Słońce, które coraz śmielej oświetla nasze mieszkania, skłania do wiosennych porządków. Jeżeli szukacie pomocnika do sprzątania, zebraliśmy najkorzystniejsze promocje na odkurzacze Tefala. Z naszego doświadczenia wynika, że ta marka cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem.

Tefal X-plorer Serie 120 AI RG7865 

Cena: 1 599,00 złotych Przejdź do sklepu

Max. czas pracy: 120 min
Pojemność: 0,7 l
Poziom hałasu: 65 dB
Waga: 8 kg
Funkcja mopa: tak
Sterowanie: Aplikacja, Google Assistant, Amazon Alexa

TEFAL X-plorer Series 120 AI RG7865 to robot sprzątający, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby precyzyjnie posprzątać Twój dom. Dzięki nowoczesnej nawigacji i czujnikom, działającym w czasie rzeczywistym, ma wynieść sprzątanie na nowy poziom.

Robot sprzątający od TEFAL’a jest wyposażony w technologię laserowego skanowania przestrzeni, która rozpoznaje nawet niskie przeszkody, dzięki czemu poruszanie się pod pomieszczeniach jest ultra-precyzyjne. Co więcej nawigacja umożliwia tworzenie map i dostosowywanie trybu pracy do typu podłogi.

Dwie szczotki boczne mają pozwolić na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, natomiast centralna szczotka zbierze większe zanieczyszczenia i kurz. Urządzenie zasila silnik zapewniający moc ssącą na poziomie 2700 Pa. Robot potrafi również myć podłogę, wykorzystując w tym celu system Aqua Force.

Dzięki baterii litowo-jonowej, urządzenie ma pracować do 120 minut bez konieczności ładowania. Producent kieruje robota do stosowania w mieszkaniach o powierzchni do 120 m2.

Odkurzacz TEFAL X-Force Flex 9.60 Animal Care TY2079

Cena: 1 399,00 złotych Przejdź do sklepu

Max. czas pracy: 45 min
Pojemność: 0,4 l
Poziom hałasu: 83 dB
Waga: 2,1 kg
Funkcje: regulacja mocy ssania, Turboszczotka, podświetlenie miejsca pracy, mopowanie, odpowiedni dla posiadaczy zwierząt, wyświetlacz.
Akcesoria: 2 szczotki EasyBrush, miękka szczotka do tkanin i mebli tapicerowanych, ssawka szczelinowa, Turboszczotka mini, 2 filtry zmywalne i 1 filtr EPA.

Jeden z najlżejszych odkurzaczy na rynku, gdyż jego moduł ręczny waży zaledwie 1,1 kg. Waga całego urządzenia to natomiast 2,2 kg. Tefal X-Force Flex 9.60 posiada silnik Digital Force zapewniający wysoką moc 100 Air Wattów. Wymienna bateria 18V zapewnić ma czas pracy do 45 minut na jednym ładowaniu.

Podczas pracy w trybie AUTO, możliwe ma być automatyczne rozpoznanie rodzaju podłogi i dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni.

Dzięki technologii FLEX i zginanej rurze użytkownicy nie muszą się schylać, a odkurzacz może dotrzeć do kurzu pod meblami. Elektroszczotka usuwać ma wszelkie zabrudzenia, a podświetlenie LED ułatwić dostrzeżenie kurzu.

Panel sterowania pozwala na bieżąco monitorować zużycie baterii oraz aktualny tryb pracy. Natomiast ikona filtra przypomni użytkownikom, kiedy filtr wymaga czyszczenia. Dla ułatwienia czyszczenia, pojemnik na kurz o pojemności 0,44 l można szybko opróżnić na dwa sposoby – od dołu po otwarciu pokrywy lub od góry po wyjęciu filtra i separatora.

Odkurzacz TEFAL X-Force Flex 12.60 Aqua TY98C0

Cena: 1 949,00 złotych Przejdź do sklepu

Max. czas pracy: 45 min
Pojemność : 0,9 l
Poziom hałasu: 82 dB
Waga: 2,9 kg
Funkcje: Elektroszczotka, możliwość pracy na mokro, regulacja mocy ssania, możliwość pracy w roli odkurzacza ręcznego, podświetlanie miejsca pracy, wyświetlacz, wymienne baterie, rozwiązania dla posiadaczy zwierząt.
Akcesoria: Elektoszczotka, 2 szczotki EasyBrush, głowica 2w1 – odkurzająco-mopująca, miękka szczotka do tkanin i mebli tapicerowanych, ssawka szczelinowa, szczotka podłogowa, Turboszczotka mini, 2 ściereczki mopujące, 2 filtry zmywalne i 1 filtr Epa.

Odkurzacz TEFAL X-Force Flex 12.60 Aqua TY98C0 to bezprzewodowy odkurzacz wyposażony w silnik Digital Force, zapewniający siłę ssania 150 AW. Posiada baterię 25,2V, która umożliwia do 45 minut pracy bezprzewodowej, dzięki czemu nie będzie Cię już ograniczać dostępność gniazdek.

Odkurzacz posiada inteligentny tryb AUTO, który rozpoznaje rodzaj podłogi i automatycznie dostosowuje moc ssania, aby uzyskać idealne efekty sprzątania. Na twardej podłodze włączy niższą moc, a na dywanie wyższą. Panel sterowania odkurzacza pozwala śledzić pozostały czas pracy baterii i wybrać optymalny tryb spośród 4 poziomów mocy. Aby natychmiast skorzystać z maksymalnej mocy, można użyć przycisku Boost.

Konstrukcja została oparta o zginaną rurę Flex i głowicę 2-1 z podświetleniem LED, co ułatwia dostrzeżenie kurzu. Odkurzacz posiada również funkcję zapobiegającą blokowaniu się szczotki, która automatycznie zmniejsza prędkość obrotową elektroszczotki, gdy napotka ona duży opór (np. dłuższe włókna dywanu). Głowica Aqua pozwala na odkurzanie i mopowanie w każdym kierunku – do przodu i do tyłu – aby uzyskać idealnie czyste podłogi w Twoim domu.

Odkurzacz Tefal Power XXL TW3153

Cena: 439,00 złotych Przejdź do sklepu

Zasięg: 11 m
Pojemność: 4,5 l
Poziom hałasu: 70 dB
Waga: 7,96 kg

Tefal TW3153 wyposażony został w 2-pozycyjną szczotkę SPS, która zapewnić ma łatwe prowadzenie i wygodne odkurzanie zarówno twardych podłóg, jak i dywanów.

Worki Hygiene+, które dedykowane są do tego modelu, to flagowe rozwiązanie w zakresie filtracji. Ich skuteczność ma być tak duża, że zapewniają nielimitowaną żywotność zastosowanego w odkurzaczu filtru EPA. Dzięki dużemu workowi o pojemności 4,5 l i zasięgowi pracy 11 m, Tefal TW3153 zapewnia dużą swobodę odkurzania. Producent poleca ten model od mieszkań o powierzchni do 95 m2.

Silnik nowej generacji EFFITECH MOTOR, zapewnić ma mniejsze zużyciu prądu, oszczędzając energię przy równie skutecznym sprzątaniu. Wyposażony w praktyczne szczotki, w tym elastyczną ssawkę szczelinową XL oraz ssawkę do tapicerki, pozwoli z łatwością dotrzeć nawet do najmniejszych zakamarków i skutecznie pozbyć się brudu.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.