środa, 19 czerwca

Planujesz doposażyć kuchnię? Zastanawiasz się gdzie i jakie kupić urządzenia kuchenne? Każdy z nas patrzy nas na cenę i chce wydać tylko tyle ile to konieczne. Dobrze, że akurat trwa promocja w Lidlu.

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć sprzętów kuchennych, które ułatwią i usprawnią pracę (obróbka mechaniczna i termiczna żywności), a równocześnie będą ładnie się prezentować. Dzięki tym urządzeniom możemy zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć np. na zabawę z dzieckiem lub rozwijanie własnych pasji. Od poniedziałku 8 stycznia rozpoczęła się promocja w sklepie internetowym Lidl. Można kupić urządzenia kuchenne, przecenione o około 30%. Wyprzedaż ta potrwa do niedzieli 14 stycznia, więc jest jeszcze dość czasu, by się zastanowić i dokonać dobrego wyboru.

Robot kuchenny planetarny SKM 600 D3 Silvercrest

Robot kuchenny planetarny SKM 600 D3 Silvercrest ma moc 600 W. Wyposażony jest w dużą misę o pojemności 5 l oraz wymienne akcesoria, które umożliwiają wyrobienie chleba, ciasta lub ubicie puszystej piany z białek czy śmietany. Warto wiedzieć, że akcesoria te można myć w zmywarce, a ich wymianę ułatwia uchylne ramię. Pokrętło, umieszczone w wygodnym miejscu, umożliwia dobranie odpowiedniej prędkości dla mieszadeł. To, co wyróżnia ten model, to niebanalny kolor, dzięki czemu urządzenia po użyciu nie trzeba chować do kuchennych szafek. Szukasz innych takich kolorowych sprzętów? Sprawdź, co pisałam na ten temat. Robota kuchennego Silvercrest można nabyć w cenie obniżonej o 30%, za kwotę 321,30 zł.

Zestaw do fondue Cuisinier Deluxe

Zestaw do fondue Cuisinier Deluxe pokryty jest wewnątrz powłoką nieprzywierającą, co uprzyjemnia smaczną degustację, ale także daje komfort podczas mycia. Urządzenie wyposażone jest w wyłącznik termiczny, który pozwala kontrolować temperaturę jedzenia. Potrawa mieści się w 2,3 l naczyniu. Do zestawu dodany jest komplet sześciu widelczyków. Posiadaczem zestawu do fondue można stać się wydając 139,30 zł.

Piekarnik elektryczny SGB 800 A1 Silvercrest

Piekarnik elektryczny SGB 800 A1 obsługuje się wybierając za pomocą pokręteł interesującą nas temperaturę w zakresie od 100°C do 230°C oraz czas do 60 minut. Wnętrze piekarnika to komora o pojemności 9 l. Dania można jednocześnie opiekać, grillować lub podgrzewać na dwóch poziomach, a ich wizualny stopień przygotowania można obserwować przez duże okno umieszczone w uchylnych drzwiczkach. Piekarnik elektryczny marki Silvercrest można kupić w cenie obniżonej o 31% za 149 zł. Dodam, że jego regularna cena wynosi 219 zł.

Jajowar SED 400 A1 Silvercrest

Wreszcie zakończy się problem jak długo gotować jajka. Pomoże w tym jajowar SED 400 A1 Silvercrest, który wyposażony jest w programator umożliwiający gotowanie. Dzięki temu, jajko będzie przygotowane dokładnie tak, jak było to przez nas zamierzone: na miękko, średnio lub na twardo. Na wkładce do gotowania zmieści się jednocześnie siedem sztuk. O tym, że produkt jest gotowy do spożycia poinformuje nas sygnał dźwiękowy. Aktualnie posiadaczem jajowaru można stać się wydając równowartość 62,93 zł.

Czy wiesz, że obecnie na wyprzedaży w Lidlu kupisz także maszynkę do lodów taniej o 30%? Sprawdź z nami szczegóły.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.