poniedziałek, 6 maja

FuelWear jest pierwszą, ogrzewaną podkoszulką narciarską. Jak deklaruje producent, rozwiązanie jest w pełni inteligentne i zapewnia optymalny komfort podczas zimowych szaleństw.

Bielizna wyposażona została w elastyczne elementy grzewcze zlokalizowane w okolicach klatki piersiowej oraz na odcinku lędźwiowym. System kontrolowany jest za pomocą sterownika opartego na mikroprocesorze, zasilanego przez 3 baterie AAA. Zamknięty w plastikowej obudowie zestaw, obejmuje również czujnik temperatury.

Elementy elektroniczne chowane są w niewielkiej kieszonce zlokalizowane z przodu koszulki. Produkt posiada również diodę sygnalizującą, informującą o stanie naładowania baterii.


Bambusowa tkanina z wykonano koszulki jest w pełni naturalna, elastyczna, delikatna w dotyku oraz zdatna do prania w pralce automatycznej.

Przy utrzymywaniu temperatury na poziomie 10 °C, zestaw baterii wystarcza na około 3 godziny pracy baterii. Zmniejszenie temperatury do 5 lub 2,5 °C proporcjonalnie wydłuża czas pracy.

Koszulki dostępne są w 4 rozmiarach, zarówno w wersji damskiej jak i męskiej.

Aby otrzymać koszulkę FuelWear należy wesprzeć projekt na portalu indiegogo.com kwotą co najmniej 150 dolarów kanadyjskich.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.