środa, 19 czerwca

Myjka ciśnieniowa Kärcher to zdecydowanie must have każdego kierowcy, który posiadany przez siebie samochód postrzega jako swoją wizytówkę. Majowa promocja producenta na te urządzenia z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika czterech kółek, a dodatkowe akcesoria tylko uatrakcyjnią całą ofertę.

Wiosenna aura to doskonały moment na różnego rodzaju porządki, w tym także te, które przebiegają na zewnątrz. Podobnie jak troszczymy się o wygląd mieszkania, tak samo możemy zaopiekować się wizerunkiem posiadanego przez nas auta. Promocja marki Kärcher doskonale o tym wie i proponuje swoim klientom pomocne w tym działaniu rozwiązania.

Myjka ciśnieniowa Kärcher w promocji na maj

Na początek przyjrzymy się tym większym urządzeniom, których obecność w domowym warsztacie docenią nie tylko zmotoryzowani. Myjka ciśnieniowa Kärcher przyda się bowiem nie tylko do odmiany wyglądu samego pojazdu, ale nada też blask jego otoczeniu.

Myjka ciśnieniowa K2 Premium Car

To najtańsza z dostępnych w ramach tej promocji propozycja marki Kärcher, która, mimo niskiej ceny, ma sporo do zaoferowania. Z jej pomocy skorzysta każdy, kto ceni sobie wygodę i prostotę użytkowania wszelkich sprzętów. Czym myjka ciśnieniowa Kärcher K2 Premium Car zwraca uwagę?

Myjka K2 Premium Car to urządzenie wysokociśnieniowe, wyposażone w pojedynczą lancę spryskującą i dyszę rotacyjną z obrotowym strumieniem punktowym, które doskonale sprawdzi się jako pomoc w usuwaniu nawet uporczywych zanieczyszczeń. Specjalne akcesoria, składające się na zestaw do mycia samochodu, to szczotka, dysza pianowa i szampon samochodowy o pojemności 0,5 l. Poza tym wraz z zakupionym produktem otrzymujemy pistolet wysokociśnieniowy G 120 Q, wąż wysokociśnieniowy o długości czterech metrów oraz złączkę 3/4″.

Myjka ciśnieniowa Kärcher sprawdzi się jako narzędzie do czyszczenia ogrodu, tarasu, mebli ogrodowych, a także używanych w jego obrębie maszyn i narzędzi. Z łatwością usunie zabrudzenia ze średniej wielkości drewnianych i kamiennych patiów, doprowadzi do porządku mniejszy samochód, a także motor, skuter czy rower.

Więcej szczegółów na temat modelu K2 Premium Car znajdziesz na stronie z ofertą promocyjną na urządzenie Kärcher w cenie 499 złotych.

Model ten znajdziesz również w nowościach sieci RTV Euro AGD.

Myjka ciśnieniowa K4 Classic Home

Kompaktowe wymiary kolejnego urządzenia i jego nazwa mogą nieco mylić, jednak opis możliwości myjki Kärcher przedstawia się naprawdę interesująco, również dla poszukiwaczy przyjemnego sposobu pielęgnacji samochodu. Łatwa i wygodna w transporcie myjka ciśnieniowa to dobre rozwiązanie w przypadku częstego mycia pojazdów oraz wykonywania innych prac porządkowych wymagających pozostawania w ruchu. Co zatem o modelu K4 Classic Home mówi nam producent?

Zestaw Home obejmuje akcesoria przeznaczone do czyszczenia powierzchni płaskich, także tych większych. Znajdziemy tu dodatek T-Racer, zapobiegający niekontrolowanym rozpryskom oraz środek do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1. Na uwagę zasługuje aluminiowy uchwyt teleskopowy, który umożliwia dotarcie nawet do tych wyżej zlokalizowanych zabrudzeń.

Pozostałe elementy wyposażenia to pistolet Quick Connect, wąż wysokociśnieniowy o długości sześciu metrów, lanca spryskująca Vario Power (VPS), lanca obrotowa oraz zintegrowany filtr wody.

Więcej szczegółów na temat modelu K4 Classic Home znajdziesz na stronie z ofertą promocyjną na urządzenie Kärcher w cenie 849 złotych.

Model ten znajdziesz również w nowościach sieci RTV Euro AGD.

Myjka ciśnieniowa K4 Power Control Car & Stairs

Kolejna propozycja w majowej ofercie producenta to zdecydowanie zaawansowany w znajomości technik czyszczących model K4 Power Control Car & Stairs, którego zalety docenią także miłośnicy tych bardziej nowoczesnych rozwiązań. Urządzenie to łączy się bowiem z aplikacją Kärcher Home & Garden. Dostępne na smartfona narzędzie oferuje użytkownikowi szereg dodatkowych funkcji, w tym możliwość uzyskania praktycznych wskazówek w zakresie montażu, pielęgnacji i konserwacji, a także dostęp do portalu serwisowego Kärcher.

Nowoczesne technologie to oczywiście nie wszystko, a producent zapewnia, że K4 Power Control Car & Stairs sprawi, że czyszczenie każdej powierzchni z jego wykorzystaniem będzie niezwykle łatwe. Wszystko dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, na które składa się zestaw do mycia samochodu (szczotka obrotowa, lanca pianowa 0,3 l, szampon samochodowy 3 w 1), pistolet wysokociśnieniowy G 160 Q Power Control, lanca Vario Power, dysza rotacyjne, ośmiometrowy wąż wysokociśnieniowy oraz złączka 3/4″.

