Jeśli nieuczciwe obniżki cenowe przyprawiają Cię o konwulsje, i chcesz jedynie upolować prawdziwe promocje, ta oferta jest jedną z tych, którym warto poświęcić chwilę. Mowa tu o Media Markt, a także odkurzaczu akumulatorowym Bosch, który aktualnie kupisz nawet 500 zł taniej, niż u konkurencji.

Ostatnio opublikowałam wpis poświęcony obniżkom, a mianowicie: Naga prawda o promocjach – 365 dni po dyrektywie Omnibus. Jedna z aktualnie obowiązujących zniżek w Media Markt, jest idealnym przykładem na to, że da się oferować atrakcyjne ceny, a przy tym być uczciwym w stosunku co do konsumentów. Przechodząc jednak do konkretów, w sklepie internetowym wpadł mi w oko odkurzacz akumulatorowy Bosch...

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BCS711XXL Unlimited 7

W domach roi się od rozmaitych sprzętów, jednak większość z nich wiąże się również z koniecznością zasilania. Efektem tego, jesteśmy zmuszeni spoglądać na wszechobecne przewody lub… głowić się nad ich ukryciem. Nieco inny wpływ ma to na samą pracę, ponieważ w przypadku odkurzaczy, znacząco utrudnia to sam proces sprzątania. Zmiana gniazdek, przerwy w pracy, powodów do odkładania porządków przybywa. Na szczęście producenci sukcesywnie wprowadzają na rynek coraz to praktyczniejsze rozwiązania, a wśród najbardziej popularnych znajduje się odkurzacz akumulatorowy.

Model BCS711XXL Unlimited 7 od Bosch umożliwia pracę przez około 40 minut, a to dzięki akumulatorowi o pojemności 3000 mAh. Ustawienia mocy możemy dostosować do zabrudzeń na 3 poziomach. Producent chwali się zastosowaniem znaczących technologii, a mowa tu o RotationClean System i technologii Flex. Odkurzacz wyposażono w elektroszczotkę AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED, tak więc sprzątać możemy również przy ograniczonym oświetleniu i w zakamarkach.

Gdy mowa o końcówkach i praktycznym sprzątaniu, zestaw obejmuje m.in. giętką końcówkę do trudno dostępnych miejsc, szczelinówkę, ssawkę do czyszczenia materacy i tapicerek. Możliwe jest zamontowanie odkurzacza na ścianie (za pomocą dołączonego uchwytu).

Cena: 1369 zł 1169 zł

Wszystkie parametry i szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Pomówmy o promocji…

Jak wspomniałam wcześniej, cena jest rzeczywistą obniżką – sprawdziłam to z pomocą jednej z porównywarek. Najniższa cena w polskich sklepach wynosi obecnie 1345 zł, natomiast najwyższa – 1873 zł. Skorzystałam również z historii ceny, która jest dostępna w serwisie Ceneo. Niestety, Media Markt nie poinformował o czasie trwania promocji na odkurzacz Bosch, tak więc jeśli rozmyślasz nad jego zakupem, warto się pospieszyć.

Może zainteresować Cię również: Dyson – elitarnie, czyli drogo? Cena, jaką płacisz za logo.

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.