Ekspres kapsułkowy Krups, dzięki temu, że ma małe gabaryty z pewnością zmieści się w nawet niewielkiej kuchni. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga pozwala, go ze sobą zabrać także na wyjazd, na przykład na zbliżające się ferie zimowe. Dzięki temu, nim zejdziesz na śniadanie już będziesz mógł raczyć się aromatyczną kawą.

Urządzenie jest dostępne w sprzedaży od kilku dni w sklepie online Lidl. Jednak to, co jest najciekawsze i z czym chcę się z wami podzielić, to jego cena. Otóż ekspres kapsułkowy Krups można nabyć za kwotę 190,60 zł. Sprawdziłam, czy to dobra cena i porównałam ją z takimi samymi urządzeniami dostępnymi w innych sklepach. Media Markt oferuje ten produkt za 299 zł. Dokładnie taką samą sumę trzeba wydać w RTV Euro AGD, lecz tam urządzenie opisane jest jako hit cenowy, natomiast obok widnieje informacja, że sugerowana cena producenta wynosi 409 zł. Jeżeli więc zastanawiasz się, czy oferta Lidla jest atrakcyjna, to szybko odpowiadam, że obecnie jest najlepsza na rynku!

Zachęcam do przeczytania artykułu o ekspresach kapsułkowych. Z tego kompendium wiedzy dowiesz się wielu interesujących rzeczy.

Ekspres kapsułkowy Krups Piccolo XS KP1A3B

Kapsułkowy ekspres Krups Dolce Gusto Piccolo XS PF KP1A3

Ekspres kapsułkowy Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B to kapsułkowy model. By móc degustować ulubiony napój wystarczy wsunąć do komory wybraną kapsułkę i przesunąć dźwignię. Już po chwili pierwsze krople naparu zaczną spływać do podstawionej filiżanki. Warto wiedzieć, że można regulować ilość wody, dzięki czemu można napić się bardziej intensywnego Espresso jak i delikatniejszej w smaku Latte Macchiatto. Umożliwia to również regulowana podstawka, którą można unieść lub opuścić i ustawić na jednym z trzech poziomów. Dzięki temu możemy kosztować napoju z filiżanki, kubka czy szklanki.

Kapsułkowy ekspres Krups to urządzenie wywarzające ciśnienie 15 bar, dzięki czemu możemy smakować aromatyczne kawy, także smakowe. Kapsułki Nescafe dostępne są bowiem w bardzo wielu wersjach. Dzięki temu, że kawy palone są w odpowiedni sposób można wyczuć w nich nuty owocowe czy korzenne. Można wybrać także kawy białe, napoje mleczno-kakaowe, a nawet herbaty w różnych smakach. Ponadto można przyrządzać napoje gorące i zimne. To wszystko sprawia, że ekspres ten będzie cieszył zarówno dzieci jak i dorosłych.

Urządzenie ma wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 0,8 l. Warto wiedzieć, że już po jednej minucie od uruchomienia przechodzi w tryb ECO, dzięki czemu jest energooszczędne. Należy jednak liczyć się z dodatkowym kosztem zakupu kapsułek, które można kupować w zestawach lub w pojedynczych opakowaniach.

Dopiero zastanawiasz się jaki wybrać model ekspresu? Przelewowy, automatyczny, a może kapsułkowy? Sprawdź, jaka mnogość ekspresów czeka w sklepie Lidl.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.