Narzędzia i akcesoria Niteo cieszą się znaczną popularnością wśród klientów. Zachęcający jest długi, bo aż trzyletni okres gwarancji na urządzenia, mnogość wyboru oraz szeroki dostęp.

Choć wyprzedaż w sklepach stacjonarnych Bierdonka rozpoczęła się wraz z pierwszym pracującym dniem w Nowym Roku to wciąż pozostało sporo czasu do jej zakończenia. Przedstawiciele sklepu przygotowali promocyjną ofertę, która podzielona jest na dwa okresy czasowe, które wzajemnie się ze sobą pokrywają. Pierwsza część wyprzedaży rozpoczęła się 2 stycznia i potrwa do soboty 13 stycznia. Druga rozpoczęła się 4 stycznia, a zakończy się w środę 17 stycznia. Sprawdzam, w jakie narzędzia i akcesoria Niteo można zaopatrzyć się w tej placówce.

Jesteś ciekaw marki Niteo Tools? Sprawdź, czego udało nam się o niej dowiedzieć.

Niteo w Biedronce

Podczas trwającej od 2 stycznia wyprzedaży w Biedronce na sklepowych półkach można kupić przede wszystkim akcesoria marki Niteo. Niektóre z nich określone są mianem superhitu. Wśród tych produktów znalazły się:

  • taśmy do prac warsztatowych;
  • zestawy wierteł, bitów lub wkrętaków;
  • zestaw remontowo-naprawczy;
  • otwornice diamentowe;
  • klucze płasko-oczkowe z grzechotką;
  • regał warsztatowy.

We czwartek 4 stycznia na sklepowe półki Biedronki dodano narzędzie miernicze, wypalarkę, latarkę warsztatową stojącą lub składaną, piłę ręczną oraz zestaw pił. Superhitem cenowym stały się latarka czołowa lub do wyboru latarka z powerbankiem, których właścicielem można stać się wydając 14,99 zł. Można również nabyć drobne akcesoria remontowe i wybrać zestaw 300 oringów lub 209 nakrętek, także za 14,99 zł.

Narzędzie miernicze lub wypalarka

Narzędzie miernicze lub wypalarka

Narzędzie miernicze to wielofunkcyjne urządzenie. Może być suwmiarką elektroniczną, multimetrem lub kątomierzem cyfrowym. Natomiast wypalarka umożliwi tworzenie wzorów czy napisów na przykład w drewnie.

Narzędzia i akcesoria Niteo w Biedronka Home

Udarowa wiertarka sieciowa Niteo

Udarowa wiertarka sieciowa Niteo

Udarowa wiertarka Niteo ma moc 810 W i przeznaczona jest do użytku domowego. Przyda się nie tylko do wykonywania drobnych prac naprawczych, ale również podczas większego remontu, ponieważ wyposażona jest w funkcję udaru. Urządzenie ma możliwość regulowania obrotów prawo/lewo oraz można płynnie wybrać prędkość obrotową w zakresie od 0 do 3100 obrotów na minutę. Dodatkowy uchwyt pomaga zwiększyć docisk. Wiertarka udarowa jest w promocji do niedzieli 14 stycznia i kosztuje 109 zł. Dodam, że jej cena regularna wynosi 159 zł.

Oscylacyjna szlifierka akumulatorowa Niteo 12V Max

Szlifierka akumulatorowa Niteo

Szlifierka akumulatorowa Niteo ma prędkość obrotową wynoszącą 13000 obrotów na minutę. Zasilana jest z akumulatora o pojemności 2000 mAh, który ładuje się – jak podaje producent – w zaledwie godzinę. Stan naładowania można sprawdzać na kontrolce umieszczonej od góry urządzenia. W zestawie dodatkowo znajduje się ładowarka, trzy papiery ścierne oraz przejściówka umożliwiająca podpięcie do zewnętrznego układu odsysania pyłu wraz z workiem na pył. Szlifierkę można kupić w promocyjnej cenie do 14 stycznia za 153 zł. Jej cena regularna wynosi 219 zł.

Chcesz sprawdzić, co dzieje się u konkurencji i dowiedzieć się, co można upolować w Lidlu? Tam wyprzedaż sięga nawet 50%!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.