Dziś w sklepie Neonet robot sprzątający w bardzo dobrej cenie

Szukasz robota, który ogarnie dom, w czasie gdy Ty pracujesz? Właśnie taki sprzęt jest aktualnie w promocji.

robot Eta

Jak wszyscy wiemy robot sprzątający to wielka wygoda dla domowników. Pozwala nie tylko na regularne sprzątanie, ale również bardzo precyzyjne planowanie pracy. Czasami warto sięgnąć po urządzenie nieoczywistej marki, aby w rozsądnej cenie nabyć sprzęt oferujący funkcje smart, zarezerwowane zwykle dla topowych modeli. Przykładem może być robot Eta, który właśnie trafił na ciekawą przecenę. Jeżeli poszukujesz takiego sprzętu to aktualnie w sklepie Neonet można kupić robota sprzątającego Eta Master. Możesz skorzystać z rabatu i kupić taniej odkurzacz, aż o 360 zł, jeśli podasz kod PROMO600. Promocja trwa do 25 kwietnia 2023 r.

Interesuje Cię temat odkurzaczy i poszukujesz nowych informacji? Sprawdź, co wiemy o robocie odkurzającym Roomba i1.

Robot sprzątający Eta Master

Robot mopujący Eta Master to sprzęt wielofunkcyjny. Oprócz odkurzania potrafi przetrzeć podłogi mopem, na mokro lub na sucho. Wyposażony jest w lampę UV, która dezynfekuje podłogę. To szczególnie przydatna funkcja, gdy mamy w domu małe dzieci, bawiące się często na podłodze lub zwierzęta domowe, które dopiero uczą się dbać o swoją higienę. Dodatkowo powietrze przechodzi przez filtr HEPA, który usuwa między innymi drobnoustroje i alergeny. Odkurzacz posiada cyfrowy silnik i mocny akumulator, dzięki czemu może w trybie Eco sprzątać niemal cztery godziny, bez przerwy. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacja Eta Smart, którą należy pobrać na smartfon. Robot kieruje się laserową nawigacją, więc nie omija żadnych miejsc podczas sprzątania.

W zestawie: szczotka hybrydowa, szczotka delikatna, szczotka lamelowa.

Robot sprzątający Eta Master

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Automatyczny powrót do bazy, Funkcja mycia, Na sucho i mokro, Dezynfekcja UV, Silnik cyfrowy, 4 tryby sprzątania, 3 tryby mopowania, Nawigacja laserowa, Skanowanie pomieszczeń 360°, System Anti-Collision, Komunikaty głosowe (j. czeski, j. angielski), Nie przeszkadzać
 • Bateria: Li-Ion 5200 mAh
 • Czas pracy w trybie ECO: 230 min
 • Czas ładowania: 4-6 h
 • Pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
 • Waga: 4,49 kg
 • Wymiary: 9,7 x 35 x 35,5 cm
 • Poziom hałasu: 65 dB
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1699,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 20.04.2023 r.

Promocja na robot sprzątający Eta Master w sklepie Neonet zakończyła się i teraz można go kupić w regularnej cenie za 1699 zł. Wyszukałam jednak inną ciekawą propozycję. Jest to robot sprzątający IRobot Roomba i7 (i7158). Obecnie można go kupić także w sklepie Neonet do 8 maja 2023 r. Aby móc skorzystać z rabatu cenowego i zyskać aż 600 zł w swojej kieszeni wystarczy podać kod MALEAGD.

Robot sprzątający IROBOT Roomba i7 (i7158)

Robot sprzątający dzięki nawigacji iAdapt 3.0 sporządza mapę mieszkania. Umożliwia mu to automatyczne poruszanie się po pomieszczeniach oraz powrót do bazy w momencie rozładowania baterii. Dodatkowo wyposażony jest w czujnik Cliff Detect, który informuje go o schodach lub innych uskokach podłoża. Warto wiedzieć, że robot ten może sporządzić sobie plan rozkładu pomieszczeń aż na 10 piętrach. Posiada także szczotkę z funkcją zapobiegającą wplątywaniu się włosów. Dzięki filtrom – wstępnemu i właściwemu – powietrze pozostaje wolne od zanieczyszczeń. Pobierając aplikację iRobot na telefon możemy zarządzać pracą urządzenia, stawiać wirtualne ściany oraz sprawdzać bieżące postępy w sprzataniu.

W zestawie: stacja dokująca, przewód, dodatkowy filtr, szczotka boczna oraz akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu).

Robot sprzątający IROBOT Roomba i7 (i7158)


Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Automatyczny powrót do bazy, 3-stopniowy system czyszczący AeroForce, Programowalny harmonogram tygodniowy, System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect, Self Charging – automatyczne ładowanie, System Cliff Detect, Filtr Aeroforce, Funkcja – Przyjazny zwierzętom, Wirtualna ściana Dual Mode, Współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google
 • Czas pracy: 75 min
 • Czas ładowania: 2 h
 • Maksymalna wysokość progu: 2 cm
 • Pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
 • Waga: 3,4 kg
 • Wymiary: 9,2 x 34 x 34 cm
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2399,00 zł Cena: 1799,00 zł Przejdź do sklepu