Chciałbyś tę poezję przenieść do swojego domu? Mamy super promocję na ekspres kolbowy

kawa, ekspres kolbowy, espresso

Kolbowe ekspresy ciśnieniowe to urządzenia, które dają nam dużą możliwość spersonalizowania swojej ulubionej kawy. To właśnie w tego typu ekspresie możesz użyć ziaren zmielonych wg własnych preferencji i masz możliwość własnoręcznie ubić kawę w kolbie. Wreszcie masz przyjemność patrzeć jak ekstrakt spływa do ulubionej filiżanki, na górze tworzy się gęsta orzechowo – czekoladowa crema, a Ty delektujesz się unoszącym w powietrzu aromatem espresso.

Aktualnie w sklepie internetowym Amazon można kupić kolbowy ekspres ciśnieniowy marki DeLonghi w promocyjnej cenie. Jest tańszy aż o 9% od ceny regularnej.

DeLonghi M/CAFFE’ ECP35.31

Kolbowy ekspres ciśnieniowy marki DeLonghi umożliwia parzenie kaw czarnych lub mlecznych, ponieważ posiada dyszę spieniającą mleko. O tym, czy napijemy się espresso, lungo, czy americano decyduje ilość użytej wody. Do kolby można wsypać porcję (około 6 gram, jedna miarka) ulubionej mielonej kawy lub można użyć saszetek – to gotowe, sprasowane krążki. Urządzenie wyposażone jest w funkcję podgrzewania filiżanek, dzięki czemu możemy nagrzać swój kubek, aby dłużej cieszyć się gorącym naparem.

Nie wiem czy wiesz, ale w ekspresie tym możesz również szybko zaparzyć herbatę, wystarczy podstawić kubek pod dyszę, skąd popłynie gorąca woda.

De'Longhi M/CAFFE' ECP35.31

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: spienianie mleka, regulacja ilości wody, gorąca woda, automatyczne odkamienianie i czyszczenie ekspresu, automatyczne wyłączanie
  • Ciśnienie: 15 bar
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
  • Wymiary: ‎18,49 x 24 x 30,51 cm
  • Waga : 3,8 kg

Cena: 709,26 zł Przejdź do sklepu