środa, 19 czerwca

Klimatyzator z Action, który prawdziwym hitem został już dwa lata temu, teraz powraca i co w jeszcze lepszej, bo promocyjnej cenie! Jeśli chcesz skorzystać z okazji i umilić sobie życie w najcieplejszym okresie roku, musisz się pospieszyć! Szansę, by skorzystać z atrakcyjnej oferty masz jeszcze tylko kilka dni! Wybierz się do najbliższego marketu najpóźniej 21 maja, a może jeszcze zastaniesz tam króla ostatnich kilku letnich sezonów!

Klimatyzator z Action w gorącej promocji

Nie ma się co oszukiwać. Oferowane przez sieć Action produkty nigdy nie należały do asortymentu z najwyższej półki, a ich jakość z czystym sumieniem można określić mianem podstawowej. Artykuły te zazwyczaj spełniają składane przez producenta obietnice, jednak zestawiając je z ich odpowiednikami z innych dyskontów ciężką odmówić konkurencji przewagi pod takimi czy innymi względami.

Mimo tej powszechnej opinii nie da się zaprzeczyć, że od czasu do czasu na półkach marketu pojawiają się prawdziwe perełki, którym próżno przedstawić godnego oponenta. Z taką sytuacją mamy właśnie do czynienia, a to za sprawą urządzenia marki Alpina. Bijący w poprzednich latach rekordy popularności klimatyzator z Action, dostępny jest w ofercie sieci już po raz kolejny! Co więcej, obecnie na produkt trwa promocja, która zdecydowanie zachęca do zakupu.

Klimatyzator Alpina z Action

Nigdy nie byłam zainteresowana zaopatrywaniem się w klimatyzator do domu. Podobne zbytki wydawały mi się przypisane raczej do bardziej luksusowych sytuacji, takich jak na przykład pobyt w hotelu. Muszę jednak przyznać, że od kiedy sprawdziłam polecaną przez wielu ofertę na klimatyzator z Action, zaczęłam poważnie rozważać swoje wcześniejsze założenia. Co mnie przekonało?

Klimatyzator Alpina – prezencja

Nie mogę powiedzieć, że do zakupu urządzenia Alpina przekonuje mnie jego niczym niewyróżniający się wygląd. Spoglądając na produkty takich producentów jak na przykład Dyson, nie trudno o wyłonienie zwycięzcy w dziedzinie designu. Jednak klimatyzator nie dzieło sztuki, a jego podstawową funkcją jest co innego, niż zapewnianie niepowtarzalnych wrażeń wzrokowych.

Zamknięty w klasycznej formie klimatyzator Alpina, jak zapewnia producent, to sposób na utrzymanie przyjemnej temperatury w każdym pomieszczeniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wszystko dzięki zamontowanym u jego podstawy kółkom. Klimatyzator jest bardzo mobilny, co zapewnia swobodne manewrowanie nim w obrębie całego mieszkania.

Na uwagę zasługuje zamieszczony w obudowie urządzenia Alpina wyświetlacz LED, prezentujący informacje takie jak aktualna temperatura wypuszczanego przez klimatyzator powietrza czy aktywny tryb pracy. Co więcej, interesujące cię ustawienia możesz wybrać nie tylko za pośrednictwem wspomnianego panelu, lecz także zdalnie z pomocą pilota. W ten sposób wygodnie i bez konieczności przemieszczania się zmienisz prędkość wentylacji (Alpina oferuje dwie prędkości), wybierzesz tryb pracy czy też ustalisz czas, po jakim urządzenie ma się automatycznie wyłączyć.

Tyle, jeśli chodzi o nieco mniej istotne kwestie. Jak jednak prezentuje się sprawa chłodzenia?

Alpina 9000 BTU – wydajność

Jak się okazuje, ten niepozorny na pierwszy rzut oka sprzęt kryje w sobie całkiem przyjemną moc. Wydajność chłodzenia wskazano jako 9000 BTU, co ma zapewniać jego skuteczne działanie w pomieszczeniach do 60 m³. Na tym jednak klimatyzator z Action nie poprzestaje.

Urządzenie Alpina oferuje nie tylko powiew odświeżającej bryzy. Jak wynika z opisu producenta, pozwala ono również na skuteczne usuwanie nadmiaru wilgoci z powietrza. Jeśli rzeczywiście tak jest, a czytając opinie klientów sieci, można założyć, że tak, to oferta w tak atrakcyjnej cenie powinna zadowolić każdego.

A skoro o cenie mowa…

Ile kosztuje klimatyzator z Action

Jeśli przeglądałeś już inne oferty na podobne sprzęty, to czeka cię spore zaskoczenie. Klimatyzator Alpina w sklepach sieci Action kupisz w jeszcze niższej cenie niż w poprzednich latach. Za urządzenie o dobrych parametrach, z możliwością programowania harmonogramu pracy i zdalnym sterowaniem, do tego objęte dwuletnią gwarancją producenta, zapłacisz jedynie 799 zł. Korzystając jednak z trwającej do 21 maja 2024 roku możesz posiąść klimatyzator na własność w promocyjnej, niższej cenie!

Korzystnie? Bardzo! Dla porównania możesz sprawdzić, jak przedstawia się droższe urządzenie, które miał okazję recenzować Piotr.

Klimatyzator przenośny – jak zabezpieczyć okno i przygotować się do jego pracy

Kupując klimatyzator przenośny, musisz pamiętać, że do jego poprawnej pracy konieczne są niewielkie, lecz niezbędne przygotowania. Wstawienie rury odprowadzającej ciepło w okno lub drzwi balkonowe to jedna z możliwości, jednak istnieją zdecydowanie mniej drastyczne rozwiązania. W przypadku mobilnego klimatyzatora Alpina z Action sprawdzi się specjalny, mocowany na samoprzylepne rzepy, kołnierz na okno.

To przydatne akcesorium również znajdziesz w sklepie sieci w niewysokiej cenie 29,99 złotych. Jego niewielki rozmiar i estetyczne wykonanie zapewni przyjemne wykorzystanie elementu także w mniejszych pomieszczeniach.

Drugim wyzwaniem jest odprowadzanie skroplin. Teoretycznie problem ten można rozwiązać również za pomocą okno, jednak takie działanie może okazać się nie do końca skuteczne. Gdybym miała wybierać, to raczej zdecydowałabym się na wiaderko, którego zapełnienie w większości przypadków powinno zająć maksymalnie do dwóch dni. Oczywiście okres, w jakim pojemnik rzeczywiście będzie wymagał opróżnienia, zależy od stopnia zawilgocenia pomieszczenia, w którym zamontujemy nasz klimatyzator.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.