środa, 19 czerwca

Wojna między dwoma sieciami sklepów zdaje się nie mieć końca, choć najnowsza promocja w Biedronce ucieszy nie tylko osoby polujące na niskie ceny dotyczące zakupów spożywczych. W ciągu dwóch najbliższych dni mamy szansę skorzystać z rabatu wynoszącego aż -50%. Sprawdź, co należy zrobić, zanim z półek znikną najbardziej popularne produkty.

Sieć sklepów stale poszerza swoją ofertę, również gdy mowa o sklepach stacjonarnych z nieco ograniczonymi możliwościami ekspozycji. Wielokrotnie do asortymentu trafiają rozmaite gadżety, elektronika, a także sprzęty AGD od marek własnych, jak i znanych firm. Dzięki temu, codzienne zakupy w Biedronce nie ograniczają się do zakupu masła lub 12 sztuk mlek w promocji 6+6. W przypadku wielu produktów, warto zaczekać na cykliczne akcje rabatowe. Jedna z nich, właśnie wystartowała!

Promocja w Biedronce – co obejmuje, jak skorzystać

Przez dwa najbliższe dni możemy upolować mnóstwo artykułów w wysoce atrakcyjnych cenach. Biedronka nie przebiera w środkach i oferuje klientom aż -50% rabatu, który obejmuje niemal wszystkie artykuły przemysłowe, zabawki, a także produkty związane z garderobą. Jeśli zastanawiasz się, czego możesz spodziewać się w koszach, zajrzyj do aktualnych gazetek. Znajdziesz tam m.in. frytkownicę, opiekacz, akcesoria ogrodowe i urządzenia do stylizacji włosów. Uwaga, w związku z charakterem akcji – niższe ceny naliczają się dopiero przy kasie. Promocja w Biedronce zdaje się być na wyciągnięcie ręki, jednak aby z niej skorzystać, należy spełnić kilka warunków:

  • rabat -50% obowiązuje wyłącznie przy zakupie minimum 3 produktów,
  • konieczne jest okazania karty/aplikacji Moja Biedronka,
  • obowiązuje limit dzienny (do 6 produktów objętych promocją),
  • produkty w koszyku muszą być objęte promocją (wykluczono 13 kategorii).

Promocja w Biedronce potrwa do 18 maja lub do wyczerpania zapasów. Domniemam, że udając się na łowy jutrzejszego wieczoru, kilka półek może świecić pustkami. Akcja obowiązuje wyłącznie w stacjonarnych sklepach.

Chcesz urozmaicić swoje posiłki lub nie masz wystarczająco czasu na ich przyrządzanie? Nowoczesne sprzęty AGD wcale nie muszą wiązać się z dużym wydatkiem. Zajrzyj do publikacji: Biedronka wie, jak robić promocje. Frytkownica beztłuszczowa -50% taniej

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.