poniedziałek, 15 lipca

Czy wiesz, że Biedronka ma sporą ofertę sprzętu do ćwiczeń? Ich cena jest naprawdę przystępna, zwłaszcza gdy coś trafia na promocje.

Zawsze na początku nowego roku znajduję w sobie nową siłę do zwiększenia mojej aktywności fizycznej. Pracując zdalnie z domu, nauczyłam się poświęcać 30 minut w połowie pracy, co dostarcza mi dużą dawkę energii przez resztę dnia. Najlepiej sprawdzają się dla mnie przysiady, kilka pozycji jogi lub ćwiczenia z gumami. Mam nadzieję, że to Cię zainspiruje do czegoś nowego w tym roku. Zobacz, co ciekawego warto teraz kupić w Biedronce.

TAŚMA DO ĆWICZEŃ, OPÓR 25 KG

26,99 złotych 29,99 zł

Aktualnie w promocji dostępna jest taśma do ćwiczeń o oporze 25 kg. Osobiście posiadam podobny model w domu i dzięki niemu trenuję nogi oraz pośladki. Oczywiście istnieje wiele różnych ćwiczeń, które można wykonywać z jej użyciem, a taśma doskonale sprawdza się także podczas treningu ramion. Moim zdaniem to doskonały pomysł na urozmaicenie treningu, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca.

MATA DO ĆWICZEŃ, szara lub różowa

44,99 złotych 47,99 zł

W domu posiadam dwie maty: jedną, na której ćwiczę wewnątrz, a drugą, którą mogę śmiało zabrać do ogrodu lub na świeże powietrze. Mata za 45 złotych moim zdaniem to świetna okazja, jeśli chcesz sprawdzić, czy w ogóle będziesz z niej korzystać, lub po prostu potrzebujesz maty zapasowej. Obecnie trwa promocja na dwie maty w kolorze różowym lub szarym.

ZESTAW 4 TAŚM DO ĆWICZEŃ

29,99 złotych 34,99 zł

Jeżeli nie chcesz od razu rzucać się na głęboką wodę i zacząć od kilku dni z zakwasami, spróbuj użyć cienkich taśm. Są one bardzo elastyczne i generują niewielki opór. Stanowią świetne wprowadzenie do ćwiczeń lub treningu, gdy nie chcesz się zbyt mocno zmęczyć. Najłatwiej korzystać z nich podczas ćwiczeń na pośladki, nogi i ramiona, ale równie dobrze sprawdzają się do rozciągania.

KETTELBELL 4 KG i HANTEL 3 KG

34,99 złotych

Nieprzerwanie polecam również kettlebell 4 kg, który przez cały rok nie podrożał nawet o złotówkę. Stał się więc moim zdaniem równie opłacalny co produkty na promocji. Taki ciężar jest idealny do codziennych ćwiczeń i świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie domowej siłowni.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.