Ekspres do kawy z Lidla, Biedronki czy Kauflandu? Przegląd aktualnych ofert dyskontów

Aktualnie w promocyjnych cenach są do zgarnięcia ekspresy do kawy sprzedawane w dyskontach. Aż się zdziwiłam, że można kupić tak tanio!

Przeglądając gazetki różnych dyskontów wpadły mi w oko ekspresy do kawy. Najbardziej zaskoczył mnie swoją ceną sprzęt, który można kupić za bardzo niską kwotę w Kauflandzie. Prezentuje się całkiem przyjemnie i może równocześnie zaparzyć dwie małe czarne. Akurat ta cecha łączy wszystkie wyszukane przeze mnie urządzenia. Jesteście zainteresowani? Sprawdźmy zatem razem, jaki model ekspresu w promocyjnej cenie można teraz można kupić w dyskontach.

Chciałbyś mieć w domu ekspres, ale zastanawiasz się jaki model wybrać? Przeczytaj, co pisaliśmy o tym w poradniku.

Ekspres do kawy NN-CM-01

Przedstawiciele sklepów Kaufland przygotowali ofertę na model ekspresu NN-CM-01, który posiadacze karty mogą nabyć za 149,99 zł. Kupujący, którzy nie posiadają takiej karty, mogą go nabyć za 199,90 zł. Ekspres wyposażony został w duży zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l. Jednocześnie urządzenie może przygotować dwie porcje espresso. Aby móc degustować napoje mleczne należy spienić mleko przy pomocy dyszy parowej. Promocja trwa do środy 5 lipca.

Kaufland

Cena: 149,99 zł Przejdź do sklepu

Ekspres do kawy kolbowy Chrom Retro 1973 SEML 1050 A1

Sklep internetowy Lidl wprowadził nową linię ekspresów w stylu retro. Retro 1973 SEML 1050 A1 dostępny jest w dwóch kolorach – czerwonym i kremowym. Urządzenie może jednocześnie przygotować dwie filiżanki espresso. Także smakosze napojów mlecznych mogą degustować cappuccino lub latte macchiato, dzięki wbudowanej dyszy do spieniania.

Ekspres do kawy kolbowy Chrom Retro 1973 SEML 1050 A1

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Automatyczne wyłączanie, Lampka wskaźnikowa
 • Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l
 • Materiał: aluminium, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon
 • Wymiary: 23 x 27,4 x 30,4 cm
 • Waga: 3,26 kg

Cena: 499,00 zł 

Przejdź do sklepu – jeżeli wolisz model w kolorze czerwonym

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model kremowy

Ekspres do kawy ciśnieniowy kolbowy Slim SSMS 1350 B2 Silvercrest

Aktualnie w promocji pojawił się w sklepie internetowym Lidl kolbowy ekspres Slim SSMS 1350 B2 marki Silvercrest. Przygotowując espresso w tym urządzeniu należy wybrać odpowiednie sitko i umieścić je w kolbie. Następnie trzeba wsypać porcję mielonych ziaren na jedną lub dwie filiżanki naparu. Dzięki temu, że ekspres posiada wbudowaną dyszę spieniającą mleko można łatwo przygotować specjały kawowe. Warto zwrócić uwagę na obudowę, która została wykonana ze stali szlachetnej, więc jest trwała ale także efektownie się prezentuje.

Ekspres do kawy ciśnieniowy kolbowy Slim SSMS 1350 B2

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Dysza parowa odpowiednia do spieniana mleka i gorącej wody, Funkcja odkamieniania
 • Pojemność zbiornika na wodę: 1 l
 • Materiał: stal szlachetna
 • Wymiary: 32,5 x 14,5 x 29,5 cm
 • Waga:. 3,533 kg

Cena: 539,00 zł Cena: 419,00 zł Przejdź do sklepu

Przelewowy ekspres do kawy Rose Gold BH/9121

Ekspres przelewowy Rose Gold wyposażony jest w płytę grzewczą, dzięki czemu kawa zaparzona nie traci swojej temperatury i dłużej można degustować aromatyczny napar. Pojemny 1,5 l dzbanek wykonany jest ze szkła odpornego na temperaturę do 120oC. Umożliwia on przygotowanie za jednym razem kawy dla wielu osób podczas spotkania przy grillu lub dla pracowników. Urządzenie prezentuje się elegancko, może więc stać się ozdobą kącika kawowego. Ekspres do kawy Rose Gold BH/9121 można nabyć w sklepie Biedronka Home w promocyjnej cenie do niedzieli 9 lipca.

Przelewowy ekspres do kawy Rose Gold BH/9121

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Funkcja zapobiegająca kapaniu, Podtrzymywanie ciepła, Zabezpieczenie przed przegrzaniem (termostat i bezpiecznik termiczny), Podświetlenie LED
 • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, szkło hartowane
 • Wymiary: 34,5 x 20 x 24 cm
 • Pojemność dzbanka: 1,5 l
 • Waga: 1,4 kg

Cena: 199,00 zł Cena: 119,00 zł Przejdź do sklepu

Zainteresował Cię ten model ekspresu przelewowego i poszukujesz więcej informacji? Zapraszam do lektury Ekspres przelewowy – kiedy wolisz dzbanek kawy od wymyślnej pianki.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!