poniedziałek, 17 czerwca

Sezon na koszenie trawy otwarty! Szukasz odpowiedniego sprzętu? Kosiarkę Parkside Performance kupisz od dziś w sklepie Lidl.

Fot. Magic K.

Urządzenia marki Parkside Performance dostępne są w sklepach Lidl. Wyróżnia je długi okres gwarancji, wysoka jakość w możliwie przystępnej cenie oraz duży potencjał, jaki ze sobą niosą. Aktualnie w sklepach stacjonarnych Lidl można kupić kosiarkę elektryczną z napędem PPRM 2000 A1 o mocy 2000 W. Rekomendowana jest do ogrodów o powierzchni do 1000 m2. Dzięki temu, że ma nóż, który jednorazowo zabiera 46 cm trawnika, pojemny kosz oraz niezawodny silnik koszenie nią będzie szybkie i efektywne. Szukasz kosiarki elektrycznej do mniejszego ogrodu? Sprawdź tę promocję.

Kosiarka elektryczna z napędem PPRM 2000 A1

Kosiarka elektryczna Parkside Performance wyposażona jest w silnik Turbo Power o mocy 2000 W. Do cięcia służy nóż ze stali specjalnej, który tnie jednorazowo pas o szerokości 46 cm. Istnieje możliwość regulacji wysokości koszenia trawy w zakresie od 2cm – 7,5 cm (8 poziomów). Dzięki specjalnej konstrukcji kosiarką manewruje się łatwo. Dodatkowo uchwyt kosiarki pokryty jest powłoką Softgrip, co zapewnia pewny i bezpieczny uchwyt. Koszona trawa może być odprowadzana do pojemnego kosza (60 l) lub mulczowana, czyli wyrzucana bezpośrednio na trawnik. W ten sposób sama może stać się nawozem i wzmocnić nasz trawnik. Do zestawu dołączono zestaw mulczowy oraz kanał wyrzutu bocznego.

Specyfikacja techniczna

  • szerokość cięcia: 46 cm
  • wysokość koszenia: 8-stopniowa, ok. 20-75 mm
  • pojemność zbiornika: ok. 60 l
  • materiał: stal, tworzywo sztuczne
  • wymiary: ok. 144 x 49 x 103 cm
  • waga: ok. 21 kg
  • gwarancja: 5 lat

Cena: 999,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 27.04.2023 r.

Warto wiedzieć o trwającej do niedzieli handlowej 30 kwietnia 2023 r. w sklepach stacjonarnych Lidl Majówce. W ramach tej akcji promocyjnej można kupić wiele przydatnych artykułów do ogrodu. Są to sprzęty i narzędzia ogrodowe, dzięki którym łatwiej będzie Ci utrzymać porządek w ogrodzie, przycinać gałęzie drzew lub krzewów, a także pielęgnować trawnik. Tą promocją objęte są także kosiarki i podkaszarki. Wśród dostępnych artykułów jest także bogaty wybór donic i doniczek. Można kupić węże ogrodowe i inne sprzęty ułatwiające podlewanie (pistolety zraszające, zraszacze, konewki i wiele innych. Także oświetlenie solarne objęte jest akcją promocyjną.

Od dziś 27.kwietnia można kupić w ramach akcji promocyjnej wszystkie sprzęty, których pełną listę znajdziecie tutaj w obniżonej cenie. Jeżeli planujecie zakup dwóch produktów to drugi, w niższej cenie, można nabyć o 30 % taniej.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.