Kiedy za oknem śnieg i mróz, raczej niewielu z nas myśli o lodach, które przynoszą latem ochłodę. Jednak, kto odważnemu zabroni? Teraz maszynka do lodów i inne urządzenia do kuchni taniej o co najmniej 30%!

Urządzenia kuchenne mają to do siebie, że co jakiś czas potrzebujemy zaopatrzyć się w nowe. Warto wówczas polować na promocje, dzięki którym, w naszej kieszeni zostają konkretne sumy pieniędzy. Tak właśnie jest z obecną wyprzedażą, która rozpoczęła się w sklepie online Lidl właśnie dziś 8 stycznia. Na podjęcie decyzji o zakupie pozostało jeszcze sporo czasu, bo do niedzieli 14 stycznia, warto jednak pamiętać, że te najbardziej atrakcyjne oferty szybko znikają ze sklepowych półek. Moją uwagę zwróciło kilka produktów, ale najbardziej wpadła mi w oko maszynka do lodów. Jako, że jestem zagorzałą fanką tego przysmaku to uwielbiam degustować się nimi niemal o każdej porze roku.

Przeczytaj również o trwającej promocji na kolbowy ekspres do kawy w stylu retro!

Maszynka do lodów SEM 90 C3 Silvercrest

Maszynka do lodów SEM 90 C3 marki Silvercrest o mocy 90 W wyposażona jest w dwa przyciski, umożliwiające tworzenie lodów włoskich lub mrożonych oraz włącznik/wyłącznik. Przynoszące ochłodę desery można przygotować w 50 do 80 minut. Początkowo może okazać się bardzo przydatna książeczka zawierająca sześć przepisów. Ponadto zestaw zawiera niezbędne akcesoria, na przykład łyżkę do nakładania lodów czy silikonową łopatkę, które można myć w zmywarce. Urządzenie można w promocji nabyć za 314,30 zł. Dodam, że jego regularna cena wynosi 449 zł.

Piekarnik elektryczny SGB 800 A1 Silvercrest

Piekarnik elektryczny SGB 800 A1 Silvercrest to urządzenie, które umożliwi przygotowanie ciepłego dania, zarówno na śniadanie, kolację jak i na danie główne. Za uchylnymi drzwiami znajduje się komora o pojemności 9 l. Można równocześnie przygotowywać dania na dwóch poziomach, wykorzystując do tego dołączone do zestawu ruszt i blaszkę. Piekarnik ma funkcje, które pozwalają na gotowanie czy grillowanie, a nawet na odgrzewanie potraw. Model ten ma dwa pokrętła. Jedno z nich służy do regulowania czasu opiekania – do 60 minut, natomiast drugim ustawiamy temperaturę w zakresie od 100°C do 230°C. Urządzenie można kupić taniej o 31 %, wydając zaledwie 149 zł, zamiast 219 zł.

Okrągły grill stołowy z garnkiem 2 w 1 Hot Pot Silvercrest

To naczynie dla tych, którzy powoli myślą – choć jeszcze o bardzo odległym – sezonie na biwak. Jednak smaki lata, można już odtworzyć używając okrągłego grilla stołowego z garnkiem 2 w 1 Hot Pot. Urządzenie to mam moc 1800 W. Umożliwia jednoczesne gotowanie i grillowanie. Potrawy ułożone na kopułce są grillowane, zaś spływające z nich soki dodają smaku pożywnym zupom. Naczynie wewnątrz pokryte jest powłoką Ilag, zapobiegającą przywieraniu opiekanych potraw, dzięki czemu łatwiej jest je utrzymać w czystości. Wyjmowaną płytę grillową z pojemnikiem na zupę można myć w zmywarce. Pokrętłem płynnie można regulować temperaturę. Posiadaczem grilla można stać się wydając kwotę 209,30 zł, zamiast 299 zł, czyli ceny regularnej. Zaoszczędzone zaś pieniądze można wydać na inne sprzęty.

Interesują cię atrakcyjne cenowe oferty w sklepie Lidl? Sprawdź, czego dowiedziałam się o ekspresie kapsułkowym marki Krups. To najtańsza opcja na rynku!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.