Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że gdy w Lidlu lub Biedronce pojawią się produkty znanych marek, to mamy szansę na spore oszczędności. Jest tak też z klockami LEGO? Nie tym razem.

Produkty LEGO cieszą się niezmienną popularnością, więc są świetnym pomysłem na prezent Bożonarodzeniowy. Nic dziwnego, że można je kupić stacjonarnie, do niedzieli w sklepach Lidl.

Jeśli jednak macie trochę czasu i jesteście w stanie podjechać do innego sklepu, to nie warto przepłacać, wszystkie te zestawy są dostępne w MediaExpert w zauważanie niższych cenach. Analizę znajdziecie poniżej

Zestawy LEGO za 39,99 złotych w LIDL

Taniej znajdziecie te zestawy w:

LEGO 11017 Klasyczne kreatywne potwory

38,23 złotych – Amazon

LEGO Friends Leśny wodospad 41677

34,93 złotych – MediaExpert

LEGO City Samochód wyścigowy 60322

30,89 złotych – MediaExpert

LEGO City Samolot kaskaderski 60323

31,90 złotych – MediaExpert

LEGO Ninjago Mech Ninja Lloyda 71757

34,99 złotych – MediaExpert

LEGO Technic Samolot wyścigowy 42117

36,59 złotych – Ceneo

LEGO Technic Ładowarka teleskopowa 42133

38,28 złotych – MediaExpert

Zestawy LEGO Minecraft za 89,90 złotych w LIDL

Taniej znajdziecie te zestawy w:

LEGO Minecraft Stajnia 21171

66,89 złotych – MediaExpert

LEGO Minecraft Pasieka 21165

67,99 złotych – MediaExpert

LEGO Minecraft Dom w grzybie 21179

72,90 złotych – MediaExpert

LEGO Minecraft Siedlisko lisów 21178

73,90 złotych – MediaExpert

Zestawy LEGO za 69,90 złotych w LIDL

Taniej znajdziecie te zestawy w:

LEGO Ninjago Electromech 71740

58,99 złotych – MediaExpert

LEGO City Wakacyjny Kamper 60283

61,00 złotych – MediaExpert

LEGO Technic Monster Jam Megalodon 42134

67,70 złotych – MediaExpert

Zestawy figurka + książka LEGO Ninjago w LIDL

Taniej znajdziecie te zestawy w:

Książka LEGO Ninjago Garmadon: Dobry czy zły LNC-6721Y

12,99 złotych – MediaExpert

Książka LEGO Ninjago Misje Zielonego Ninja LNC-6720Y

11,99 złotych – MediaExpert

Lego ninjago Styl dla ninja LNC-6724

12,98 złotych – Ceneo

Jeżeli szukacie pomysłu na prezent dla dorosłej osoby, to LEGO nadal będzie świetnym rozwiązaniem. Zebraliśmy najciekawsze zestawy – Klocki LEGO jako prezent na Święta? Te zestawy spodobają się każdemu

Zachęcamy was również do zapoznania się z naszymi pomysłami na Świąteczne prezenty:

Prezenty dla domu i całej rodziny

Prezenty dla majsterkowicza i Pana domu

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.