Elektronarzędzia marki Parkside taniej na wyprzedaży w sklepach Lidl

Rusza pierwsza poświąteczna wyprzedaż w sklepach Lidl. Majsterkowicze i fachowcy będą mieli okazję kupić taniej elektronarzędzia. Sprawdź, w co warto się zaopatrzyć.

Wyprzedaż elektronarzędzi to jedno z największych świąt konsumenckich wszystkich majsterkowiczów. Nie ma co się dziwić, bo przecież – kto lubi przepłacać? Oczywiście, nikt! W związku z tym większość z nas przed planowanym zakupem zwykle stara się wyszukać najlepsze w danym momencie promocje, które pozwolą zaoszczędzić nieco gotówki. Nie musisz już samodzielnie przeglądać wszystkich ofert ze sklepu internetowego Lidl w poszukiwaniu tych najlepszych. Zrobiłam to za ciebie! Poniżej przedstawiam urządzenia warte uwagi.

Elektronarzędzia – co upolujemy w sklepach stacjonarnych w tym tygodniu?

Właśnie w tym tygodniu rusza pierwsza w tym roku wyprzedaż w sklepach stacjonarnych. Podzielona jest ona na dwa etapy, a pierwszy rozpocznie się we czwartek 11 stycznia. Dostępne będą wówczas akcesoria do samochodu, na przykład prostownik do akumulatora, cyfrowy manometr do opon czy urządzenie rozruchowe z powerbankiem. Także tego dnia można będzie nabyć akumulatorowy klucz udarowy czy termowentylator ceramiczny.

Jednak zdecydowanie więcej elektronarzędzi trafi do sprzedaży w sobotę 13 stycznia. Można będzie zaopatrzyć się w wiertarko wkrętarkę wyposażoną w akumulator i ładowarkę, szlifierkę prostą, młotowiertarkę czy opalarkę. Ponadto dostępnych będzie bardzo dużo akcesoriów, wśród których wymienię zestawy wierteł, bitów czy dłut oraz mierniki.

Przeczytaj również: Czy warto kupić wiertarkę stołową Parkside? Przytaczam tam najnowsze opinie nabywców.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 20 V

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 20 V

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 20 V wyposażona jest w dwubiegową skrzynię i do wyboru jeden z 25 poziomów momentu obrotowego plus dodatkowy poziom wiercenia. Wbudowana lampa LED, gumowana okładzina na rączce oraz blokada wrzeciona Spindle Lock ułatwiają korzystanie z narzędzia. Zestaw zawiera akumulator 20 V A Ah, ładowarkę, zestaw ośmiu bitów i ośmiu wierteł HSS oraz walizkę.

Cena: 279,00 zł Cena: 229,00 zł Sprawdź ofertę

Młotowiertarka z udarem PBH 800 A1

Młotowiertarka z udarem PBH 800 A1

Młotowiertarka z udarem PBH 800 A1 Parkside zasilana jest sieciowo. Urządzenie ma moc 800 W i przeznaczone jest do obróbki materiałów twardych jaki i miękkich. Młotowiertarka ma szybkozaciskowy uchwyt wiertarski (SDS-Plus). Na obudowie znajduje się przełącznik, który umożliwia wybór jednej z czterech funkcji: wiercenia, wiercenia z udarem, regulację pozycji dłuta oraz dłutowanie z udarem. Wygodę zwiększa uchwyt czołowy, który można zamontować w dogodnej pozycji. W zestawie: dłuto płaskie (250 mm), trzy wiertła (Ø 6/8/10 mm x 150 mm), metalowy ogranicznik głębokości, uchwyt wiertarski dla wiertła o okrągłym chwycie oraz walizka.

Cena: 249,00 zł Cena: 199,00 zł Przejdź do sklepu

Termometr na podczerwień

Termometr na podczerwień

Termometr na podczerwień Parkside ma możliwość zmierzyć temperaturę w zakresie od -50°C do 380°C odczytując i podając ten wynik zarówno w skali Celsjusza i Fahrenheita. Umożliwia to ośmiopunktowy laser, zwiększający dokładność pomiaru. Wyniki można obserwować na kolorowym wyświetlaczu.

Cena: 99,00 zł Cena: 69,00 zł Sprawdź ofertę

Miernik cyfrowy

Miernik cyfrowy

Miernik cyfrowy marki Parkside może służyć do pomiaru napięcia lub natężenia prądu albo do sprawdzania przepływu. Pomiarów dokonuje się przy pomocy dwóch końcówek mierniczych.

