Popularne na AliExpress i Amazon elektryczne szczoteczki do zębów z serii Xiaomi Nandme NX są od teraz dostępne na platformie allegro w wyjątkowo promocyjnej ofercie.

szczoteczka elektryczna xiaomi zestaw promocyjny z 12 szczoteczkami

Kampania allegro dla szczoteczek serii Nandme NX będzie trwała w dniach 27.02-3.03, oferując obniżoną cenę na zestawy NX 7000 i NX 8000. Obydwa urządzenia są oferowane z 12 główkami szczoteczek. Zestaw NX 7000 został przeceniony z 199,90 złotych na 169,90 złotych, natomiast zestaw NX 8000 z 249 na 199 złotych. Ilość zestawów promocyjnych została ograniczona.

Aby kupisz szczoteczki po promocyjnej cenie należy kliknąć w zielony kupon umieszczony pod reguralna cena i kliknąć odbierz.

Xiaomi Nandme, czyli właściwie kto?

Nandme jest nową marką z rodzinie Xiaomi, która w swoim portfolio aktualnie prezentuje szczoteczki elektryczne, soniczne oraz suszarki. Ze względu na niedawny debiut marki na polskim rynku, co jakiś czas pojawiają się prawdziwe promocje. Jeżeli dotychczas ceniliście produkty Xiaomi, Nandme nie powinno was zawieść.

Atuty szczoteczki NX 7000

Soniczna szczoteczka NX 7000 może pracować 365 dni na jednym ładowaniu. Następnie do jej ponownego naładowania wystarczy 12 godzin. Dzięki temu stacja ładująca nie będzie musiała zajmować miejsca na blacie.

Silnik szczoteczki wprawia główkę w wibracje o częstotliwości do 41 000 drgań na minutę. Jeżeli to dla was za szybko, to do dyspozycji jest 15 trybów szczotkowania. Dzięki temu jest to odpowiednia propozycja również dla użytkowników o wrażliwych dziąsłach. NX700 posiada 3 stopnie intensywności: delikatny, średni, mocny. Każdy z nich można ustawić w ramach 5 kolejnych trybów: sensitive – dla osób mają wrażliwe dziąsła i zęby; clean – do codziennego szczotkowania; white – do mocniejszego czyszczenia i usuwania uporczywych przebarwień; polish – dla jaśniejszych zębów; gum care – do poprawy zdrowia dziąseł.

szczoteczka elektryczna xiaomi zestaw promocyjny z 12 szczoteczkami

Stopnie intensywności są prezentowane za pośrednictwem trzech diod LED umieszczonych pod przyciskami zmiany ustawień. Natomiast tryby są sygnalizowane z wykorzystaniem podświetlanych ikonografik na obudowie szczoteczki. Więcej możecie przeczytać na akcji Allegro – Przejdź na stronę promocji

W czym lepsza jest szczoteczka soniczna NX 8000?

NX 8000 posiada inteligentne funkcje wykrywania nacisku. Nie będziemy musieli więc samemu określać stopnia intensywności, bo urządzenie dopasuje je za nas. Dodatkowo producent wyposażył wyższy model w timer. Dzięki niemu szczoteczka poinformuje nas, gdy upłyną 2 minuty szczotkowania oraz co 30 sek. zasygnalizuje konieczność zmiany strefy mycia. Jeżeli ze szczoteczki korzystać ma również dziecko, jest to istotne udogodnienie, które pozwoli wyrobić dobrą praktykę na przyszłość.

szczoteczka elektryczna xiaomi timer

Żywotność baterii jest w tym modelu nieco krótsza, wynosi bowiem 200 dni na jednym ładowaniu. Więcej możecie przeczytać na aukcji Allegro — Przejdź na stronę promocji

Obie szczoteczki objęte są aż 3-latnią gwarancją, czyli udzielaną na okres odpowiadający żywotności 12-elektentowego zestawu głowic szczotkujących.