poniedziałek, 15 lipca

Urządzasz kuchnię i zastanawiasz się nad kolorową inspiracją? Przyjrzałam się urządzeniom, które można kupić w promocyjnej cenie w internetowym sklepie Lidl. Oto sprzęty do kuchni, z którymi nuda Ci nie grozi.

Jak sobie przypominam sprzęty do kuchni nie zawsze prezentowały się ładnie. Owszem, były funkcjonalne, ale bure kolory nie zachęcały, by stawiać je na kuchennym blacie. Po użyciu szybko lądowały w ciemnej szafce. Na szczęcie te czasy mamy już za sobą. Projektanci dzisiejszych urządzeń stawiają nie tylko na to by były praktyczne, ale dbają także o to, by ładnie wyglądały. Tak też jest ze sprzętami, które właśnie trafiły na promocyjne półki w sklepie online Lidl.

Sprzęty do kuchni

Urządzenia te wyróżniają się nie tylko kolorem. Najważniejsze jest to, że można je nabyć w całkiem sporej promocji. Co prawda, tylko blender do smoothie można kupić w cenie obniżonej o połowę. Zdecydowana większość sprzętów dostępna jest taniej o 30% lub 31%, choć znalazł się blender kielichowy przeceniony o 41%. Jeśli planujemy większe zakupy, bo na przykład jesteśmy w trakcie urządzania kuchni i chcemy zadbać o elegancki wygląd tego wnętrza, to myślę, że warto pokusić się o rozważenie zakupów w sklepie internetowym Lidl. Promocja ta trwa od poniedziałku 8 stycznia, a zakończy się w niedzielę 14 stycznia. Jeżeli jesteś zainteresowany tą wyprzedażą to koniecznie sprawdź także, co pisałam w tym tekście: Tylko dla odważnych – teraz w Lidlu maszynka do lodów taniej o 30%.

Blender do smoothie SSME 250 A4 Silvercrest

Blender do smoothie SSME 250 A4 Silvercrest ma moc 250 W. Urządzenie przeznaczone jest do tworzenia zdrowych napojów na bazie owoców i warzyw. Można także miksować je z kruszonym lodem lub jogurtem tworząc chodzące koktajle, na przykład w sam raz na regenerację po treningu na siłowni. Ważne jest to, że można je bezpośrednio przygotowywać w kubku na wynos. Do zestawu dołączone są dwa takie naczynia, z których jedno ma pojemność 500 ml, a drugi 800 ml. Dodam, że pojemniki te można myć w zmywarce. Blender trafił na promocję z wielkim rozmachem. Można stać się jego posiadaczem wydając zaledwie 59,50 zł, co stanowi połowę wartości z ceny regularnej 119 zł.

Blender kielichowy Silvercrest

Z blenderem kilichowym Silvercrest z łatwością stworzysz koktajl czy smoothie. Umożliwia to regulacja prędkości, którą można ustawić na jednym z pięciu poziomów. Ponadto można wybrać impulsowy tryb pracy. Urządzenie ma moc 600 W, co oznacza że z łatwością skruszy nawet większe kawałki lodów. Blender wyposażony jest w szklane naczynie z miarką do 1750 ml. Można je od góry zamknąć pokrywką, w której znajduje się otwór. Ułatwia on dodawanie kolejnych porcji produktów bez rozchlapywania. Urządzenie dostępne jest w różnych wersjach kolorystycznych. Aktualnie blender można kupić taniej o 41%, za równowartość 139 zł.

Kolbowy ekspres ciśnieniowy SEM 1050 A2

Kolbowy SEM 1050 A2 umożliwia parzenie jednej lub dwóch filiżanek kawy za jednym razem. Pozwala na to wymienne sitko w kolbie ekspresu. Urządzenie wyposażone jest także w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l oraz dyszę parową. To właśnie z jej pomocą przygotujesz cappuccino lub latte macchiato, ciepłe mleko dla dzieci lub gorącą herbatę. U góry znajduje się półeczka, na którą można odkładać filiżanki. Dzięki temu zawsze są pod ręką. Ekspres trafił na promocję i dostępny jest teraz za 300,30 zł.

Poszukujesz urządzenia do parzenia kawy? Być może przypadnie ci do gustu ekspres kapsułkowy Krups, który pomimo, że nie jest teraz w promocji, to jest najtańszą opcją na rynku. Jeżeli jednak szukasz sprzętu w pełni automatycznego to zapoznaj się z tymi markowymi propozycjami ze sklepu Lidl. Natomiast, jeśli poszukujesz kolbowego ekspresu w stylu retro to tutaj sprawdzisz, jakie masz opcje do wyboru.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.