Marzysz o ekspresie automatycznym? Zakup wcale nie musi wiązać się z poniesieniem dużych kosztów. Sprawdź aktualne promocje na ekspresy i modele w niskich cenach od Krups, Jura, Saeco oraz Philips!

Dzień zaczynam od ulubionej kawy, jednak czy aby na pewno dawka kofeiny z wysokiej jakości ziaren jest dostępna wyłącznie w renomowanych kawiarniach? Bynajmniej. Wystarczy, że masz pod ręką dobrej klasy sprzęt, a rolę baristy przejmie ekspres automatyczny. Zaoszczędź kilkaset złotych i ciesz się Espresso, Latte, a nawet Americano w wygodnym fotelu.

Aktualne promocje na ekspresy Krups

Ekspres Krups Intuition Experience + EA877A

Gdy mowa o dopasowaniu kawy do własnych preferencji, model EA877A ma do zaoferowania doprawdy sporo. Wybierać możemy spośród 15 rodzajów kaw, w tym Cafe Creme, Frappe, Latte Macchiato – podczas lata, uraczy nas wersja mrożona. Interesującą funkcją jest opcja stworzenia aż 8 profili upodobań, tak więc każdy domownik może zaprogramować swoją ulubioną, spersonalizowaną pozycję.

Ekspres Krups Intuition Experience + EA877A aktualne promocje na ekspresy

Promocyjna cena: 3699 zł 3299 zł

Ekspres Krups Evidence One EA8958

Model posiada żarnowy młynek, umożliwiający dopasowanie grubości zmielenia na 5 poziomach. Funkcja automatycznego płukania dyszy spieniającej jest szczególnie istotna, gdy mowa o konserwacji i zachowaniu sprzętu w należytym stanie. Ekspres oferuje aż 12 napojów z możliwością personalizacji, w tym m.in. Ristretto, Caffe Latte i Americano. Co więcej, możliwościami uraczy się nawet fan herbat.

Ekspres Krups Evidence One EA8958

Promocyjna cena: 2999 zł 2399 zł

Jeśli rozważasz zakup sprzętu od Krups, mogą zaciekawić Cię nie tylko aktualne promocje na ekspresy, ale również ich rzeczywiste możliwości. W tym celu, zajrzyj do naszej publikacji: Krups Intuition Experience Plus – prezentacja

Ekspres Krups Evidence EA8901

W odróżnieniu od poprzedniego modelu, do naszej dyspozycji oddano ekran OLED oraz prosty panel obsługowy. Ekspres umożliwia przyrządzenie aż 9 typów kaw, a dodatkowo herbaty ziołowej, zielonej i czarnej. Zintegrowany system spieniania mleka spodoba się zarówno fanom pianki, jak i dzieciom uwielbiającym ciepłe, spienione mleko.

Ekspres Krups Evidence EA8901

Promocyjna cena: 2699 zł 2299 zł

Aktualne promocje na ekspresy Jura

Ekspres Jura ENA4 (EA) Nordic White

Ekspres może pochwalić się procesem ekstrakcji pulsacyjnej (P.E.P.), a także młynkiem Multi-level x Młynek Aroma G3. Jura ENA4 umożliwia dostosowanie mocy kawy na 4 poziomach, natomiast ilość zaparzonej kawy możemy dostosować od 6 do 10 gram. Na korzyść wpływa stosunkowo kompaktowy rozmiar, a także czytelny ekran z ustawieniami wstępnymi.

Jura ENA4 (EA) Nordic White

Promocyjna cena: 3499 zł 2999 zł

Aktualne promocje na ekspresy Saeco

Ekspres SAECO GranAroma SM6580/00

Jeśli kochasz kawę, powinieneś spróbować jej wielu wersji! Ekspres SM6580/00 umożliwia wybór spośród aż 14 rodzajów, w tym m.in. Cafe au lait, Cappuccino Italiano oraz Crema. Producent pozwala na dostosowanie 5 parametrów napoju, a to dzięki Coffee Equalizer. Dostosuj moc napoju, objętość kawy i mleka, temperaturę, a nawet grubość mlecznej pianki!

aktualne promocje na Ekspresy SAECO GranAroma SM6580:00

Promocyjna cena: 3299 zł 2999 zł

Aktualne promocje na ekspresy Philips

Ekspres Philips LatteGo EP3243/50

Nie wiesz na którą kawę się dziś zdecydować? Poeksperymentuj i wypróbuj aż 5 napojów, w tym m.in. Latte Macchiatto i Americano. Philips pozwala na pełną personalizację – począwszy od mocy, skończywszy na ilości kawy oraz mleka. W celu odpowiedniej konserwacji i zapobieganiu osadzaniu się kamienia, producent zastosował filtr AquaClean.

Ekspres Philips LatteGo EP3243/50

Promocyjna cena: 2399 zł 1599 zł

W tym zakresie cenowym, warto rzucić okiem także na model LatteGo EP3241/50.

Ekspres Philips LatteGo EP3349/70

Philips  LatteGo EP3349/70

Powyższy model posiada ceramiczny młynek z 12 ustawieniami w zakresie grubości mielenia. Dostosowanie napoju jest możliwe w trzech krokach – ustawienia mocy, ilości kawy oraz mleka. Z pomocą ekspresu możliwe jest przyrządzenie aż 6 rodzajów napojów, w tym m.in. Latte macchiato oraz Cappuccino. Aby unikać konieczności częstego odkamieniania, producent zastosował filtr wody AquaClean.

Promocyjna cena: 2799,99 zł 2399

Aktualne promocje na ekspresy, które znajdziesz powyżej to nie jedyna szansa na zakup wymarzonego sprzętu. Kilka polskich sklepów oferuje produkty z outletu. Najczęściej, są to nowe urządzenia pochodzące z ekspozycji. Na zachętę dodam, że ofertą objęty jest m.in. model Krups Evidence Plus, który kupisz blisko tysiąc złotych taniej. Okazji możesz szukać m.in. w Media Expert i RTV Euro AGD. Wszelkie szczegóły dotyczące stanu znajdziesz w karcie konkretnego produktu. Nadmienię, że takowy zakup nadal umożliwia skorzystanie z gwarancji producenta oraz możliwość odstąpienia od umowy w związku z zakupami w sklepie internetowym.

Nie znalazłeś powyżej modelu, który w pełni odpowiada twoim oczekiwaniom lub budżetowi? Zajrzyj do publikacji poświęconej ekspresom od równie popularnych przedsiębiorstw: Najlepsze promocje na ekspresy – Bosch, Siemens, DeLonghi

Materiał zawiera linki partnerskie.