Sobotnia wyprzedaż w Lidlu – tylko zobacz te ceny

Sklep internetowy tej popularnej sieci jest bardzo rozbudowany, przez co wyłapanie najlepszych promocji może zająć dużo czasu. Nie musisz się już zastanawiać, jak sprawdzić co trafiło na wyprzedaż w Lidlu. Wyszukałam najciekawsze oferty.

Wszystkim nam chociaż raz grała w głowie melodyjka z reklamy sieci sklepów Lidl. Miała ona swój jasny przekaz, żeby wybrać się na sobotnie promocje do placówki stacjonarnej. Rzeczywiście warto korzystać z takiej okazji, bo kto z nas lubi przepłacać. Jednocześnie dodam, że jeśli za oknem jest zimno i buro, to wcale nie trzeba nigdzie wychodzić, żeby zrobić zakupy. Wystarczy wejść do sklepu internetowego i sprawdzić, co trafiło na wyprzedaż w Lidlu. Można wyszukać tam prawdziwe perełki. Dziś zrobiłam taki przegląd i wyszukałam najbardziej atrakcyjne moim zdaniem promocje.

Wyprzedaż w Lidlu

Sprawdziłam, co najbardziej opłaca się kupić w nadchodzącym tygodniu w sklepach stacjonarnych Lidl. Pod uwagę wzięłam też aktualnie trwający jeszcze tydzień i to co można kupić online. Interesowały mnie elektronarzędzia do warsztatu i inne sprzęty, które ułatwią pracę w każdym gospodarstwie. Oczywiście, najwięcej jest sprzętów marki własnej Parkside. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto inwestować w tę markę, przeczytaj naszą opinię. Jednak to nie wszystko, bo aż o połowę taniej można kupić odkurzacz na mokro i sucho marki Karcher.

Przeczytaj, jakie urządzenia do kuchni i domu znanych marek kupisz w Lidlu.

Akumulatorowa szlifierka wielofunkcyjna 12 V PAMS 12 A1 Parkside

Akumulatorowa szlifierka wielofunkcyjna 12 V, PAMS 12 A1 Parkside

Akumulatorowa szlifierka wielofunkcyjna 12 V PAMS 12 A1 ma stopę o trójkątnym kształcie, dzięki czemu łatwiej dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc. Arkusze papieru ściernego mocowane są na rzep, co ułatwia wymianę. Szlifierkę można podłączyć do zewnętrznego układu zasysania, co zwiększa komfort pracy. Wygodę daje także ogumowana okładzina oraz trójkolorowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora. Urządzenie od czwartku 18 stycznia będzie można kupić w sklepach stacjonarnych w cenie niższej o 40 zł, za kwotę 99 zł.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 12 V PBSA 12 E4

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 12 V PBSA 12 E4

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 12 V PBSA 12 E4 ma dwubiegową skrzynię oraz możliwość wybrania jednego z 19 momentów obrotowych plus regulację wiercenia. Przeznaczona jest do wiercenia w miękkich materiałach, jak drewno, metal czy tworzywo. Blokada wrzeciona Spindle Lock ułatwia wymianę bitów i wierteł w sposób bez narzędziowy. Ten model urządzenia wyposażony jest w oświetlenie LED, uchwyt pokryty antypoślizgową okładziną oraz kolorowy wskaźnik naładowania baterii. Sprzęt można będzie nabyć w placówkach stacjonarnych od 18 stycznia za 79,90 zł.

Spalinowa dmuchawa do liści PBLG 52 A1

Spalinowa dmuchawa do liści PBLG 52 A1

Choć okres kiedy liście z drzew spadają jest już za nami to spalinowa dmuchawa do liści PBLG 52 A1 może przydać się w gospodarstwie nie tylko w tym czasie. Usunie ona także resztki skoszonych traw z chodnika, a nawet rozdmucha sypki śnieg z podjazdu. Urządzenie wyposażone jest w dwusuwowy silnik benzynowy o mocy 1600 W. Paliwo mieści się w zbiorniku o pojemności 1,3 l. Powietrze jest wydmuchiwane z prędkością 290 km/h używając dyszy płaskiej. Decydując się na okrągłą końcówkę uzyskamy prędkość przepływu 230 km/h. Urządzenie można nabyć w cenie obniżonej o 35% za sumę 549,00 zł do niedzieli 14 stycznia w sklepie online.

Odkurzacz na mokro/sucho KWD 4 Karcher

Odkurzacz na mokro/sucho KWD 4 Karcher

Odkurzacz na mokro/sucho KWD 4 Karcher sprawdzi się podczas wielu prac porządkowych w warsztacie lub w pracowni. Okaże się także dobrym pomocnikiem w gospodarstwie, na przykład podczas sprzątania wnętrza samochodu, usuwania liści z tarasu albo robienia porządku przy przesadzaniu kwiatów. Urządzenie ma dołączone najważniejsze akcesoria, które można przechowywać na obudowie w specjalnych uchwytach. Co istotne, wszystkie stałe zabrudzenia zbierają się w mocnym flizelinowym worku, natomiast płynne w 12 l zbiorniku. Odkurzacz na mokro/sucho KWD 4 Karcher trafił na promocję, która zakończy się w sklepie online w niedzielę 14 stycznia. Do tej pory można stać się właścicielem tego sprzętu za połowę jego ceny, czyli za równowartość 444,50 zł.

Spodobał ci się ten produkt i chcesz uzyskać więcej informacji? Sprawdź, co pisałam w tekście: Odkurzacz Karcher kupisz o połowę taniej w Lidlu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.