Cena: 59,90 zł Sprawdź ofertę

Więcej informacji o aktualnej wyprzedaży znajdziesz w tekście, gdzie przeglądam nową gazetkę Lidla.

Co będzie na wyprzedaży w kolejnym tygodniu?

Przyszłotygodniowa wyprzedaż rozpocznie się już we czwartek 18 stycznia. Można będzie kupić różne modele akumulatorów i ładowarek. Ponadto na sklepowych półkach pojawią się akumulatorowe narzędzia marki Parkside, na przykład polerka, piła ręczna czy wiertarko wkrętarka, wszystkie o mocy 12 V. Można także będzie stać się posiadaczem urządzeń marki Parkside Performance, wybierając multiszlifierkę lub akumulatorowy klucz udarowy.

Multiszlifierka 12 V Parkside Performance

Multiszlifierka 12 V Parkside Performance

Multiszlifierka 12 V Parkside Performance przeznaczona jest do obróbki drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Ma kompaktowe wymiary i wyposażona jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy. Warto wiedzieć, że w zestawie znalazł się akumulator 12 V 2 Ah i ładowarka. Ponadto w dołączonej walizce znajdują się akcesoria, między innymi frezy, tarcze tnące, taśmy i arkusze szlifierskie czy wiertła.

Akumulatorowa szlifierka wielofunkcyjna 12 V PAMS 12 A1 Parkside

Akumulatorowa szlifierka wielofunkcyjna 12 V, PAMS 12 A1

Akumulatorowa szlifierka wielofunkcyjna 12 V PAMS 12 A1 przystosowana jest do używania papieru ściernego mocowanego na rzep, co ułatwia jego wymianę. Urządzenie można podłączyć do zewnętrznego układu zasysania, zaś na obudowie umieszczono kolorowy wskaźnik stanu naładowania baterii, co zwiększa komfort pracy. Do szlifierki dodana jest złączka dla zewnętrznego układu zasysania, cztery arkusze ścierne o uziarnieniu 60/80/120/240, element mocujący do arkuszy ściernych oraz walizka.

Cena: 139,00 zł Cena: 99,00 zł

Akumulatorowa polerka 12 V Parkside

Elektronarzędzia marki Parkside taniej na wyprzedaży w sklepach Lidl

Akumulatorowa polerka 12 V marki Parkside przeznaczona jest do szlifowania i polerowania. Wyposażona jest w dwubiegową przekładnię, możliwość płynnej regulacji obrotów oraz dodatkowy uchwyt. Zestaw zawiera akcesoria do polerowania i walizkę. Niestety, akumulator i ładowarkę należy dokupić osobno lub istnieje możliwość użycia innej baterii z serii X 12 V Team Parkside.

lidl wyprzedaż elektronarzędzi Lidl wyprzedaż elektronarzędzi. Ja też nie lubię przepłacać, więc szukam najlepszych promocji

Wyprzedaż elektronarzędzi online

Oferta promocyjna sklepu internetowego ma to do siebie, że często się zmienia. Co to oznacza? Otóż, jeśli wypatrzysz sprzęt, który ma dobrą cenę, to nie ma co się długo zastanawiać, bo jutro może już go nie być w sprzedaży w okazyjnej cenie. Tak właśnie jest z obecną wyprzedażą. Tylko dziś można kupić o 23% taniej szlifierkę wielofunkcyjną 3 w 1 PMFS 200 C3, której posiadaczem można stać się wydając 129 zł. Niestety z elektronarzędzi można tylko nabyć ten jeden sprzęt. Ponadto można kupić drut stalowy o różnej grubości do urządzeń spawalniczych. Na tym kończy się skromna oferta wyprzedażowa w sklepie online Lidl na tą chwilę.

Szlifierka wielofunkcyjna 3 w 1 PMFS 200 C3

Szlifierka wielofunkcyjna 3 w 1 PMFS 200 C3

PMFS 200 C3 łączy w sobie cechy trzech urządzeń: szlifierki trójkątnej, mimośrodowej i oscylacyjnej. Sprzęt ma moc 200 W i możliwość podłączenia do zewnętrznego układu zasysania albo do zbiornika, który będzie zbierał pył. Liczbę drgań można płynnie regulować w zakresie od 14000-24000 min-¹. Papier ścierny w szlifierce wielofunkcyjnej mocowany jest na rzep, co znacznie przyspiesza jego wymianę.

Cena: 169,00 zł Cena: 129,00 zł

Zapraszam do zapoznania się z naszym rankingiem, traktującym o myjkach ciśnieniowych znanych marek, takich jak: Makita, Stihl, Bosch czy Karcher.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.