Niemiecka sieć sklepów ma w zanadrzu wiele noworocznych niespodzianek, zwłaszcza dla fanów tanich rozwiązań. Lada dzień, czeka nas powrót lubianych gadżetów elektronicznych z Lidla. Sprawdź, co może Ci się przydać!

Sieć rozrasta się niemal w mgnieniu oka, co potwierdzają liczne raporty oraz wyniki finansowe. Większa ekspansja to większe możliwości – również w kwestii poszerzania oferty. Niespełna kilka dni temu, informowałam o ciekawej elektronice w Lidlu, a już dziś – przychodzę z kolejną, dobrą wiadomością. Mowa tu o pojawieniu się kilku gadżetów od marek własnych należących do Lidla.

Lidl – Silvercrest słuchawki douszne z Bluetooth

Powyższy model ukazał się w ofercie już nieco wcześniej, a na ten moment jest ogólnodostępny w niemieckim sklepie internetowym Lidl. Słuchawki są bezprzewodowe, a ze smartfonem łączą się poprzez Bluetooth. Akumulator o pojemności 400 mAh umożliwia korzystanie z gadżetu przez około 4,5 godziny. Sterowanie odbywa się bezpośrednio na jednej ze słuchawek lub z pomocą asystentów głosowych. Taką przyjemność będziemy mieli szansę kupić w promocji, a w dodatku w dwóch wariantach kolorystycznych.

Cena: 99 zł 69 zł

Lidl – Silvercrest myszka bezprzewodowa Plug & Play

Jedni z nas mają większego skilla w obsłudze touchpada, pozostali zaś preferują obsługę komputera lub laptopa myszką. Jeden z bezprzewodowych modeli Plug & Play trafi również do Lidla. Jak wynika z dostępnych informacji, rozdzielczość czujnika optycznego wynosi od 1000 do 2000 DPI. Myszka posiada 5 programowalnych przycisków, a także jeden odpowiadający za czułość wskaźnika. Myślę, że to dość dobre rozwiązanie dla osób, które wykorzystują sprzęt do podstawowych czynności, a jednocześnie nie chcą kolejnych zwisających kabli z biurka.

Cena: 24,99 zł

Lidl – TRONIC przewód USB

Choć jak widać rynek oferuje nam mnóstwo bezprzewodowych rozwiązań, znaczna część sprzętów musi być tak czy owak – zasilana. Jak przystało na kable, po dłuższym użytkowaniu przypominać mogą powyginane, niezidentyfikowane obiekty. Jeśli nie chcesz narażać się na duży koszt i inwestować w oryginalne komplety, warto wyposażyć się w zamiennik. W ofercie Lidla pojawi się metrowy kabel USB od TRONIC, a wybierać możemy spośród kilku wtyczek, w tym m.in. USB 2.0 A lub USB C.

Cena: 9,99 zł

Oferta elektronicznych gadżetów pojawi się w sklepach stacjonarnych już 15 stycznia. Wraz z nimi, na półkach znajdziemy m.in. niszczarkę do dokumentów UNITED OFFICE oraz lampkę LED LIVARNO.

Może zainteresować Cię również: Naga prawda o promocjach – 365 dni po dyrektywie Omnibus

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.