vapRwear to nietypowa seria ubrań, przeznaczona do współpracy z papierosami elektronicznymi. Na jej przedniej części umieszczono dwie podłużne kieszonki pozwalające na schowanie tego typu urządzenia. Najistotniejszym elementem są jednak sznurek od kaptura. Tak naprawdę jest on rurką, zakończoną wtykiem z jednej i ustnikiem z drugiej strony.

Umieszczony w kieszonce papieros to specjalne urządzenie, dostosowane przez producenta pod kątem kompatybilności z bluzą. Po jego podłączeniu do sznurka, możliwe jest swobodne wdychanie pary, bezpośrednio z ustnika na jego drugim końcu. Aktualnie dostępny jest jeden model papierosa – DL01. Ładowane za pośrednictwem USB urządzenie obsługuje wkłady z wosku, olejków oraz liquidy. Niebawem seria ma zostać rozbudowana o modele DL02 i DL02, pozwalające również na palenie suszu.

Bluzę można zakupić w jednym z czterech: damskim lub męskim – z suwakiem lub bez. Ponadto oferta zawiera kilka wariantów kolorystycznych i nadruków. Trudno określić jej docelowe zastosowanie – z pewnością przyda się ona w sytuacjach gdy afiszowanie się z papierosem może być źle odebrane. Z drugiej strony zazwyczaj w takim wypadku ssanie sznurka, również nie będzie stosownym rozwiązaniem. Bardziej trafna wydaje się być chęć zaimponowania znajomym nietypowym ubiorem.

Bluzę można kupić bezpośrednio na stronie producenta, w cenie 99 dolarów. Wedle zapewnień vapRwear wyróżniają się nie tylko nietypowym systemem lecz również wykonaniem z ręcznie barwionej, naturalnej bawełny.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.