niedziela, 14 lipca

Zastanawiasz się nad zakupem frytkownicy beztłuszczowej? Podpowiadam, że warto wybierać spośród znanych i cenionych producentów. Właśnie za takiego mam markę Tefal. Firma wyspecjalizowana w małym AGD z dobrymi opiniami, to gwarantowane zadowolenie.

Przecena na frytkownicę beztłuszczową Tefal EY201815 tylko 339 zł, tylko do 10 stycznia

Gazetki Auchan przeglądam zazwyczaj, uzupełniając listę zakupów. Ciekawość zawsze skłania mnie jednak aby czytać je w całości. W ten sposób znalazłam promocję, która bardzo mnie zaciekawiła. Gdybym chciała kupić Tefal Easy Fry EY201815 w internecie, to mogłabym skorzystać z oferty nieznanego mi sklepu internetowego, który na Ceneo promuje się z ofertą na kwotę 350 zł. Chcąc dokonać zakupu w sprawdzonym sklepie, powinnam wybrać Media Expert, ale tam kosztuje już 390 złotych. Dlatego za 339 złotych na prawdę warto przejść się do stacjonarnych sklepów Auchan, bo takiej promocji nigdzie nie uświadczymy.

Jest to jeden z najmniejszych modeli frytkownic beztłuszczowych od Tefala. Jej pojemność jest jednak całkowicie wystarczająca na potrzeby 4-osobowej rodziny. Koszyk ma 4,2 litra. Dla porównania w 6-litrowej szufladzie mieści się cały kurczak. Tak więc na spokojnie przygotujemy ponad pół kilo frytek czy skrzydełek z kurczaka.

Urządzenie generuje ciepło w zakresie 80 – 200 °C. Zarówno temperaturę jak i czas na minutniku ustawiamy ręcznie przy pomocy pokręteł ulokowanych na górze urządzenia. Osobiście najczęściej piekę w tej najwyżej temperaturze, i co jakiś czas doglądam, weryfikując stan „na oko”. Wiem jednak już, że skrzydełka potrzebują 15 minut, a mrożone frytki nawet pół godziny.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.