ColdCan – zimna puszka przez całe lato

Niewiele rzeczy relaksuje tak bardzo jak zimny napój w słoneczne dni. Owym trunkiem niekoniecznie musi być piwo, nawet zwykła cola potrafi niezwykle orzeźwić. Kupując zimny napój w puszce trzeba liczyć się z tym, iż po kilku minutach będzie on ciepły. ColdCan to gadżet pozwalający  dłużej cieszyć się bardziej optymalną temperaturą płynu w puszce.

ColdCan jest konceptem termosu wykorzystującym najnowsze zdobycze technologii. Gadżet charakteryzuje się tym, że po umieszczeniu w nim całej puszki z napojem utrzyma jego niską temperaturę.

ColdCan

Sekretem utrzymania odpowiedniej temperatury przez długi czas jest wykorzystanie izolatorów będących podstawowymi składnikami konstrukcji produkowanych przez NASA. Mowa o aerożelu krzemionkowym. Pomysłodawcy zadbali także o to aby gadżet był szczelny i wodoodporny, dzięki czemu może być wykorzystywany również podczas uprawiania sportów wodnych.

ColdCan

Autorzy projektu zapewniają dożywotnią gwarancję na ColdCan. W gestii kupującego pozostaje wybranie jednego z 9 kolorów. W przedsprzedaży cena gadżetu ma rozpoczynać się od 35$.

ColdCan

Posted in Archiwalne and tagged , , .