Zastanawiasz się nad zakupem frytkownicy beztłuszczowej? Podpowiadam, że warto wybierać spośród znanych i cenionych producentów. Właśnie za takiego mam markę Tefal. Firma wyspecjalizowana w małym AGD z dobrymi opiniami, to gwarantowane zadowolenie.

Przecena na frytkownicę beztłuszczową Tefal EY201815 tylko 339 zł, tylko do 10 stycznia

Gazetki Auchan przeglądam zazwyczaj, uzupełniając listę zakupów. Ciekawość zawsze skłania mnie jednak aby czytać je w całości. W ten sposób znalazłam promocję, która bardzo mnie zaciekawiła. Gdybym chciała kupić Tefal Easy Fry EY201815 w internecie, to mogłabym skorzystać z oferty nieznanego mi sklepu internetowego, który na Ceneo promuje się z ofertą na kwotę 350 zł. Chcąc dokonać zakupu w sprawdzonym sklepie, powinnam wybrać Media Expert, ale tam kosztuje już 390 złotych. Dlatego za 339 złotych na prawdę warto przejść się do stacjonarnych sklepów Auchan, bo takiej promocji nigdzie nie uświadczymy.

frytkownica beztłuszczowa Tefal EY201815 tylko 339 zł

Jest to jeden z najmniejszych modeli frytkownic beztłuszczowych od Tefala. Jej pojemność jest jednak całkowicie wystarczająca na potrzeby 4-osobowej rodziny. Koszyk ma 4,2 litra. Dla porównania w 6-litrowej szufladzie mieści się cały kurczak. Tak więc na spokojnie przygotujemy ponad pół kilo frytek czy skrzydełek z kurczaka.

Urządzenie generuje ciepło w zakresie 80 – 200 °C. Zarówno temperaturę jak i czas na minutniku ustawiamy ręcznie przy pomocy pokręteł ulokowanych na górze urządzenia. Osobiście najczęściej piekę w tej najwyżej temperaturze, i co jakiś czas doglądam, weryfikując stan „na oko”. Wiem jednak już, że skrzydełka potrzebują 15 minut, a mrożone frytki nawet pół godziny.

Szukałam pomysłu na obiad, a znalazłam super promocję na frytkownicę Tefala - tylko 339 zł