środa, 19 czerwca

Wittchen w Lidlu powraca z kolejną atrakcyjną promocją. Już w tym tygodniu spragnieni odrobiny luksusu będą mogli zaopatrzyć się w produkty jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie. W jej portfolio znajdziemy wysokiej klasy produkty, których cechy charakterystyczne to styl, elegancja, jakość i, co dla wielu wielbicieli mody najważniejsze, ręczne wykonanie.

Wittchen w Lidlu powróci 16 maja!

O Wittchen usłyszeć miał szansę już chyba każdy – nawet jeśli nie za sprawą działań marki bezpośrednio, to za pośrednictwem doskonale w Polsce znanej sieci marketów Lidl. Choć oba podmioty działają w zupełnie innych dziedzinach i zdaje się, że nic absolutnie nie może ich łączyć, to jednak współpraca tych niemieckich firm zawiązała się już lata temu, a jej efekty odbiły się w przestrzeni publicznej szerokim echem. O kolejkach długich na kilometry, jakie ustawiały się przed sklepem Lidl na godziny przed otwarciem i stoczonych między makaronami bojach o kultową torebkę, legendy krążą do dziś.

Jakie emocje będą towarzyszyły akcji promocyjnej 16 maja? Trudno przewidzieć. Zwłaszcza że w czwartkowej ofercie pojawi się nie kultowa skórzana torebka dla pań, lecz silniej kojarzone z latem i urlopowym okresem modele walizek i pojemna kosmetyczka podróżna.

Kolejna odsłona produktów Wittchen w Lidlu

W ramach współpracy między Wittchen a Lidl 16 maja w ręce klientów marketu trafią wysokiej klasy wyroby. Co tym razem zaproponował wielbicielom szyku i elegancji producent znanych w Europie torebek?

Walizki Wittchen z polikarbonu

Główną atrakcją czwartkowej oferty specjalnej w Lidlu będą trzy modele walizek marki Wittchen. Wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału torby podróżne o różnej pojemności, będą dostępne w różnych kolorach. Korzystający z oferty Wittchen i Lidl będą mieli do wyboru model o pojemności 32 litrów w kolorze srebrnym, model o pojemności 57 litrów w kolorze bordowym oraz walizkę w kolorze niebieskim, mogącą pomieścić aż 88 litrów bagażu.

Wszystkie z dostępnych w ofercie walizek wyposażono w pasy zabezpieczające bagaż oraz kółka obrotowe 360°.

Kosmetyczka Wittchen z polikarbonu

Poza wygodnymi i utrzymanymi w ciekawej kolorystyce torbami podróżnymi, w sklepach Lidl znajdziemy również bardzo przydatny w trakcie podróży artykuł. Czarna kosmetyczka, podobnie jak wspomniane wcześniej walizki, została wykonana z poliwęglanu, co zapewnia wysoką ochronę dla delikatnych artykułów kosmetycznych, bez których nie sposób obejść się w podróży. Kuferek o pojemności 10 litrów również wyposażono w pasy zabezpieczające, a dodatkowe udogodnienie stanowią praktyczne, umieszczone w podstawie nóżki.

Oferta Wittchen w Lidlu dostępna będzie od 16 maja 2024 roku tylko w sklepach stacjonarnych.

Jeśli interesują cię podobne promocje na produkty ekskluzywnych marek? Możesz zajrzeć do mojego artykułu na temat najświeższej oferty Vorwerk.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.