środa, 19 czerwca

Oferta na elektronarzędzia z Lidla zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Obdarzone zaufaniem i nagrodzone pozytywnymi opiniami produkty marki Parkside znalazły miejsce w warsztacie niejednego entuzjasty majsterkowania. Jeśli należysz do tego szacownego grona, to musisz wiedzieć, że 11 maja 2024 w sklepach stacjonarnych pojawiły się kolejne atrakcyjne artykuły, które teraz znajdziesz w zaskakująco niskiej cenie.

Parkside – elektronarzędzia z Lidla w ofercie stacjonarnej

Najnowsza oferta na elektronarzędzia z Lidla, choć obejmuje dostępne obecnie w sklepie online produkty, ucieszy z pewnością niejednego posiadacza domowego warsztatu. Dlaczego? Od soboty 11 maja 2024 wybrane artykuły marki Parkside dostępne są nie tylko na wirtualnych półkach sieci, ale też w sklepach stacjonarnych. Spójrzmy zatem, które z propozycji producenta znajdziesz teraz w najbliższym markecie Lidl.

PARKSIDE Myjka ciśnieniowa 1800 W

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, które z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Jej przydatność doceniamy szczególne w okresie wiosenno-letnim, kiedy to pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Z pomocą tego urządzenia z łatwością bowiem oczyścimy nie tylko otoczenie naszego domu czy samochód, ale też meble ogrodowe.

Myjka ciśnieniowa 1800 W nadaje się do czyszczenia pojazdów, tarasów i fasad. Wyposażona w system Parkside Click zapewnia kompatybilność ze wszystkimi standardowymi systemami węży. W urządzeniu zastosowano system oszczędzający prąd. Maksymalna ilość pompowanej wody wynosi 420 l/h. Ciśnienie maksymalne – 13,5 MPa/135 barów. Ciśnienie robocze/obliczeniowe – 9 MPa/90 barów.

Myjka ciśnieniowa 1800 W Parkside dostępna jest w sklepach stacjonarnych Lidl w cenie promocyjnej 329 złotych.

PARKSIDE Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 20 V

Są takie narzędzia, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Jednym z nich jest z pewnością wiertarko-wkrętarka akumulatorowa. O tym, jakie korzyści płyną dla ciebie z ich wykorzystania, pisaliśmy w jednym z naszych artykułów. Jeśli nie posiadasz jeszcze takiego urządzenia, to promocja Lidla może być dla ciebie doskonałą okazją na nadrobienie braków.

Oferowana przez Parkisde akumulatorowa wiertarko-wkrętarka to kompletny zestaw, który spełni podstawowe potrzeby użytkownika. Wraz z urządzeniem głównym otrzymujemy podwójny bit PH2 oraz PZ2 z walizką, a także akumulator i ładowarkę w zestawie. Wiertarko-wkrętarka nadaje się do wykonywania otworów w drewnie, metalu oraz w tworzywie sztucznym. Poziom momentu obrotowego: 21+1 poziom wiercenia. Maksymalny moment obrotowy: 35 Nm. Prędkość obrotowa: 0-500 obrotów na minutę.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 20 V Parkside będzie dostępna w sprzedaży stacjonarnej w promocyjnej cenie 149 złotych.

PARKSIDE Szlifierka kątowa PWS 230, 2000 W, Ø 230 mm

Szlifierki kątowe to kolejne elektronarzędzia Parkside, których przydatność uznają wszyscy ceniący sobie precyzję. Zadowoleni będą także ci, którzy lubią mieć kilka opcji do wyboru. W promocyjnej ofercie na elektronarzędzia z Lidla znalazły się bowiem aż trzy oferowane przez markę Parkside modele szlifierek kątowych. W tym miejscu przyjrzymy się jednej z nich.

Szlifierka kątowa PWS 230, 2000 W, Ø 230 mm charakteryzuje się solidną budową. Komfort pracy podnoszą wymienne, powlekane gumą antypoślizgowe uchwyty – główny, regulowany w trzech zakresach i dodatkowy, przeznaczony do użytku w trzech pozycjach. Dużym plusem zapewniającym bezpieczeństwo podczas wymiany tarcz jest obecność blokady wrzeciona Spinde Lock oraz wyposażony w blokadę włącznik.

Szlifierka kątowa PWS 230, 2000 W, Ø 230 mm Parkside znajdziesz w sprzedaży stacjonarnej w sklepach Lidl w cenie 199 złotych.

Pozostałe modele, które znajdziesz w sieci Lidl to szlifierka kątowa PWS 125 I8, 1200 W oraz PWS 125 H7, 1200 W.

PARKSIDE Piła szablasta PFS 710 D3, 710 W

Jeśli często masz do wykonania zadania wymagające precyzyjnego cięcia, zapowiedziane w ofercie Lidla dwa modele z rodziny Parkside z pewnością cię zainteresują. Kolejne urządzenia, które od soboty będą prezentowane na półkach marketu, należą do grupy narzędzi opatrywanych nazwami piła i pilarka.

Pierwsza z propozycji to piła szablasta PFS 710 D3, 710 W, przeznaczona do pracy z drewnem, tworzywem sztucznym, metalem oraz lekkimi materiałami budowlanymi. Jak zapewnia producent, urządzenie nadaje się do cięcia jednopłaszczyznowego. Obrotowy uchwyt można ustawić w jednej z trzech dostępnych pozycji, a wyposażony w pokrętło włącznik pozwala na swobodną regulację liczby skoków.

Piła szablasta PFS 710 D3, 710 W marki Parkside dostępna jest w zestawie z brzeszczotem do drewna, brzeszczotem do metalu oraz futerałem w cenie 179 złotych.

Druga propozycja z tej kategorii to pilarka szablasta PFS 850 B2, 850 W.

PARKSIDE Laser krzyżowy

Jako ostatnie przydatne nie tylko do warsztatu, ale i domowej skrzynki narzędziowej akcesorium, pojawia się laser krzyżowy. Jego możliwości docenimy w każdej sytuacji, w której niezbędne jest zachowanie najwyższej precyzji. Dokładność niwelowania narzędzia Parkside to ±0,8 mm/m, zakres samoniwelacji wynosi natomiast ±4°.

Nabywając laser krzyżowy marki Parkside w sieci Lidl, otrzymasz w zestawie baterie alkaiczne, zacisk uniwersalny 360° oraz instrukcję obsługi. Produkt są dostępny w sprzedaży stacjonarnej od soboty 11 maja w cenie promocyjnej 79 złotych.

Elektronarzędzia z Lidla, czyli kim jest marka Parkside?

O dostępnej w sieci Lidl ofercie warsztatowej pisaliśmy już wielokrotnie. Elektronarzędzia Parkside można nabyć przez cały rok, zawsze w atrakcyjnych cenach. Urządzenia, za których produkcję odpowiada niemieckie przedsiębiorstwo Kompernass, cieszą się umiarkowanie pozytywnymi ocenami, a ich główną zaletą jest dobry stosunek jakości do ceny. Samej marce Parkside i podążającym za nią opinii poświęciliśmy jeden z wcześniejszych artykułów.

Jeśli samo czytanie ci nie wystarcza i chciałbyś zobaczyć, jak elektronarzędzia z Lidla sprawdzają się w akcji, możesz zapoznać się z wideo-recenzją Piotra.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.