środa, 19 czerwca

Nadszedł sezon na letnie wycieczki, a czymże byłoby podróżowanie bez odrobiny frajdy? Hulajnoga elektryczna bije słupki popularności, a jeden z modeli znanej marki pojawił się w Lidlu. Jeśli się pospieszysz, uda Ci się kupić ją w promocji!

Mawiają, że sport to zdrowie, a relaks ukojeniem, choć na to mamy coraz mniej czasu. Więcej pracy, długie popołudnia spędzane w korkach – ten problem dotyczy wielu z nas. Hulajnoga elektryczna może i nie jest lekiem na całe zło, ale z pewnością pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym. Inspiracja z 1813 roku zaowocowała projektami, o których wówczas moglibyśmy pomarzyć. Warto jednak nadmienić, że o konstrukcji było głośno już w XIX wieku, a obecne rezultaty są efektem wielodekadowych prac (więcej o historii przeczytasz pod tym linkiem). Dziś, hulajnoga elektryczna nie jest już luksusem dla wybranych, a jeden z popularnych modeli właśnie trafił na wirtualne półki Lidla.

Hulajnoga elektryczna NIU KQi1

Omawiany jednoślad posiada silnik o mocy 250 Wat i rozpędza się do 20 km/h (w zgodzie z obowiązującymi przepisami, które narzucają ograniczenie do 25 m/h). Producent zastosował akumulator o pojemności 243 Wh, w przeliczeniu na popularną jednostkę to około 5 Ah, co odpowiada dystansowi około 20 kilometrów. To jednak nie stanowi ścisłej normy, ponieważ hulajnoga elektryczna posiada system KERS (odzyskiwania energii). Dla zapewnienia należytego bezpieczeństwa, hamowanie odbywa się z wykorzystaniem hamulca bębnowego. NIU zadbało również o odpowiednią widoczność, do naszej dyspozycji oddano kultowy reflektor halogenowy, przednie i tylne światła hamulcowe i reflektory boczne.

Hulajnoga elektryczna może pojechać z nami niemal wszędzie, albowiem jej konstrukcja pozwala na szybkie złożenie. Jeśli chcemy zajrzeć do konkretnych danych, są one dostępne w dedykowanej aplikacji (po uprzednim sparowaniu jednośladu ze smartfonem).

Regularna cena w sklepach Lidl wynosi 1999 zł, natomiast dzięki aktualnej promocji kupimy hulajnogę za 1799,10 zł. Wszystkie szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Jeśli jesteś na etapie wyboru odpowiedniego modelu, pomocna może okazać się publikacja: Ranking hulajnóg elektrycznych 2024. Sezon tuż, tuż!

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.