Odkurzacz Karcher kupisz o połowę taniej w Lidlu

Odkurzacz Karcher to uniwersalne urządzenie do wykorzystania nie tylko w warsztacie czy garażu. Urządzenie to pomocne okaże się także w utrzymaniu czystości na balkonie, tarasie czy w altance.

Taki sprzęt doskonale sprawdzi się w warsztacie każdego, kto jest posiadaczem własnego warsztatu czy pracowni, a więc miejsca, w którym samodzielnie musimy dbać o czystość. Odkurzacz Karcher umożliwi zbieranie nie tylko takich zabrudzeń jak resztki roślin, drobin rozsypanego żwirku czy odpadłych, suchych liści. Równie dobrze pomoże uporać się z rozlaną wodą z podłogi, dzięki czemu ta ma okazję szybciej wyschnąć.

Aktualnie trafia się okazja, by kupić odkurzacz Karcher na mokro i sucho KWD 4 o połowę taniej, czyli za kwotę 444,50 zł. Jego regularna cena wynosi 889 zł. Akcja promocyjna trwa w sklepie online Lidl od poniedziałku 8 stycznia do niedzieli 14 stycznia. Warto jednak wiedzieć, że produkt sprzedawany jest do wyczerpania zapasów, może więc zdarzyć się tak, że wyprzedaż tego sprzętu zostanie wcześniej zakończona. Jeżeli zainteresował cię ten odkurzacz, ale szukasz tańszej alternatywy zapoznaj się z recenzją: Parkside PWD 25 B3 – test odkurzacza z Lidla za 379 zł. Najlepszy warsztatowy odkurzacz.

Odkurzacz Karcher na mokro/sucho KWD 4

Odkurzacz na mokro/sucho KWD 4 Karcher

Odkurzacz na mokro/sucho KWD 4 Karcher ma moc 1000 W. Chcąc włączyć urządzenie należy najpierw włożyć worek filtracyjny do środka zbiornika na zanieczyszczenia. Wykonany jest on z mocnej włókniny, dzięki czemu odporny jest na przypadkowe rozdarcie. Sprzęt uruchamia się przekręcając pokrętło umiejscowione centralnie na obudowie. Warto wiedzieć, że odkurzacz przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń mokrych jak i suchych. Wyposażony jest także w funkcję wydmuchu, dzięki czemu w prosty sposób można usunąć zgromadzone resztki trocin czy innych zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacz Karcher KWD 4 sprawdzi się nie tylko w warsztacie. To uniwersalny sprzęt, który pomoże usunąć zanieczyszczenia powstałe na przykład po przesadzaniu kwiatów na balkonie albo zebrać nadmiar wody z podłogi tarasu. Ciecz gromadzi się w dużym zbiorniku o pojemności 12 l. Aby obsługa urządzenia była bardziej komfortowa wszystkie akcesoria umiejscowione są na na obudowie. Możliwe jest to dzięki zamontowanym uchwytom.

Odkurzacz na mokro/sucho KWD 4 Karcher

Odkurzacz Karcher – opinie

Model KWD 4 zebrał do tej chwili 31 pozytywnych opinii. Wszystkie wystawione oceny są wysokie. Są to noty 4 lub 5 gwiazdek, na pięć możliwych. Obecnie średnia wynosi 4,8/5 gwiazdek. Klienci, którzy zakupili sprzęt i mieli okazję sprawdzić jak działa maszyna w praktyce podkreślają, że urządzenie jest łatwe w obsłudze i dobrze wyposażone w akcesoria. Inni wskazują na wysoką moc ssącą, dużą pojemność zbiornika czy odpowiedni stosunek ceny do jakości.

Interesują cię także inne wyprzedaże w sklepach Lidl? Sprawdź, jakie kupisz elektronarzędzia marki Parkside w tym tygodniu zarówno w sklepie stacjonarnym jak i online.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.