Automatyczny ekspres z młynkiem i spieniaczem – jaki najlepszy model wybrać w sklepie Lidl?

Chcąc kupić automatyczny ekspres do kawy można dostać zawrotów głowy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Prezentuję dziś urządzenia znanych marek, jakie można nabyć w sklepie online Lidl.

Dobra i smaczna kawa, którą możemy degustować już o poranku, albo o każdej innej porze dnia to skarb. Aromatyczne espresso stawia na nogi i sprawia, że myśli się klarują, a w głowie jakoś łatwiej układa plan dnia. Jeżeli ta mała porcja naparu jest zbyt intensywna można dodawać kolejne porcje wody tworząc Espresso Doppio, Lungo, Americano czy Ristretto. Możliwości jest na prawdę wiele. Podobnie jak z tworzeniem mlecznych inspiracji. Wówczas każdy kawosz ma okazję spróbować na przykład Cafe Crema, Cappuccino lub Latte Macchiato.

Automatyczny ekspres

Dział Kuchnia, w sklepie internetowym Lidl, jest pełen najróżniejszych ekspresów. Wybierać można spośród automatycznych modeli znanych marek takich jak Philips, Melitta lub DeLonghi. Prym wiodą także ekspresy kolbowe i przelewowe marki własnej Silvercrest. Ponadto można zaopatrzyć się w akcesoria takie jak młynki do kawy, zaparzacze lub spieniacze do mleka. Uwagę zwracają także urządzenia, które są stylizowane na lata 50-te i 60-te ubiegłego wieku. Swoim wyglądem, kolorem i dodatkami przyciągają naszą uwagę.

 Ekspres do kawy EP1220/00 Philips

Ekspres do kawy EP1220/00 Philips

 Ekspres do kawy EP1220/00 Philips wyposażony jest w ceramiczny młynek tarczowy, który daje możliwość regulowania stopnia zmielenia ziaren (12 stopni). System Aroma Extract dba, aby w czasie parzenia kawy została utrzymana temperatura mieszcząca się w zakresie 90°C do 98°C. Dodatkowo wybierając przycisk Moja Kawa można spersonalizować swoje ustawienia, dotyczące smaku naparu, na przykład intensywność lub ilość kawy. Można jednocześnie zaparzyć dwie porcje espresso lub kawy czarnej. Dla smakoszy mlecznych napojów urządzenie ma wbudowany spieniacz.

Cena: 1349,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres do kawy ECAM12.123.B DeLonghi

ekspres do kawy ECAM12.123.B DeLonghi

Automatyczny ekspres do kawy ECAM12.123.B marki DeLonghi ma wygodny w obsłudze panel dotykowy, gdzie istnieje na przykład możliwość ustawienia wybranej temperatury lub intensywności smaku naparu. Ponadto można regulować ilość kawy i podawanej wody. Urządzenie jednocześnie może przygotować dwie porcje espresso. Osoby które wolą degustować napoje mleczne mogą wybrać cappuccino, albo samodzielnie przygotować latte macchiato, w szklance wysokiej do 14,2 cm. Ekspres DeLonghi wyposażony jest w młynek, który ma możliwość regulowania stopnia zmielenia na jednym z 13 poziomów. Wygodę obsługi zwiększa duży wyjmowany zbiornik o pojemności 1,8 l, funkcja automatycznego płukania i odkamieniania czy oszczędzania energii.

Cena: 1 499,00 zł Przejdź do sklepu

Automatyczny ekspres do kawy Melitta E957-213

Automatyczny ekspres z młynkiem i spieniaczem - jaki najlepszy model wybrać w sklepie Lidl?

Ekspres do kawy Espresso Line & Perfect Milk E957-213 marki Melitta wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l z funkcją wykrywania ilości wody. Młynek zmieli ziarna zgodnie z wybraną regulacją (3 poziomy). Jednorazowo można przygotować jedną lub dwie filiżanki Espresso lub Café Cremefunkcja Double Cup. Kawy te łatwo przygotujesz wybierając przycisk One Touch. Przesuwając odpowiednio pokrętło można wyregulować wielkość porcji naparu od 30 ml do 220 ml. Ponadto można ustawić intensywność i temperaturę kawy w zakresie od 85°C do 95 °C. Warto wiedzieć, że system ekstrakcji aromatu (A.E.S.) z funkcją wstępnego parzenia wydobywa pełnię aromatu.

Cena: 1 649,00 zł Przejdź do sklepu

Zastanawiasz się jaki wybrać model automatycznego ekspresu nie przekraczając budżetu 1500 zł? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym rankingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!