Urządzenia kuchenne na promocji! Warto się zainteresować i wybrać coś dla siebie

Planujesz doposażyć kuchnię? Zastanawiasz się gdzie i jakie kupić urządzenia kuchenne? Każdy z nas patrzy nas na cenę i chce wydać tylko tyle ile to konieczne. Dobrze, że akurat trwa promocja w Lidlu.

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć sprzętów kuchennych, które ułatwią i usprawnią pracę (obróbka mechaniczna i termiczna żywności), a równocześnie będą ładnie się prezentować. Dzięki tym urządzeniom możemy zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć np. na zabawę z dzieckiem lub rozwijanie własnych pasji. Od poniedziałku 8 stycznia rozpoczęła się promocja w sklepie internetowym Lidl. Można kupić urządzenia kuchenne, przecenione o około 30%. Wyprzedaż ta potrwa do niedzieli 14 stycznia, więc jest jeszcze dość czasu, by się zastanowić i dokonać dobrego wyboru.

Robot kuchenny planetarny SKM 600 D3 Silvercrest

Robot kuchenny planetarny SKM 600 D3 Silvercrest

Robot kuchenny planetarny SKM 600 D3 Silvercrest ma moc 600 W. Wyposażony jest w dużą misę o pojemności 5 l oraz wymienne akcesoria, które umożliwiają wyrobienie chleba, ciasta lub ubicie puszystej piany z białek czy śmietany. Warto wiedzieć, że akcesoria te można myć w zmywarce, a ich wymianę ułatwia uchylne ramię. Pokrętło, umieszczone w wygodnym miejscu, umożliwia dobranie odpowiedniej prędkości dla mieszadeł. To, co wyróżnia ten model, to niebanalny kolor, dzięki czemu urządzenia po użyciu nie trzeba chować do kuchennych szafek. Szukasz innych takich kolorowych sprzętów? Sprawdź, co pisałam na ten temat. Robota kuchennego Silvercrest można nabyć w cenie obniżonej o 30%, za kwotę 321,30 zł.

Zestaw do fondue Cuisinier Deluxe

Zestaw do fondue Cuisinier Deluxe

Zestaw do fondue Cuisinier Deluxe pokryty jest wewnątrz powłoką nieprzywierającą, co uprzyjemnia smaczną degustację, ale także daje komfort podczas mycia. Urządzenie wyposażone jest w wyłącznik termiczny, który pozwala kontrolować temperaturę jedzenia. Potrawa mieści się w 2,3 l naczyniu. Do zestawu dodany jest komplet sześciu widelczyków. Posiadaczem zestawu do fondue można stać się wydając 139,30 zł.

Piekarnik elektryczny SGB 800 A1 Silvercrest

Piekarnik elektryczny SGB 800 A1 Silvercrest

Piekarnik elektryczny SGB 800 A1 obsługuje się wybierając za pomocą pokręteł interesującą nas temperaturę w zakresie od 100°C do 230°C oraz czas do 60 minut. Wnętrze piekarnika to komora o pojemności 9 l. Dania można jednocześnie opiekać, grillować lub podgrzewać na dwóch poziomach, a ich wizualny stopień przygotowania można obserwować przez duże okno umieszczone w uchylnych drzwiczkach. Piekarnik elektryczny marki Silvercrest można kupić w cenie obniżonej o 31% za 149 zł. Dodam, że jego regularna cena wynosi 219 zł.

Jajowar SED 400 A1 Silvercrest

Jajowar SED 400 A1 Silvercrest

Wreszcie zakończy się problem jak długo gotować jajka. Pomoże w tym jajowar SED 400 A1 Silvercrest, który wyposażony jest w programator umożliwiający gotowanie. Dzięki temu, jajko będzie przygotowane dokładnie tak, jak było to przez nas zamierzone: na miękko, średnio lub na twardo. Na wkładce do gotowania zmieści się jednocześnie siedem sztuk. O tym, że produkt jest gotowy do spożycia poinformuje nas sygnał dźwiękowy. Aktualnie posiadaczem jajowaru można stać się wydając równowartość 62,93 zł.

Czy wiesz, że obecnie na wyprzedaży w Lidlu kupisz także maszynkę do lodów taniej o 30%? Sprawdź z nami szczegóły.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.