Ekspres ciśnieniowy DeLonghi z Neonet – jeszcze tylko dziś tak tanio

Lubisz aromat świeżo mielonych ziaren unoszący się w powietrzu już od poranka? Aromatyczne espresso lub kawę mleczną? Ekspres DeLongi spełni Twoje oczekiwania.

kawa, espresso, ziarna kawy

Automatyczne ekspresy pozwalają na przygotowanie idealnej kawy dostosowanej do naszych preferencji. Dzięki nim możemy napić się pobudzającego espresso z gęstą cremą, czyli pianką, która pojawia się na powierzchni naparu. Wbudowany młynek już w czasie mielenia uwalnia aromaty, które unosząc się w powietrzu już działają na nas pobudzająco. To sprawia, że nasza mała czarna jest pełna intensywnego smaku. Masz ochotę na filiżankę takiego naparu? Aktualnie ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B można kupić w promocyjnej cenie w sklepie Neonet taniej aż o 300 zł, do 10 marca 2023 r.

Jeżeli interesuje Cię świat ekspresów, to więcej przeczytasz w tym Poradniku.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B

Ekspres DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B to w pełni automatyczne urządzenie. Posiada wyświetlacz LCD na którym z łatwością dobierzesz moc kawy i ilość użytej wody. Urządzenie ma wbudowaną pamięć ustawień ulubionej kawy, gdzie możesz zapisać, aż 10 ulubionych przepisów. Dla fanów napojów mlecznych istnieje możliwość wyboru gorącego mleka, lekko spienionego lub mocnej i gęstej pianki. Ekspres wyposażony jest w stalowy młynek żarnowy z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren (13 poziomów), ale urządzenie może korzystać także z wcześniej zmielonej kawy.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje dodatkowe: Pamięć ustawień ulubionej kawy (10 przepisów), Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Regulacja temperatury kawy, Automatyczne spienianie mleka, Automatyczne czyszczenie i odkamienianie, System oszczędzania energii, Automatyczne wyłączanie, Filtr wody
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Pojemność zbiornika na zużytą kawę: 14 porcji
  • Wymiary: 34,8 x 42,9 x 23,6 cm
  • Waga: 9,5 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2849,00 zł Cena: 2549,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 27 kwiecień 2023 r.

Promocja o której pisaliśmy w marcu zakończyła się. Jednak znalazłam, znowu w sklepie Neonet, nową ciekawą ofertę cenową na to samo urządzenie. Jeszcze tylko dziś, 27 kwietnia 2023 r. do 23.59 można kupić ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B taniej. Obecnie za ten model zapłacimy tylko 2089,00 zł, co porównując do ceny z marca, daje nam kwotę niższą o 460 zł! Aby skorzystać z rabatu wystarczy podać kod TOPCENA3.