poniedziałek, 27 maja

Poszukujesz nowych sprzętów w atrakcyjnej cenie, z którymi łatwiej będzie Ci przeprowadzić remont w mieszkaniu albo rozwijać swoją pasję? Sprawdź, co będzie od jutra w Lidlu.

Narzędzia marki Parkside są znane i popularne. Przeznaczone są do użytku domowego dla tych, którzy okazjonalnie potrzebują coś w domu naprawić oraz dla profesjonalistów. Warto pamiętać, że urządzenia marki Parkside objęte są trzyletnią gwarancją. Dostępne są tylko w sklepach Lidl, na stronie online lub stacjonarnie. Właśnie oferta stacjonarna jest najbardziej kusząca, zwłaszcza wtedy, kiedy masz możliwość wziąć konkretne narzędzie do ręki i je sobie z bliska obejrzeć. Już jutro w sobotę 29 kwietnia 2023 r., nadchodzi znowu taka okazja. Będzie można kupić wiele przydatnych narzędzi i akcesoriów, które wzbogacą Twój warsztat.

Szukasz innych majówkowych propozycji z Lidla? Jeżeli poszukujesz sprawdzonych kosiarek, grilla, narzędzi do ogrodu, lamp solarnych, zraszaczy ogrodowych i wielu innych produktów to sprawdź, co pisaliśmy na ten temat.

Narzędzia i akcesoria od 29 kwietnia w sklepie stacjonarnym Lidl

 • Wiertarka rdzeniowa PKBM 1800 A1, 1800 W
 • Szlifierka oscylacyjna PSS 270 C3 / Szlifierka mimośrodowa PEXS 270 C3, 270 W
 • Stojak do szlifierki kątowej PWS A1, do tarcz tnących o średnicy 125 mm
 • Akumulatorowy reflektor budowlany, z LED, 10 W, składany
 • Zestaw startowy Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 20 V, PSBSAP 20-Li B3, (z akumulatorami i ładowarką) marki Parkside Performance
 • Zestaw wierteł specjalnych
 • Zestaw bitów PBS S3 A1, kodowanych kolorami
 • Zestaw tarcz diamentowych, 125 mm, 2 sztuki
 • Szczypce do płytek
 • Pistolet do kartuszy PAPP
 • Akcesoria warsztatowe

Odkurzacz do pracy na mokro lub sucho 1300 W

Odkurzacz marki Parkside może być wykorzystywany do pracy na mokro lub sucho, dzięki czemu usunie zarówno kurz jak i mokre zabrudzenia. Doskonale sprawdzi się w warsztacie, na stolarni lub w hali. Może być używany zarówno jako odkurzacz i jako dmuchawa.

W zestawie: przewód ssący (2 m), końcówka do fug, końcówka do podłóg, 3-częściowa rura zasysająca, papierowy worek filtrujący, tekstylny worek filtrujący (do prania) oraz filtr piankowy (do odkurzania na mokro).

Cena: 219 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka kątowa PWS 125 F6 o mocy 1200 W

Szlifierka kątowa Parkside posiada sześciostopniową regulację prędkości obrotowej. Dzięki blokadzie wrzeciona Spindle-Lock można szybko i łatwo wymieniać tarcze (o średnicy do 125 mm). Szlifierka wyposażona jest w osłonę ochronną, co zwiększa bezpieczeństwo pracy podczas cięcia i szlifowania. Dodatkowo antypoślizgowy uchwyt softgrip daje pewny chwyt narzędzia.

W zestawie: tarcza tnąca 125 mm, klucz montażowy oraz dwie zapasowe szczotki węglowe.

Specyfikacja techniczna

 • Materiał: aluminium
 • Wymiary: ok. 36 x 14,4 x 11 cm
 • Waga: ok. 2 kg

Cena: 139,00 zł Przejdź do sklepu

Młotowiertarka z udarem o mocy 1550 W

Młotowiertarka marki Parkside przeznaczona jest do wiercenia i kucia w materiałach twardych, takich jak beton i kamień oraz w powierzchniach miękkich – w metalu lub drewnie. Wyposażona jest w funkcję wiercenia z udarem lub bez oraz dłutowanie z udarem z obrotowym zatrzymaniem.

W zestawie: punktak, dłuto płaskie, 3 wiertła SDS, ogranicznik głębokości, uchwyt wiertła z wieńcem zębatym, klucz do uchwytu wiertarskiego oraz do osłony obudowy.

Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.