Obecnie w sklepie Biedronka Home trwa wyprzedaż na narzędzia marki Niteo. Wśród nich znalazła się w promocyjnej cenie wiertarko wkrętarka.

Wiertarko wkrętarka to podstawowe narzędzie, które pojawia się w warsztacie każdego majsterkowicza. Bez niej ani rusz na budowie czy podczas remontu. Jest także potrzebna na co dzień, na przykład kiedy potrzeba przykręcić nowy wieszak na ręcznik czy powiesić obrazek na ścianie. Urządzenie to umożliwia także zmontowanie mebli, dokręcenie śruby, wywiercenie otworu lub powiększenie już istniejącego.

Właśnie w sklepie internetowym Lidl pojawiła się w sprzedaży akumulatorowa wiertarko wkrętarka marki Makita. Urządzenie jest dostępne za 669,00 zł. Aktualnie w sklepie Biedronka Home trwa wyprzedaż do niedzieli 27 sierpnia 2023 r. narzędzi marki Niteo. Są one produkowane specjalnie dla tej popularnej sieci. W promocyjnej cenie można kupić urządzenia akumulatorowe i zasilane sieciowo. Ponadto znajdziecie tam bogaty wybór akcesoriów marki Niteo spakowanych w praktyczne zestawy. Poniżej prezentujemy akumulatorową wiertarko wkrętarkę Niteo oraz elektryczną wiertarkę udarową tejże marki.

Przeczytaj także Makita w Lidlu! Ale niestety, tylko jeden produkt – i to dość drogo.

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa Makita 18 V DF488D

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa Makita 18 V DF488D wyposażona jest w mechaniczną dwubiegową przekładnię i ma 16 ustawień momentu obrotowego. Daje to wiele możliwości praktycznego zastosowania narzędzia podczas pracy. Pracująca wiertarko wkrętarka generuje hałas na poziomie 70 dB. Zasilana jest przez akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V i pojemności 1,5 Ah. W zestawie: dwa akumulatory, ładowarka i walizka do przechowywania.

Specyfikacja techniczna

 • prędkość obrotowa: 0 – 400 / 1400 min-1
 • moment obrotowy (twarde/miękkie): maks. 42 / 24 Nm
 • wydajność wiercenia w drewnie: maks. 36 mm
 • wydajność wiercenia w stali: maks. 13 mm
 • uchwyt: 1/2″-20UNF „
 • zakres mocowania uchwytu wiertarskiego: 1,5 – 13 mm
 • wymiary: 22,1 x 8,3 x 24 cm
 • waga: 1,7 kg

Cena: 669,00 zł Przejdź do sklepu

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa Niteo 12 V MAX

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka Niteo wyposażona została w akumulator litowo-jonowy o napięciu 12 V i wydajności 2 Ah. Akumulatora nie odłącza się, a urządzenie ładuje się w bazie. Wiertarko wkrętarka przeznaczona jest do użytku domowego. Posiada przełącznik obrotów w lewo lub prawo. Blokada wrzeciona ułatwia wymianę wierteł i bitów. Komfort użytkowania podnosi wbudowana dioda LED doświetlająca miejsce pracy oraz wygodny uchwyt pokryty gumowaną okładziną. W zestawie: akumulator, ładowarka, 8 wierteł, 8 bitów 25mm oraz przedłużka do bitów.

Specyfikacja techniczna

 • moment obrotowy: 24 Nm
 • materiał: tworzywo sztuczne, TPR
 • wymiary: 27,4 x 28,7 x 9,9 cm
 • waga: 2,05 kg

Cena: 169,00 zł Cena: 115,00 zł Przejdź do sklepu

Wiertarka udarowa sieciowa Niteo

Elektryczna wiertarka Niteo o mocy 810 W, dzięki funkcji udaru może wiercić otwory nie tylko w miękkich materiałach, ale także w twardych powierzchniach, na przykład w betonie. Wyposażona jest w przełącznik obrotów lewo/prawo i płynną regulację prędkości obrotowej. Co istotne wiertła można wymieniać beznarzędziowo. Dodatkowy uchwyt zwiększa wygodę użytkowania. W zestawie: wiertarka, ogranicznik głębokości wiercenia oraz nastawny chwyt boczny.

Specyfikacja techniczna

 • moment obrotowy 0-3100 obr./min
 • materiał: tworzywo sztuczne, TPR
 • wymiary: 6,8 x 27,5 x 25 cm
 • waga: 1,7 kg
 • długość kabla: 2 m

Cena: 109,00 zł Cena: 74,90 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz wiertarko wkrętarki do swojego warsztatu? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym rankingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.