środa, 19 czerwca

Potrzebujesz myjkę ciśnieniową? Właśnie trafia się okazja do zakupu w atrakcyjnej cenie.

Myjka ciśnieniowa ma wszechstronne zastosowanie. Możemy z jej pomocą umyć kostkę brukową lub pokryty kurzem taras. Sprawdzi się świetnie także do dużych prac, na przykład mycie elewacji. Częściej jednak wykorzystamy ją do mycia samochodu lub ubłoconego po przejażdżce roweru.

Potrzebujesz właśnie takiego sprzętu? Aktualnie w promocji w sklepie internetowym Lidl jest do kupienia myjka ciśnieniowa PHDP 180 C2 marki Parkside Performance, którą można nabyć aż o 200 zł taniej od ceny regularnej. Marka Parkside Performance jest powszechnie znana, a produkty jej dostępne są tylko w sklepach Lidl. Narzędzia te przeznaczone są do profesjonalistów. To co wyróżnia tę markę to długo okres gwarancji, bo aż pięcioletni oraz szeroki dostęp do serwisu gwarancyjnego. Wśród proponowanych produktów tej marki są urządzenia akumulatorowe i zasilane sieciowo oraz szeroki wybór akcesoriów.

Sprawdź też pozostałe modele myjek ciśnieniowych, jakie są dostępne w sklepie internetowym Lidl. więcej pisaliśmy w tekście Myjka ciśnieniowa z Lidla – przyda się w każdym gospodarstwie.

Myjka ciśnieniowa PHDP 180 C2 Parkside Performance

Myjka ciśnieniowa marki Parkside Performance wyposażona jest w trwałą i wydajną pompę aluminiową oraz silnik indukcyjny o długiej żywotności. Aby uruchomić pracę urządzenia wystarczy nacisnąć na uchwycie pistoletu przycisk, zwalniając go wyłączymy myjkę. Jest to system auto-start-stop oszczędzający energię i wodę. Funkcją, którą zastosowano w tym modelu jest możliwość zasysania wody na przykład z beczki. Dzięki temu, w sytuacji, kiedy nie mamy możliwości skorzystania z podłączenia do sieci wodociągowej, nadal możemy na przykład umyć meble ogrodowe na działce czy przybrudzony rower.

Na uchwycie pistoletowym znajduje się wyświetlacz LCD. Daje nam to informację o wartości aktualnego ciśnienia. Uchwyt ten jest także wyposażony w blokadę zabezpieczającą przed uruchomieniem urządzenia przez dzieci. Myjka ciśnieniowa PHDP 180 C2 wykorzystuje system połączeń szybkozłączy Quick-Connect, a więc można w łatwy sposób wymienić końcówkę. Podobnie, podłączenie myjki do węża ogrodowego jest proste.

Warto wiedzieć, że na obudowie zamontowane są uchwyty, które umożliwiają przechowywanie dołączonych akcesoriów oraz węża wysokociśnieniowego, który można zwinąć na specjalny bęben. Wąż ten ma długość 10 metrów i zabezpieczony jest przed skręcaniem się. Taka długość daje nam swobodne pole manewru podczas używania myjki. Komfort użytkowania zwiększają również koła i wysuwana rączka, dzięki czemu bez problemu przestawimy myjkę w dogodne dla nas miejsce.

W zestawie: dwie baterie alkaliczne do pistoletu (typ AAA 1,5 V), dysza 3 w 1, końcówka do fug, szczotka czyszcząca oraz butelka płynu do czyszczenia (500 ml).


Specyfikacja techniczna

  • moc: 3000 W
  • wydajność: maks. 600 l/h
  • ciśnienie robocze/ ciśnienie znamionowe: maks. 15 MPa (150 bar)
  • ciśnienie: maks. 18 MPa (180 bar)
  • długość przewodu zasilającego: 5 m
  • długość węża wysokociśnieniowego: 10 m
  • pompa: aluminium; obudowa: tworzywo sztuczne
  • wymiary: 34,5 x 30,5 x 67 cm
  • waga: 18 kg

Cena: 1 499,00 zł Cena: 1 299,00 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz najlepszego modelu myjki ciśnieniowej? Sprawdź, jakie urządzenia znalazły się w naszym rankingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.