Regularnie zaglądam do sklepu internetowego Lidl sprawdzając ofertę na ekspresy do kawy. Można wybierać pomiędzy różnymi modelami znanych marek. Wśród nich znajdziesz miedzy innymi Braun, Krups lub DeLonghi.

Chcąc dokonać zakupu ekspresu do kawy trzeba mieć skonkretyzowane oczekiwania względem urządzenia jakie zamierzamy nabyć. Automatyczny model umożliwia przygotowanie espresso, jakiego niestety nie mamy możliwości skosztować wybierając przelewowy. W zamian, można w nim zaparzyć większą porcję kawy, jaka będzie w sam raz na spotkania w gronie rodziny lub znajomych. Dla smakoszy, którzy lubują się w delektowaniu małej czarnej, ale w różnych odsłonach smakowych (waniliowe, orzechowe i wiele innych) najlepszym wyborem będzie ekspres kapsułkowy. Zaś tych, którzy lubią samodzielnie czuwać nad procesem parzenia zachwyci model kolbowy. Dodam, że można wybierać spośród urządzeń znanych marek, na przykład Braun, Krups lub DeLonghi.

Braun, Krups lub DeLonghi

Aktualnie w ofercie sklepu internetowego Lidl można wybrać różne ekspresy automatyczne, kolbowe oraz jeden model przelewowy. Dostępne wkrótce będzie także urządzenie kapsułkowe. Jeżeli marzy Ci się model kolbowy to wiedz, że można wybrać taki, który ma klasyczny wygląd. Chcąc mieć wystylizowaną kuchnię, taka jaka była modna w latach 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku można pokusić się o wybór ekspresu w stylu retro. Obecnie większość z tych urządzeń można kupić w regularnej cenie, choć w promocji można nabyć model przelewowy.

Automatyczny ekspres do kawy ECAM13.123.B DeLonghi

Ekspres do kawy ciśnieniowy automatyczny ECAM13.123.B DeLonghi

Ekspres do kawy ECAM13.123.B DeLonghi wyposażony jest w młynek, który mam możliwość wybrania na 13-stopniowej skali, odpowiedniego stopnia zmielenia. To pierwsza możliwość regulowania smaku. Inne to ustawienie odpowiedniej dla nas intensywności smaku za pomocą pokrętła, a użycie przycisku oznaczonego LONG doda więcej wody do filiżanki. Ponadto można jednocześnie zaparzyć jedną lub dwie porcje małej czarnej. Dla smakoszy białych napojów urządzenie ma dyszę parową, za pomocą której można podgrzać lub spienić mleko. Jeżeli jesteś kawoszem ceniącym sobie większą ilość kawy w szklance, to wiedz, że można podstawić naczynie o wysokości do 14,2 cm.

Cena: 1999,00 zł Przejdź do sklepu

Przelewowy ekspres do kawy KF7020 Braun

Przelewowy ekspres do kawy KF7020 Braun

Przelewowy ekspres do kawy KF7020 ma czytelny wyświetlacz, który ułatwia obsługę urządzenia. Możliwa jest regulacja mocy kawy, a także wybór parzenia od 1 do 4 filiżanek, dzięki czemu smak kawy pozostaje nadal odpowiednio intensywny. Urządzenie wyposażone jest w blokadę kapania, co umożliwia wyjęcie dzbanka jeszcze w trakcie parzenia bez rozchlapywania kropel. Ponadto można ustawić zegar na żądaną porę, a o wskazanym czasie będzie czekać przygotowany napar.

Cena: 383,99 zł Cena: 311,32 zł Przejdź do sklepu

Kapsułkowy ekspres Krups Dolce Gusto Piccolo XS PF KP1A3

Kapsułkowy ekspres Krups Dolce Gusto Piccolo XS PF KP1A3

Ekspres Krups Dolce Gusto Piccolo XS PF KP1A3B wykorzystuje kapsułki Nescafe, które dostępne są w różnych wersjach, dzięki czemu można codzienne odkrywać nowe smaki. Kapsułki wsuwa się do przeznaczonej do tego celu komory, a następnie kawa parzona jest automatycznie. Po minucie od przygotowania napoju ekspres przechodzi w tryb ECO. Urządzenie wyposażone jest w zbiornik na wodę o pojemności 0,8 l. Złą wiadomością jest ta, że urządzenie dostępne będzie w sprzedaży dopiero za kilka dni, ale dobra jest taka, że proponowana cena jest bardzo atrakcyjna.

Cena: 190,60 zł Przejdź do sklepu

Kolbowy ekspres do kawy EC850.M DeLonghi

Kolbowy ekspres do kawy EC850.M DeLonghi

Kolbowy ekspres EC850.M DeLonghi umożliwia wybór Espresso, Podwójnego Espresso, Cappuccino lub Latte Macchiato. Do kolby można wsypać zmieloną porcję ziaren lub włożyć gotową saszetkę Easy Serving Espresso. Jest to sprasowany krążek mielonej kawy, którego użycie przyspieszy parzenie. Napar można przygotowywać w różnej wysokości kubkach, do 10 cm. Za jednym razem możliwe jest przyrządzenie dwóch porcji. Naczynie z mlekiem po użyciu należy wyjąć i przechowywać w lodówce.

Cena: 1090,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź, jaki wybrać automatyczny ekspres do kawy marki DeLonghi w Lidlu. Ten model chciałabym mieć.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.