Urządzenia kuchenne na promocji! Warto się zainteresować i wybrać coś dla siebie

Unowocześnianie kuchni i zakup nowych urządzeń kuchennych planuje każda pani domu. Dzięki temu żyjemy wygodniej, a spod naszej ręki wychodzą pyszne potrawy.

urządzenie kuchenne w Lidlu

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć urządzeń kuchennych, które ułatwią i usprawnią pracę (obróbka mechaniczna i termiczna żywności), a równocześnie będą designersko się prezentować. Dzięki tym urządzeniom możemy zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć np. na zabawę z dzieckiem lub rozwijanie własnych pasji. W stacjonarnych sklepach Lidl od czwartku 26 stycznia w ofercie pojawią się urządzenia kuchenne.

Wyciskarka wolnoobrotowa o mocy 300 W marki Silvercrest

W sklepach stacjonarnych Lidl od czwartku 26 stycznia do niedzieli 29 stycznia 2023 r. mamy możliwość kupna wyciskarki wolnoobrotowej marki Silvercrest taniej aż 80 zł. Przypominamy, że 29 stycznia to niedziela handlowa. Od poniedziałku 30 stycznia 2023 r. obowiązuje cena regularna.

Wyciskarka wolnoobrotowa wyciska sok z warzyw i owoców, zachowując cenne składniki odżywcze i moc witamin. Przed przystąpieniem do robienia soku należy owoce i warzywa dokładnie umyć, a następnie pokroić w mniejsze kawałki. Wyciskanie następuje z prędkością 60 obr./min, w czasie którego cenny płyn tłoczony jest do pojemnika na sok, a wytłoki mieszczą się w pojemniku na miąższ. W zestawie otrzymujemy pojemnik na sok i miąższ oraz szczoteczkę do czyszczenia.

Urządzenia kuchenne w Lidlu Wyciskarka wolnoobrotowa o mocy 300 W marki Silvercrest

Cena: 329,00 zł Cena: 249,00 zł Przejdź do sklepu

Frytkownica beztłuszczowa SHF 900 A1 marki Silvercrest

Ta frytkownica na gorące powietrze służy do smażenia bez dodatkowego tłuszczu. Element grzejny ze stali nierdzewnej pozwala pracować urządzeniu w zakresie od 80°C do 200°C. Urządzenie posiada moc 900 W, ochronę przed przegrzaniem oraz uchwyt cool-touch, który chroni przed poparzeniem. Czas odmierza 30-minutowy timer. Frytkownica ma nieprzywierający kosz do smażenia, wyjmowany, dzięki czemu możemy go łatwo utrzymać w czystości.

Urządzenia kuchenne w Lidlu Frytkownica beztłuszczowa SHF 900 A1, 900 W marki Silvercrest

Parametry techniczne

  • moc: 900 W
  • pojemność kosza do smażenia: 1,5 l (na ok. 200 g frytek)
  • długość przewodu zasilającego: 100 cm
  • materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • wymiary: ok. 23 x 29,7 x 28 cm
  • waga: ok. 2900 g

Cena: 179,00 zł Przejdź do sklepu

Waga kuchenna elektroniczna SKW 5 C1 marki Silvercrest

Waga kuchenna to niezbędne urządzenie w każdej kuchni. Bez niej trudno jest zrobić pyszne ciasto, nie uda się też niczego precyzyjnie odważyć. Nowoczesnym dodatkiem, niezbędnym w każdej kuchni, będzie elektroniczna waga kuchenna marki Silvercrest o designerskim wyglądzie.

Obsługa urządzenia następuje za pomocą przycisku z czujnikiem. Waga waży jednorazowo do 5 kg z dokładnością do 1 g, natomiast urządzenie włączy się automatycznie, kiedy na powierzchni wagi znajdzie się ciężar 25 dkg. Urządzenie jest wyposażone w funkcję doważania (TARA), wskaźnik przeciążenia oraz automatycznie wyłącza się. Do zestawu dołączono jedną baterię 3 V (CR2032).

Urządzenia kuchenne w Lidlu Waga kuchenna elektroniczna SKW 5 C1 marki Silvercrest

Cena: 29,99 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja: 26.01.2023 r.

Przypominamy, że promocja w sklepach stacjonarnych Lidl na wyciskarkę wolnoobrotową i frytkownicę beztłuszczową rozpoczęła się dziś, 26 stycznia i potrwa do niedzieli 29 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Niedziela 29 stycznia jest niedzielą handlową.

Aktualizacja: 27.01.2023 r.

Tania sobota w Lidlu. Wczoraj weszły do sprzedaży stacjonarnej Frytkownica beztłuszczowa, Wyciskarka wolnoobrotowa oraz elegancko wyglądające wagi kuchenne. Najbliższe dni (do niedzieli włącznie) to dobry moment na zakup tych produktów w promocyjnej cenie.

Przypominamy także, że obserwując wyprzedaże na stronie online Lidl, w dziale Kuchnia, można także trafić na świetne okazje. Więcej sprawdzisz tutaj.

Aktualizacja: 30.01.2023 r.

Przypominamy, że promocja na urządzenia kuchenne w sklepach stacjonarnych Lidl zakończyła się. Jednocześnie informujemy, że wyciskarkę wolnoobrotową o mocy 300 W marki Silvercrest możemy nadal kupić w sklepie online Lidl w tej samej cenie 249,00. Nadal decydując się na ten zakup oszczędzamy 80 zł. Więcej szczegółów tutaj.

Równoczesnie informujemy, że skończyła się promocja na frytkownicę beztłuszczową SHF 900 A1 marki Silvercrest. Obecnie produkt ten jest dostępny w sklepie online Lidl za 189,00 zł, a więc o 10 zł drożej. Więcej informacji tutaj.

Podobnie ma się sytuacja z wagami kuchennymi. Można je kupić za 31,99 zł. Szczegóły tutaj.