Prezenty dla majsterkowicza i Pana domu

Sprawdź prezentowe rekomendacje, przygotowane przez zespół Think-About.pl

Szybkie strzały, na szybkie zakupy

Najlepsze do 100 zł

Śrubokręt precyzyjny XIAOMI Mi

“Prosty i gustowny śrubokręt precyzyjny z zestawem bitów. Cieszy nie tylko możliwościami, ale również misternym wykonaniem. Nie sposób znaleźć majsterkowicza, który nie doceni takiego prezentu.”
Piotr

Skrzynka narzędziowa YATO

“Bez wątpienia w cenie do 100 zł można znaleźć większą skrzynkę narzędziową. Jednak metalowa konstrukcja o klasycznych kształtach to coś ikonicznego - rozbudza wyobraźnię i cieszy oko.”
Bogdan

Najlepsze do 200 zł

Stolik warsztatowy RYOBI

“Idealny prezent dla entuzjasty majsterkowania, który nie ma własnej przestrzeni do realizowania swojej pasji. Składany stół z zaciskami montowanymi w wielu płaszczyznach doskonale sprawdzi się podczas precyzyjnej pracy z drewnem.”
Tomasz

Narzędzia IFIXIT Mako

“Alternatywny pomysł to zestaw narzędziowy cenionej marki iFixit. Pakiet docenią majsterkowicze wyspecjalizowani w precyzyjnych naprawach i pracy z elektroniką. Zestaw zawiera uchwyt magnetyczny, 64 bity oraz przedłużkę elastyczną. Zestaw można później rozbudowywać np. o narzędzia do naprawy smartfonów.”
Piotr

Najlepsze do 300 zł

Mini-wkrętarka RYOBI

“Mini-wkrętarka to gadżet, na który zasługuje każdy majsterkowicz. Markowe urządzenie z nasadkami kątowymi pozwoli na pracę w miejscach, do których nie dotrze zwykła wkrętarka. Narzędzie sprawdzi się podczas drobnych napraw i przy prostych pracach instalacyjnych. Ładowarka USB i niewielkie gabaryty sprawią, że szybko stanie się ulubionym narzędziem w domu.”
Piotr

Dalmierz laserowy BOSCH Zamo III

“Mamy i polecamy! Koniec z trzymaniem miarki i powtarzaniem pomiarów. Laserowy dalmierz to najbardziej precyzyjny sposób mierzenia odległości. Nasz domowy majsterkowicz wreszcie będzie mógł samodzielnie sprawdzić wszelkie wymiary, nie nadwyrężając przy tym nerwów podczas pomyłek. Urządzenie posiadające funkcję sumowania wyników, można dodatkowo rozbudować o opcjonalne moduły pomiarowe.”
Bogdan

Najlepsze do 400 zł

Narzędzie wielofunkcyjne DREMEL

“Gadżet z kategorii “każdy majsterkowicz pragnie, ale nie każdy ma odwagę sobie kupić”. Dremel to legendarna marka produkująca precyzyjne narzędzia wielofunkcyjne. Pozwalają one na precyzyjne szlifowanie, polerowanie, czyszczenie, cięcie czy grawerowanie. Zestawy można dowolnie rozbudowywać. Na start proponujemy taki z podstawowym pakietem końcówek oraz elastyczną przedłużką, znacznie zwiększającą możliwości tego typu sprzętu. Dremel ucieszy najbardziej entuzjastów misternych prac, artystów, perfekcjonistów i modelarzy..”
Tomasz

Detektor cyfrowy BOSCH Universal

“Pomysłem z innej kategorii użytkowej jest detektor cyfrowy, pozwalający na wykonywanie bez obaw wszelkich większych i mniejszych prac w ścianach. Urządzenie wykryje niewidoczne profile aluminiowe, metalowe rury, stelaże drewniane i przewody z prądem - odpowiednio oznaczając wszystkie z nich. Sprzęt pozwoli nie tylko uniknąć kosztownych pomyłek, ale również umożliwi przemyślany i trwały montaż z doborem kołków odpowiednich do konstrukcji ściany.”
Bogdan

Najlepsze do 500 zł

Skrzynka z wyposażeniem YATO

“Kolejny pakiet z kategorii “mamy i polecamy”. Piękna metalowa skrzynka narzędziowa, wypełniona dobrej jakości narzędziami ręcznymi. Kuferek pokrywa 100% potrzeb adepta napraw domowych i samochodowych, pozwalając jednocześnie na utrzymanie przyjemnego porządku w warsztacie. Na uwagę zasługuje świetne wykonanie całości - wraz z zamkami i przyjemnie pracującymi szufladkami narzędziowymi.”
Piotr

Wkrętarka z wyposażeniem RYOBI

“Przed świętami Ryobi przygotowało fajną ofertę w swoim sklepie. Zestaw R18DD3-220S to kompletny pakiet wkrętakowy, który będzie cieszył przez długie lata, nawet użytkowników wykorzystujących elektronarzędzia zawodowo. Wkrętarka o dobrych parametrach i wysokim momencie obrotowym (50 Nm) jest sprzedawana w zestawie z szybką ładowarką i 2 akumulatorami 2 Ah. Takie połączenie pozwala na całkowicie nieprzerwaną pracę nawet w wymagających warunkach. W zestawie znajduje się również praktyczna torba transportowa, podkreślająca prezentowy charakter.”
Tomasz

