Na półkach Action asortyment jest naprawdę różnorodny. Jak to bywa w takich sytuacjach, lista sprzętu, który nadaje się do użytkowania jest spora, ale ograniczona. Jakie bestsellery z Action warto kupić?

Zebrałem najciekawsze urządzenia z Action, które na prawdę wyróżniają się cenami. Aby zestawienie miało jednak sens, zestawiłem najlepsze okazje cenowe z Action, z produktami dostępnymi w internecie. W ten sposób wspólnie sprawdzimy czy oferta popularnego dyskontu jest naprawdę atrakcyjna.

Co warto kupić w Action?

Przede wszystkim skoncentrujemy się na elektronice domowej. Sam korzystam z kilku produktów z Action, a grupa fanów z facebooka licząca 817 tys. członków, podpowiada, że nie tylko ja mam dobre skojarzenia. Czy to oznacza, że każdy zakup jest udany, albo opłacalny? Skądże znowu! Na końcu artykułu zostawiam Wam filmik, w którym porównuję z Małgosią opiekacze z dyskontów, a ten z Action wypada zdecydowanie najsłabiej. Sprawdźmy więc jak rzecz ma się w przypadku innych hitów.

Przy okazji zachęcam do przejrzenia znalezisk z Amazon, które opracowała Ania – są równie niedrogie, co funkcjonalne. Przeglądała też asortyment AliExpress i tam również udało się jej znaleźć kilka perełek zakupowych.

Żelazko parowe marki Tristar

Żelazko Action

Urządzenie zachęca ładnym wyglądem i wysoką mocą na poziomie 2000 W. Wyróżnikiem ma być również wyrzut pary i to z możliwością pracy w pozycji pionowej. Działające żelazko kosztuje tylko 49,95 zł.

To żelazko kosztuje bowiem tylko 49,95 zł. Poszukałem w MediaExpert i najtaniej znalazłem 5 zł droższe urządzenie marki Saturn o znacznie gorszych parametrach. Za kolejne 5 zł można sięgnąć po Clatronic DB 3703 263855, który wydaje się być rozsądniejszym rywalem dla Tristara. W mojej ocenie oferta Action wypada tutaj całkiem nieźle.

Szklany czajnik Home Essentials

czajnik Action

Szklane czajniki są niepraktyczne, ale wszyscy je kochamy. Model wyceniony na 54,99 zł ma filtr i kolorowe podświetlenie. Znalazłem w sieci tańsze czajniki, ale żaden nie był szklany. Na najtańszy szklany trzeba wydać 70 zł. Ale to produkt marki Vesta. Ufam mu tak samo jak Home Essentials, czyli prawie wcale. Jeśli chcesz tani, szklany czajnik to kup ten z Action.

Klimator Nor-Tec

klimator Action

Klimator to urządzenie schładzające, które może stanowić ciekawą propozycję dla osób z ograniczonym budżetem i przestrzenią. Szerzej pisaliśmy o tym w tym artykule. Wspomniany model kosztuje 239 zł i jest to ponownie niezła oferta. Urządzenie o analogicznej mocy to taki klimator Vesta. Ponownie marka, któa nie wydaje się być w niczym lepsza od tej z Action, a mimo to urządzenie jest droższe.

Blender Tristar

blender action

Ten blender kielichowy wygląda paskudnie, ale kosztuje jedynie 59,95 zł. Specyfikacja jest okej. Pojemność to 500 ml, a sterowanie ogranicza się do 2 prędkości. Moc całości to 180 W, czyli stosunkowo niewiele. Znalazłem mu równie paskudnego konkurenta za 89 zł marki Noveen. Wprawdzie wygrywa tym, że kielich jest jednocześnie butelką sportową, ale za 3 dychy kupicie w Action 3-4 bidony, więc dyskont znowu prowadzi.

Rozdrabniacz kuchenny Home Essentials

rozdrabniacz Action

Rozdrabniacz kosztuje 49,95 i ma pojemność 500 ml. Moc to ponownie 180 W. Tutaj mamy cenowy nokaut. Najtańszy jest Sencor za 99 zł. Urządzenie broni się wyższą mocą (300 W) i większą pojemnością (650 ml), ale jak szukasz najtańszego rozdrabniacza elektrycznego to biegnij do Action.

To tyle jeśli chodzi o nasze poszukiwania na ten tydzień, jeśli artykuł Wam się spodoba to poszukamy dalej.