Aktualne promocje na ekspresy – Krups, Jura, Saeco, Philips

Marzysz o ekspresie automatycznym? Zakup wcale nie musi wiązać się z poniesieniem dużych kosztów. Sprawdź aktualne promocje na ekspresy i modele w niskich cenach od Krups, Jura, Saeco oraz Philips!

Dzień zaczynam od ulubionej kawy, jednak czy aby na pewno dawka kofeiny z wysokiej jakości ziaren jest dostępna wyłącznie w renomowanych kawiarniach? Bynajmniej. Wystarczy, że masz pod ręką dobrej klasy sprzęt, a rolę baristy przejmie ekspres automatyczny. Zaoszczędź kilkaset złotych i ciesz się Espresso, Latte, a nawet Americano w wygodnym fotelu.

Aktualne promocje na ekspresy Krups

Ekspres Krups Intuition Experience + EA877A

Gdy mowa o dopasowaniu kawy do własnych preferencji, model EA877A ma do zaoferowania doprawdy sporo. Wybierać możemy spośród 15 rodzajów kaw, w tym Cafe Creme, Frappe, Latte Macchiato – podczas lata, uraczy nas wersja mrożona. Interesującą funkcją jest opcja stworzenia aż 8 profili upodobań, tak więc każdy domownik może zaprogramować swoją ulubioną, spersonalizowaną pozycję.

Ekspres Krups Intuition Experience + EA877A aktualne promocje na ekspresy

Promocyjna cena: 3699 zł 3299 zł

Ekspres Krups Evidence One EA8958

Model posiada żarnowy młynek, umożliwiający dopasowanie grubości zmielenia na 5 poziomach. Funkcja automatycznego płukania dyszy spieniającej jest szczególnie istotna, gdy mowa o konserwacji i zachowaniu sprzętu w należytym stanie. Ekspres oferuje aż 12 napojów z możliwością personalizacji, w tym m.in. Ristretto, Caffe Latte i Americano. Co więcej, możliwościami uraczy się nawet fan herbat.

Ekspres Krups Evidence One EA8958

Promocyjna cena: 2999 zł 2399 zł

Jeśli rozważasz zakup sprzętu od Krups, mogą zaciekawić Cię nie tylko aktualne promocje na ekspresy, ale również ich rzeczywiste możliwości. W tym celu, zajrzyj do naszej publikacji: Krups Intuition Experience Plus – prezentacja

Ekspres Krups Evidence EA8901

W odróżnieniu od poprzedniego modelu, do naszej dyspozycji oddano ekran OLED oraz prosty panel obsługowy. Ekspres umożliwia przyrządzenie aż 9 typów kaw, a dodatkowo herbaty ziołowej, zielonej i czarnej. Zintegrowany system spieniania mleka spodoba się zarówno fanom pianki, jak i dzieciom uwielbiającym ciepłe, spienione mleko.

Ekspres Krups Evidence EA8901

Promocyjna cena: 2699 zł 2299 zł

Aktualne promocje na ekspresy Jura

Ekspres Jura ENA4 (EA) Nordic White

Ekspres może pochwalić się procesem ekstrakcji pulsacyjnej (P.E.P.), a także młynkiem Multi-level x Młynek Aroma G3. Jura ENA4 umożliwia dostosowanie mocy kawy na 4 poziomach, natomiast ilość zaparzonej kawy możemy dostosować od 6 do 10 gram. Na korzyść wpływa stosunkowo kompaktowy rozmiar, a także czytelny ekran z ustawieniami wstępnymi.

Jura ENA4 (EA) Nordic White

Promocyjna cena: 3499 zł 3199 zł

Aktualne promocje na ekspresy Saeco

Ekspres SAECO GranAroma SM6580/00

Jeśli kochasz kawę, powinieneś spróbować jej wielu wersji! Ekspres SM6580/00 umożliwia wybór spośród aż 14 rodzajów, w tym m.in. Cafe au lait, Cappuccino Italiano oraz Crema. Producent pozwala na dostosowanie 5 parametrów napoju, a to dzięki Coffee Equalizer. Dostosuj moc napoju, objętość kawy i mleka, temperaturę, a nawet grubość mlecznej pianki!

aktualne promocje na Ekspresy SAECO GranAroma SM6580:00

Promocyjna cena: 3199 zł 2999 zł

Aktualne promocje na ekspresy Philips

Ekspres Philips LatteGo EP3243/50

Nie wiesz na którą kawę się dziś zdecydować? Poeksperymentuj i wypróbuj aż 5 napojów, w tym m.in. Latte Macchiatto i Americano. Philips pozwala na pełną personalizację – począwszy od mocy, skończywszy na ilości kawy oraz mleka. W celu odpowiedniej konserwacji i zapobieganiu osadzaniu się kamienia, producent zastosował filtr AquaClean.

Ekspres Philips LatteGo EP3243/50

Promocyjna cena: 2399 zł 1599 zł

W tym zakresie cenowym, warto rzucić okiem także na model LatteGo EP3241/50.

Ekspres Philips EP1220/00

PHILIPS Ekspres do kawy EP1220/00

Ceramiczny młynek z 12 ustawieniami w zakresie grubości mielenia, przyrządzanie dwóch kaw jednocześnie i klasyczny młynek, wszystko to za mniej niż 1150 zł. Aby unikać konieczności częstego odkamieniania, producent zastosował filtr wody AquaClean. Ekspres przyrządzi dla Ciebie klasyczne espresso, ale również cappuccino lub latte macchiato.

Promocyjna cena: 1349 zł 1146,65 zł

Aktualne promocje na ekspresy, które znajdziesz powyżej to nie jedyna szansa na zakup wymarzonego sprzętu. Kilka polskich sklepów oferuje produkty z outletu. Najczęściej, są to nowe urządzenia pochodzące z ekspozycji. Na zachętę dodam, że ofertą objęty jest m.in. model Krups Evidence Plus, który kupisz blisko tysiąc złotych taniej. Okazji możesz szukać m.in. w Media Expert i RTV Euro AGD. Wszelkie szczegóły dotyczące stanu znajdziesz w karcie konkretnego produktu. Nadmienię, że takowy zakup nadal umożliwia skorzystanie z gwarancji producenta oraz możliwość odstąpienia od umowy w związku z zakupami w sklepie internetowym.

Nie znalazłeś powyżej modelu, który w pełni odpowiada twoim oczekiwaniom lub budżetowi? Zajrzyj do publikacji poświęconej ekspresom od równie popularnych przedsiębiorstw: Najlepsze promocje na ekspresy – Bosch, Siemens, DeLonghi

Materiał zawiera linki partnerskie.