Niemiecka sieć sklepów ma w zanadrzu wiele noworocznych niespodzianek, zwłaszcza dla fanów tanich rozwiązań. Lada dzień, czeka nas powrót lubianych gadżetów elektronicznych z Lidla. Sprawdź, co może Ci się przydać!

Sieć rozrasta się niemal w mgnieniu oka, co potwierdzają liczne raporty oraz wyniki finansowe. Większa ekspansja to większe możliwości – również w kwestii poszerzania oferty. Niespełna kilka dni temu, informowałam o ciekawej elektronice w Lidlu, a już dziś – przychodzę z kolejną, dobrą wiadomością. Mowa tu o pojawieniu się kilku gadżetów od marek własnych należących do Lidla.

Lidl – Silvercrest słuchawki douszne z Bluetooth

Powyższy model ukazał się w ofercie już nieco wcześniej, a na ten moment jest ogólnodostępny w niemieckim sklepie internetowym Lidl. Słuchawki są bezprzewodowe, a ze smartfonem łączą się poprzez Bluetooth. Akumulator o pojemności 400 mAh umożliwia korzystanie z gadżetu przez około 4,5 godziny. Sterowanie odbywa się bezpośrednio na jednej ze słuchawek lub z pomocą asystentów głosowych. Taką przyjemność będziemy mieli szansę kupić w promocji, a w dodatku w dwóch wariantach kolorystycznych.

Słuchawki Bluetooth, Lidl

Cena: 99 zł 69 zł

Lidl – Silvercrest myszka bezprzewodowa Plug & Play

Jedni z nas mają większego skilla w obsłudze touchpada, pozostali zaś preferują obsługę komputera lub laptopa myszką. Jeden z bezprzewodowych modeli Plug & Play trafi również do Lidla. Jak wynika z dostępnych informacji, rozdzielczość czujnika optycznego wynosi od 1000 do 2000 DPI. Myszka posiada 5 programowalnych przycisków, a także jeden odpowiadający za czułość wskaźnika. Myślę, że to dość dobre rozwiązanie dla osób, które wykorzystują sprzęt do podstawowych czynności, a jednocześnie nie chcą kolejnych zwisających kabli z biurka.

Myszka bezprzewodowa Lidl

Cena: 24,99 zł

Lidl – TRONIC przewód USB

Choć jak widać rynek oferuje nam mnóstwo bezprzewodowych rozwiązań, znaczna część sprzętów musi być tak czy owak – zasilana. Jak przystało na kable, po dłuższym użytkowaniu przypominać mogą powyginane, niezidentyfikowane obiekty. Jeśli nie chcesz narażać się na duży koszt i inwestować w oryginalne komplety, warto wyposażyć się w zamiennik. W ofercie Lidla pojawi się metrowy kabel USB od TRONIC, a wybierać możemy spośród kilku wtyczek, w tym m.in. USB 2.0 A lub USB C.

Przewód USB Lidl

Cena: 9,99 zł

Oferta elektronicznych gadżetów pojawi się w sklepach stacjonarnych już 15 stycznia. Wraz z nimi, na półkach znajdziemy m.in. niszczarkę do dokumentów UNITED OFFICE oraz lampkę LED LIVARNO.

Może zainteresować Cię również: Naga prawda o promocjach – 365 dni po dyrektywie Omnibus

Materiał zawiera linki partnerskie.