Najlepsze do 800 zł

Myjka ciśnieniowa KARCHER

“Dobra myjka ciśnieniowa potrafi uprościć pracę wokół domu i dostarcza sporo frajdy. Karcher ma wprawdzie w swojej ofercie również tańsze urządzenia, jednak model K3 to wyjściowa konstrukcja jeśli chcemy uzyskać wysoką skuteczność pracy. Proponujemy wybranie zestawu z dopiskiem Car Home, wyposażonej w dysze pozwalające na czyszczenie powierzchni płaskich oraz samochodu.”
Piotr

Kompresor olejowy Metabo

“Kompresor może wydawać się dziwnym prezentem. Jeśli jednak mamy wystarczająco dużo wolnego miejsca, może być to wstęp do fantastycznej przygody. Metabo Basic bez problemu napędzi narzędzia pneumatyczne takie jak pistolety malarskie, lakiernicze i ropujące, aerografy, szlifierki, klucze. Kiedy przyjdzie taka potrzeba napompuje również koła samochodów i rowerów.”
Bogdan

Najlepsze do 1000 zł

Narzędzia akumulatorowe RYOBI

“Systemowy zestaw narzędzi akumulatorowych to wspaniały start dla adepta majsterkowania. Pakiet obejmujący wyrzynarkę, szlifierkę oraz wkrętarkę jest obsługiwany przez 1 zestaw akumulatorów. Przy kolejnych okazjach pakiet można rozbudowywać o inne narzędzia i narzędzia ogrodowe w systemie Ryobi One+ (a jest ich aż 600 - od frezarek, przez lampy, piły, wentylatory i radia, aż po kosiarki).”
Piotr

Drukarka 3D Gembird Gemma

“Prosta i markowa drukarka 3D to wyśmienite urządzenie pozwalające w komfortowych warunkach nauczyć się wykonywać trójwymiarowe wydruki. Proponowany model to niewielka konstrukcja, która nie zaburzy domowej harmonii nawet jeśli będzie wykorzystywana tylko okazjonalnie. Gadżet pokochają modelarze, gadżeciarze i domowi wynalazcy. Obdarowany nie musi być projektantem - w sieci są setki tysięcy projektów gotowych do wydrukowania. Można je przeglądać np. tutaj.
Tomasz

Najlepsze do 2000 zł

Grill Gazowy Koler

“Grill gazowy to ten rodzaj wyposażenia, w którym zakochują się wszyscy, którzy mieli okazję chociaż raz z niego skorzystać. Zasada zakupu jest prosta - wybieramy koniecznie model markowy. Nawet podstawowa konstrukcja KOLER’a zapewni nam lepsze efekty niż większe ale chińskie produkty z supermarketów. Proponwany przez nas model to podstawowy, 3-palnikowy wariant, który bez problemu obsłuży domowe obiady i kameralne rodzinne imprezy.”
Piotr

Robot koszący EINHELL

“Prezent dla Pana domu dysponującego ogrodem w okolicach 400-600 m2. Robot koszący to nie tylko ulga w obowiązkach. Bardzo częste koszenie trawy wpływa pozytywnie na jej jakość, pozwalając zlikwidować problem zasychających końcówek źdźbeł. Urządzenie może być sterowane aplikacją, a dzięki czujnikowi deszczu samodzielnie poradzi sobie z wybraniem optymalnego czasu pracy - nawet gdy właściciel będzie właśnie na wakacjach. Urządzenie jest zabezpieczone przed kradzieżą. Dołączona w zestawie linka graniczna (do samodzielnego wkopania) pozwala precyzyjnie wyznaczyć miejsce pracy robota.”
Bogdan

Wyjątkowe prezenty

Grill z zestawem wędzarniczym Koler

“Grill polecaliśmy w kategorii do 2000 zł. Dysponując nieco większym budżetem możemy jednak wybrac urządzenie w systemie palników 4+1 wyposażone w zestaw do wędzenia. Dzięki temu uzyskamy prawdziwy zestaw całoroczny, który zimą dostarczy nam domowe wędzonki, a latem obsłuży nawet największe rodzinne imprezy.”
Piotr

Wiertarka stołowa RYOBI

“Propozycja dla majsterkowicza z dużym warsztatem. Markowa wiertarka kolumnowa zawsze zapewnia “efekt wow”. Proponujemy markowy model, sprzedawany w naprawdę atrakcyjnej cenie. Taki prezent docenią majsterkowicze wykonujący precyzyjne prace w drewnie i metalu.”
Bogdan

Domek narzędziowy KETER

“Własny schowek narzędziowy - idealny dla majsterkowicza posiadającego choćby najmniejszy ogródek przy domu. Domek wykonany z lekkiego i odpornego kompozytu pozwoli nie tylko utrzymać porządek w domu, ale również pozwoli na dalsze rozwijanie pasji bez obawy, że zabraknie miejsca na nowe narzędzia. Proponowany przez nas model to konstrukcja 4 x 6 m, przeznaczona do samodzielnego montażu (który sam w sobie może być nie lada frajdą).”
Piotr

Najlepsze prezenty dla domu i rodziny

Koniecznie zajrzyj do naszego drugiego prezentownika.