Do ważnych cech, które należy w opisie urządzenia uwzględnić, należy system szybkozłącza Quick Connect (pozwala na błyskawiczne wpinanie węża do urządzenia i pistoletu), podawanie środka czyszczącego przez system Plug’n’Clean, obecność uchwytu teleskopowego oraz silnika chłodzonego wodą. Podobnie jak w omawianym wcześniej modelu tu również nie zabrakło zintegrowanego filtra wody.

Więcej szczegółów na temat modelu K4 Power Control Car & Stairs znajdziesz na stronie z ofertą promocyjną na urządzenie Kärcher w cenie 1249 złotych.

Myjka ciśnieniowa K7 Compact

Następna z promocyjnych propozycji od Kärcher to myjka ciśnieniowa K7 Compact, która, jak można wywnioskować już z samego nazewnictwa, charakteryzuje się niewielkimi gabarytami. Dzięki temu urządzenie jest lekkie i bardzo mobilne, co pozwala na jego swobodny transport. O czym warto pamiętać, to fakt, iż lekka konstrukcja nie ma wpływu na wytrzymałość obudowy, która nadal ma spełniać założenia i wysokie standardy, z którymi marka jest kojarzona.

Wśród najważniejszych cech myjki ciśnieniowej Kärcher należałoby wymienić łatwą obsługę dzięki obecności systemu szybkozłączy Quick Connect, a także możliwość zawinięcia węża wysokociśnieniowego wokół urządzenia. Nie można tu pominąć obecności silnika chłodzonego wodą, co znacznie zwiększa żywotność całego sprzętu oraz zapewnia jego niezawodne funkcjonowanie. Na uwagę zasługuje również wygodny, rozkładany uchwyt teleskopowy oraz zintegrowany mechanizm zasysania środka czyszczącego.

Wyposażenie K7 Compact obejmuje pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q, dyszę rotacyjną, wąż wysokociśnieniowy PremiumFlex z systemem anti-twist o długości dziesięciu metrów oraz złączkę 3/4″.

Więcej szczegółów na temat modelu K7 Compact znajdziesz na stronie z ofertą promocyjną na urządzenie Kärcher w cenie 1899 złotych.

Myjka ciśnieniowa K7 Premium Smart Control Flex

Urządzenie ze zdecydowanie wyższej półki cenowej, ale również dostępne w majowej promocji, to prezentująca szeroki zakres możliwości myjka ciśnieniowa Kärcher K7 Premium Smart Control Flex. Dzięki połączeniu Bluetooth użytkownik może korzystać z dostępnej dla tego modelu obsługi przez aplikację Kärcher Home & Garden. Wysoko zadowalające efekty czyszczenia ma gwarantować obecność trybu Boost, który w procesie usuwania trudnych zabrudzeń wykorzystuje dodatkową moc.

Dostępny w tej wersji myjki pistolet spryskujący G 180 Q Smart Control wyposażony w wyświetlacz LCD i przyciski do regulacji ciśnienia lub dozowania środka czyszczącego w połączeniu z lancą spryskującą 3 w 1 Multi Jet także nie pozostają obojętne dla efektywności sprzętu. Nie można również zapominać o obecności ułatwiającego mocowanie dziesięciometrowego węża PremiumFlex i innych akcesoriów adaptera Quick Connect. Wszystkie te elementy zapewniają użytkownikowi maksymalną kontrolę nad całym procesem czyszczenia.

Na wyposażenie modelu K7 Smart Premium Control Flex składa się również złączka 3/4″, system podawania środka czyszczącego Plug’n’Clean, uchwyt teleskopowy, silnik chłodzony wodą oraz zintegrowany filtr wody.

Więcej szczegółów na temat modelu K7 Premium Smart Control Flex znajdziesz na stronie z ofertą promocyjną na urządzenie Kärcher w cenie 2899 złotych.

Podobny model znajdziesz również na stronie sklepu RTV Euro AGD.

Nie tylko myjka w promocji

Ponieważ urządzenia marki Kärcher zdecydowanie należy postrzegać jako rozwiązania wszechstronne, w majowej ofercie promocyjnej nie mogło zabraknąć przydatnych w procesie czyszczenia akcesoriów. Wśród okazji znalazła się specjalna szczotka WB 150 Power, łącząca w sobie cechy szczotki i przystawki T-Racer. Akcesorium ma pozwalać na skuteczne oczyszczanie powierzchni poziomych i płaskich w czasie krótszym o ok. 30% w porównaniu z czynnością, w której wykorzystano dyszę wysokociśnieniową.

Oddzielną propozycję stanowi obrotowa szczotka do mycia WB 130, którą wyposażono w wymienną, uniwersalną nakładkę. Akcesorium ma doskonale sprawdzać się podczas czyszczenia powierzchni pokrytych farbą, szklanych czy wykonanych z tworzyw sztucznych. Jej skuteczność gwarantować ma duża moc obrotowa. Dla tych, którzy planują z właściwości szczotki korzystać w szerszym zakresie, dostępne są nakładki Car & Bike oraz Home & Garden.

*promocja na stronie producenta obowiązuje do 31 maja 2024 lub do wyczerpania zapasów

Jeśli interesują cię podobne tematy i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ułatwiających porządki wokół domu, możesz zapoznać się z naszym artykułem na temat urządzeń, które pomogą ci uporać się z problemem zanieczyszczonej kostki brukowej.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.