Majówkowa oferta Lidla dla majsterkowiczów – to prawdziwa okazja!

Poszukujesz nowych sprzętów w atrakcyjnej cenie, z którymi łatwiej będzie Ci przeprowadzić remont w mieszkaniu albo rozwijać swoją pasję? Sprawdź, co będzie od jutra w Lidlu.

Parkside warsztat narzędzia elektronarzędzia LIDL zegar

Narzędzia marki Parkside są znane i popularne. Przeznaczone są do użytku domowego dla tych, którzy okazjonalnie potrzebują coś w domu naprawić oraz dla profesjonalistów. Warto pamiętać, że urządzenia marki Parkside objęte są trzyletnią gwarancją. Dostępne są tylko w sklepach Lidl, na stronie online lub stacjonarnie. Właśnie oferta stacjonarna jest najbardziej kusząca, zwłaszcza wtedy, kiedy masz możliwość wziąć konkretne narzędzie do ręki i je sobie z bliska obejrzeć. Już jutro w sobotę 29 kwietnia 2023 r., nadchodzi znowu taka okazja. Będzie można kupić wiele przydatnych narzędzi i akcesoriów, które wzbogacą Twój warsztat.

Szukasz innych majówkowych propozycji z Lidla? Jeżeli poszukujesz sprawdzonych kosiarek, grilla, narzędzi do ogrodu, lamp solarnych, zraszaczy ogrodowych i wielu innych produktów to sprawdź, co pisaliśmy na ten temat.

Narzędzia i akcesoria od 29 kwietnia w sklepie stacjonarnym Lidl

 • Wiertarka rdzeniowa PKBM 1800 A1, 1800 W
 • Szlifierka oscylacyjna PSS 270 C3 / Szlifierka mimośrodowa PEXS 270 C3, 270 W
 • Stojak do szlifierki kątowej PWS A1, do tarcz tnących o średnicy 125 mm
 • Akumulatorowy reflektor budowlany, z LED, 10 W, składany
 • Zestaw startowy Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 20 V, PSBSAP 20-Li B3, (z akumulatorami i ładowarką) marki Parkside Performance
 • Zestaw wierteł specjalnych
 • Zestaw bitów PBS S3 A1, kodowanych kolorami
 • Zestaw tarcz diamentowych, 125 mm, 2 sztuki
 • Szczypce do płytek
 • Pistolet do kartuszy PAPP
 • Akcesoria warsztatowe

Odkurzacz do pracy na mokro lub sucho 1300 W

Odkurzacz marki Parkside może być wykorzystywany do pracy na mokro lub sucho, dzięki czemu usunie zarówno kurz jak i mokre zabrudzenia. Doskonale sprawdzi się w warsztacie, na stolarni lub w hali. Może być używany zarówno jako odkurzacz i jako dmuchawa.

Odkurzacz do pracy na mokro lub sucho 1300 W

W zestawie: przewód ssący (2 m), końcówka do fug, końcówka do podłóg, 3-częściowa rura zasysająca, papierowy worek filtrujący, tekstylny worek filtrujący (do prania) oraz filtr piankowy (do odkurzania na mokro).

Cena: 219 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka kątowa PWS 125 F6 o mocy 1200 W

Szlifierka kątowa Parkside posiada sześciostopniową regulację prędkości obrotowej. Dzięki blokadzie wrzeciona Spindle-Lock można szybko i łatwo wymieniać tarcze (o średnicy do 125 mm). Szlifierka wyposażona jest w osłonę ochronną, co zwiększa bezpieczeństwo pracy podczas cięcia i szlifowania. Dodatkowo antypoślizgowy uchwyt softgrip daje pewny chwyt narzędzia.

Szlifierka kątowa PWS 125 F6 o mocy 1200 W

W zestawie: tarcza tnąca 125 mm, klucz montażowy oraz dwie zapasowe szczotki węglowe.

Specyfikacja techniczna

 • Materiał: aluminium
 • Wymiary: ok. 36 x 14,4 x 11 cm
 • Waga: ok. 2 kg

Cena: 139,00 zł Przejdź do sklepu

Młotowiertarka z udarem o mocy 1550 W

Młotowiertarka marki Parkside przeznaczona jest do wiercenia i kucia w materiałach twardych, takich jak beton i kamień oraz w powierzchniach miękkich – w metalu lub drewnie. Wyposażona jest w funkcję wiercenia z udarem lub bez oraz dłutowanie z udarem z obrotowym zatrzymaniem.

Młotowiertarka z udarem o mocy 1550 W

W zestawie: punktak, dłuto płaskie, 3 wiertła SDS, ogranicznik głębokości, uchwyt wiertła z wieńcem zębatym, klucz do uchwytu wiertarskiego oraz do osłony obudowy.

Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu