Popularne na AliExpress i Amazon elektryczne szczoteczki do zębów z serii Xiaomi Nandme NX są od teraz dostępne na platformie allegro w wyjątkowo promocyjnej ofercie.

Kampania allegro dla szczoteczek serii Nandme NX będzie trwała w dniach 27.02-3.03, oferując obniżoną cenę na zestawy NX 7000 i NX 8000. Obydwa urządzenia są oferowane z 12 główkami szczoteczek. Zestaw NX 7000 został przeceniony z 199,90 złotych na 169,90 złotych, natomiast zestaw NX 8000 z 249 na 199 złotych. Ilość zestawów promocyjnych została ograniczona.

Aby kupisz szczoteczki po promocyjnej cenie należy kliknąć w zielony kupon umieszczony pod reguralna cena i kliknąć odbierz.

Xiaomi Nandme, czyli właściwie kto?

Nandme jest nową marką z rodzinie Xiaomi, która w swoim portfolio aktualnie prezentuje szczoteczki elektryczne, soniczne oraz suszarki. Ze względu na niedawny debiut marki na polskim rynku, co jakiś czas pojawiają się prawdziwe promocje. Jeżeli dotychczas ceniliście produkty Xiaomi, Nandme nie powinno was zawieść.

Atuty szczoteczki NX 7000

Soniczna szczoteczka NX 7000 może pracować 365 dni na jednym ładowaniu. Następnie do jej ponownego naładowania wystarczy 12 godzin. Dzięki temu stacja ładująca nie będzie musiała zajmować miejsca na blacie.

Silnik szczoteczki wprawia główkę w wibracje o częstotliwości do 41 000 drgań na minutę. Jeżeli to dla was za szybko, to do dyspozycji jest 15 trybów szczotkowania. Dzięki temu jest to odpowiednia propozycja również dla użytkowników o wrażliwych dziąsłach. NX700 posiada 3 stopnie intensywności: delikatny, średni, mocny. Każdy z nich można ustawić w ramach 5 kolejnych trybów: sensitive – dla osób mają wrażliwe dziąsła i zęby; clean – do codziennego szczotkowania; white – do mocniejszego czyszczenia i usuwania uporczywych przebarwień; polish – dla jaśniejszych zębów; gum care – do poprawy zdrowia dziąseł.

Stopnie intensywności są prezentowane za pośrednictwem trzech diod LED umieszczonych pod przyciskami zmiany ustawień. Natomiast tryby są sygnalizowane z wykorzystaniem podświetlanych ikonografik na obudowie szczoteczki. Więcej możecie przeczytać na akcji Allegro – Przejdź na stronę promocji

W czym lepsza jest szczoteczka soniczna NX 8000?

NX 8000 posiada inteligentne funkcje wykrywania nacisku. Nie będziemy musieli więc samemu określać stopnia intensywności, bo urządzenie dopasuje je za nas. Dodatkowo producent wyposażył wyższy model w timer. Dzięki niemu szczoteczka poinformuje nas, gdy upłyną 2 minuty szczotkowania oraz co 30 sek. zasygnalizuje konieczność zmiany strefy mycia. Jeżeli ze szczoteczki korzystać ma również dziecko, jest to istotne udogodnienie, które pozwoli wyrobić dobrą praktykę na przyszłość.

Żywotność baterii jest w tym modelu nieco krótsza, wynosi bowiem 200 dni na jednym ładowaniu. Więcej możecie przeczytać na aukcji Allegro — Przejdź na stronę promocji

Obie szczoteczki objęte są aż 3-latnią gwarancją, czyli udzielaną na okres odpowiadający żywotności 12-elektentowego zestawu głowic szczotkujących.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.