Szukasz porządnej wiertarko wkrętarki profesjonalnej firmy? No to świetnie trafiłeś, bo zaraz w Lidlu będziesz mógł taką kupić w zestawie taniej niż normalnie.

Przedstawiciele sieci Lidl regularnie dbają o swoich majsterkujących konsumentów. Przede wszystkim w każdym tygodniu uzupełniają półeczki sklepów stacjonarnych o nowe modele urządzeń i akcesoriów marki Parkside. Poza tym dbają o stałą dostawę elektronarzędzi na wyprzedaży online w sklepie internetowym Lidl.pl. Tym razem postanowili oni wzbogacić wybrane sklepy stacjonarne o zestaw z akumulatorową wiertarko wkrętarką marki Parkside Performance, która jest dedykowana profesjonalistom.

Parkside Performance

Marka Parkside Performance charakteryzuje posiadaniem dobrej jakości podzespołów z gwarancją producenta wynoszącą pięć lat. Oczywiście wysoka jakość wykonania idzie w parze z wyższą ceną.

Z naszą opinią dotyczącą urządzeń marki Parkside i Parkside Performance znajdziesz tutaj.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka marki Parkside Performance

Od czwartku, szesnastego lutego do oferty sieci sklepów stacjonarnych trafi akumulatorowa wiertarko wkrętarka PBSPA 12 C3 marki Parkside Performance. Producent do zestawu dołączył akumulator, ładowarkę oraz akcesoria takie jak: bity wiertła i torba. Wiertarko wkrętarka charakteryzuje się płynną, dwudziestostopniową skalę obrotów i dodatkowo posiada funkcję wiercenia.

Cały zestaw został wyceniony na 349 zł, jednak od czwartku do soboty w sklepach stacjonarnych będzie można go kupić za 299 zł.

Parametry techniczne:

 • obroty:
  • 1. bieg 0-460 min¹
  • 2. bieg 0-1750 min¹
 • zakres mocowania uchwytu wiertarskiego: 0,8-10 mm
 • maks. średnica otworu: 19 mm w drewnie, 10 mm w stali
 • maks. moment obrotowy: 35 Nm

Cena

Wiertarko wkrętarka będzie do kupienia za 299 zł od czwartku 16 lutego do soboty 18 lutego. Cena regularna 349 zł powróci od niedzieli 19 lutego do wyczerpania zapasów. Warto zauważyć, że urządzenie bez akcesoriów takich jak ładowarka, akumulator i bity można kupić w sklepie internetowym za 179 zł.

Cena: 179 zł przejdź do sklepu online

Co jeszcze 16 lutego pojawi się w Lidlu?

Wiertarko wkrętarka to jednak nie wszystko. W czwartek 16 lutego do oferty sklepów stacjonarnych trafią także inne elektonarzędzia i akcesoria marki Parkside. Pełną listę urządzeń znajdziesz w naszym artykule, tutaj.

Aktualizacja 10.02.2023 r.

Już za niecały tydzień wiertarko wkrętarka marki Parkside Performance pojawi się w sklepach stacjonarnych Lidl. Nie ma co zwlekać z zakupem, bo urządzenie będzie można zdobyć taniej tylko przez kilka dni!

Aktualizacja 13.02.2023 r.

Już za trzy dni rozpocznie się akcja promocyjna, w ramach której pojawi się szansa na zakup profesjonalnej wiertarko wkrętarki w zestawie w naprawdę dobrej cenie. Nie ma co zwlekać – sprawdź, czy to model spełniający Twoje potrzeby!

Czy może inne markowe urządzenie?

Zestaw z wiertarko wkrętarką marki Parkside Performance będzie dostępny do kupienia już jutro w sklepach stacjonarnych Lidl za cenę 299 zł. Zastanowiliśmy się, czy podobny komplet znanej marki możemy znaleźć w innych sklepach. Okazuje się, że tak! W Leroy Merlin znajdziemy akumulatorową wiertarko wkrętarkę marki Dexter w zestawie z dwoma akumulatorami, ładowarką, bitem dwustronnym oraz walizką za 329 zł, czyli zaledwie 30 zł drożej.

Specyfikacja techniczna:

 • obroty:
  • 1. bieg 0-400 min¹
  • 2. bieg 0-1200 min¹
 • maks. średnica otworu: 30 mm w drewnie, 13 mm w stali, 0 mm w betonie
 • maks. moment obrotowy: 32 Nm

Cena: 329 zł przejdź do sklepu

Wybierając ten model urządzenia, dostaniemy jeden akumulator więcej oraz walizkę zamiast torby proponowanej przez Parkside Performance. Niestety, tym samym nie otrzymamy zestawu wkrętów i bitów, jednak te zazwyczaj profesjonaliści mają już w domu. Jeżeli zaś chodzi o specyfikację produktów, to model z Lidla wyróżnia się delikatnie wyższą siłą maksymalną generowaną podczas wkręcania, gdyż została ona określona na poziomie 35 Nm, podczas gdy wiertarko wkrętarka marki Dexter zaledwie 32 Nm. Co ciekawe, urządzenie Parkside Performance posiada także większą maksymalną prędkość na obu biegach (1. bieg 0-460 min¹, 2. bieg 0-1750 min¹). Na uwagę zasługuje także fakt, że elektronarzędzie Dexter lepiej sprawdzi się do wiercenia w drewnie, gdyż maksymalna średnica generowanego otworu wynosi 30 mm.

Aktualizacja 20.02.2023 r.

Niestety, promocja na zestaw z wiertarką marki Parkside Performance już się skończyła. Na szczęście to samo narzędzie można kupić online – co ciekawe także z rabatem. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że pokazany przez nas model w sklepie internetowym Lidl nie jest do kupienia w zestawie. W przeciwieństwie do wiertarko wkrętarki marki Dexter, którą można mieć taniej i z bogatym zestawem akcesoriów.