Ubranka dla psów to fajna sprawa – pod warunkiem, że służą czemuś prócz zrobienia ze zwierzaka głupkowatego, żywego pluszaka. Disco Dog to ubranie wyposażone w panel z diod LED, które oferuje silne doznania wizualne, lecz również uchroni psa przed niebezpieczeństwem.
Disco Dog

Disco Dog ma być lekkie, komfortowe i bardzo ciepłe. Umieszczony w jego górnej części panel, dysponuje 256 programowalnymi diodami LED RGB. Dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne pozwoli na zaprogramowania ubranka aby wyświetlało dowolną, kolorową animację bądź napisy.

Funkcją którą warto docenić, jest system chroniący psa przed zgubieniem. Kiedy zwierzak zbytnio oddali się od właściciela, na panelu automatycznie wyświetli się informacja, że pies się zgubił z prośbą odprowadzenia go do właściciela.

Komunikacja między ubrankiem, a smartfonem przebiega za pośrednictwem modułu Bluetooth 4.0 LE. Dedykowana aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Przed praniem, panel można łatwo odczepić od reszty ubranka. Wbudowany akumulator można wielokrotnie ładować.

Ubranie dostępne jest w 3 wersjach rozmiarów.

Aby otrzymać ubranko Disco Dog, należy wesprzeć jego kampanię crowdfundingową na portalu kickstarter.com, kwotą co najmniej 300 dolarów. Seria ubranek jest limitowana do 90 sztuk. Kampania zebrała już minimalną kwotę, sprawiającą że każdy wspierający może liczyć na realizację zamówienia. Wysyłki planowane są na grudzień 2015 roku.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.