Sprawdziłam najnowszą ofertę i wybrałam prawdziwe perełki, które są dostępne w korzystnych cenach. Ten tydzień to czas, kiedy taniej kupisz akcesoria do samochodu oraz mierniki i eletronarzędzia. Tak oto prezentuje się nowa gazetka Lidla.

Na stronie internetowej Lidla co tydzień pojawia się nowa gazetka, w której można sprawdzić, co ciekawego pojawi się w najbliższym tygodniu w sklepach stacjonarnych. To, czego zwykle szukam jako pierwsze, to urządzenia do kuchni i domu oraz elektronarzędzia. Jednak nie musisz już wertować jej całej, bo ja zrobiłam to za ciebie. Przejrzałam dokładnie wszystkie propozycje w poszukiwaniu najlepszych ofert, które prezentuję poniżej.

Nowa gazetka Lidla – co w przyszłym tygodniu?

Pojawiła się już nowa gazetka Lidla. Tym razem w placówkach stacjonarnych można będzie kupić akcesoria do samochodu oraz narzędzia dla majsterkowicza marki Parkside. Czwartek, 11 stycznia, to dzień, kiedy dostępny będzie na przykład cyfrowy manometr do opon, prostownik do akumulatorów samochodowych czy urządzenie rozruchowe z powerbankiem. Tego dnia kupisz również akumulatorowy klucz udarowy Parkside, sprzedawany w pełnym zestawie. Od soboty 13 stycznia ruszy wyprzedaż, na którą zapewne czekają majsterkowicze. Będzie można wówczas zaopatrzyć się w elektronarzędzia, zestawy przyborów czy miernik cyfrowy, poziomu dźwięku lub termometr na podczerwień.

Przeczytaj także: Wiertarko wkrętarki, które kupiłabym do warsztatu w Lidlu.

Nowa gazetka Lidla – najciekawsze produkty

Akumulatorowy klucz udarowy 20V Parkside

Akumulatorowy klucz udarowy 20V Parkside przeznaczony jest do wymiany kół samochodowych. Narzędzie oferuje wybór momentu obrotowego na jednym z pięciu poziomów 100, 150, 200, 300 lub 400 Nm, który można płynnie ustawić. Dodatkowo klucz udarowy ma wbudowaną lampę LED, która doświetla obszar roboczy i ogumowany uchwyt, co zwiększa komfort pracy. Zestaw zawiera akumulator i ładowarkę oraz cztery klucze nasadowe (17 / 19 / 21 / 23 mm). Warto zwrócić uwagę, że online dostępny jest klucz o takich samych parametrach, jednak sprzedawany jest bez akumulatora i ładowarki, za cenę 399 zł.

Termowentylator ceramiczny Parkside

Termowentylator ceramiczny Parkside posiada regulowany termostat, który można ustawić na poziomie 1100 W lub na pełnej mocy 2000 W. Oprócz tego, że nawiewa ciepłe powietrze urządzenie może pełnić funkcję wentylatora. Jeżeli jesteś ciekaw więcej informacji zapraszam do lektury recenzji Ta nagrzewnica, to mój najlepszy zakup z Lidla w 2023. Nic jej nie przebije!

Ostrzałka elektryczna Parkside

Ostrzałka elektryczna Parkside ma moc 65 W i zasilana jest sieciowo. To uniwersalne narzędzie, które służy do ostrzenia noży, nożyczek, wierteł, przecinaków i dłut. Istnieje możliwość regulowania kąta ostrzenia. Ostrość akcesoriom nadaje diamentowa tarcza szlifierska o średnicy 49,5 mm.

Miernik poziomu dźwięku Parkside

Miernik poziomu dźwięku Parkside wyposażony jest w cyfrowy wskaźnik dBA i podświetlenie. Służy do pomiarów natężenia dźwięków. Można wybrać tryb pomiaru – fast lub slow.

Szczypce zaciskowe do kabli PCZS 231 A2 Parkside

Szczypce zaciskowe do kabli PCZS 231 A2 Parkside umożliwiają cięcie, ściąganie izolacji oraz zaciskanie. Zestaw zawiera aż 231 elementów, wśród których znajdują się końcówki kablowe, płaskie tuleje wtykowe, wtyczki, różne rodzaje złącz i opaski kablowe.

Interesuje cię ta wyprzedaż i chcesz uzyskać więcej informacji? Znajdziesz je w tekście Elektronarzędzia i akcesoria marki Parkside 50% taniej! Rusza wyprzedaż w sklepach Lidl

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.