.

Kawa jest nam znana od wieków, a swego czasu – najbogatsi zatrudniali do jej parzenia służbę. Dziś, proces nie jest na tyle skomplikowany, ponieważ w zadaniu wyręczyć może nas sam ekspres. Przyrządzenie to jednak nie wszystko, co powinien wiedzieć szanujący się kawosz. Jeśli przeanalizowałeś najlepsze promocje na ekspresy, jednak nadal masz wątpliwości, który model wybrać – zajrzyj do: Jaki ekspres parzy najtańszą kawę? Policzyłam, porównałam i… już wiem

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.